BTC Hiina paigaldab riigi esimese Bitcoini ATMi Shanghais | Estonian.lamareschale.org

BTC Hiina paigaldab riigi esimese Bitcoini ATMi Shanghais

BTC Hiina paigaldab riigi esimese Bitcoini ATMi Shanghais

Loomine uue veebirakendus, mis võib omakorda seadmetega nagu nutitelefon viiakse Bitcoin müügiautomaadid on võimaldanud vahetada BTC Hiina paigaldada Hiina esimene cryptocurrency ATMin Shanghai. Masin võib leida kohvik asub Zhangjiang Hi-Tech Park. 

Vaatamata kõigile probleemidele Bitcoin on võttes Hiina valitsuse ja Rahvavabariigi Bank of China, kohaliku Bitcoiners saab nüüd osta digitaalse mündid otse masina eest jüaani. Siiski ei ole võimalik veel tagasi fiat valuuta.

Reuters hiljuti visiidil kohvikus, kus müügiautomaatide asub. Vastavalt uudisteagentuuri, juht, Cheng Mengyao, ütleb, et seal on olnud püsivalt klientidele, kes soovivad kasutada masina väikeste tehingutega.

Ta ütles ka, et seade on peamiselt meelitada kasutajaid, kes tahavad vältida ühendused pangavõrk ja avaliku Internetis vahetusi.

Liikuda järgmiselt sündmusterohke sündmuste ahel, mis on mõjutavad juuresolekul Bitcoin Hiinas kuna viimases kvartalis 2013. Väärtus cryptocurrency sukeldus lõpus eelmisel aastal, kui Hiina keskpanga keelatud kõik Bitcoin seotud kauplemise. Vaatamata hoiatustele, BTC Hiina on ikka veel tugev.

Börsi tegevjuht, Bobby Lee ütles Reutersile, et "uudised ütles, et see [vahetamist], suletakse 15. Aprilliks See 16 aprillil midagi on juhtunud," ütles ta, lisades, et ettevõtte tehingu tasemed on "veel terve".

Soovitatavad pilt Shanghaiist.comBTC China muutub maailma number üks Bitcoin vahetadaPärast terve nädala käitlemise suurem maht Bitcoins võrreldes Mt. GOX ja Bitstamp, BTC Hiina on muutunud maailma juhtiv cryptocurrency vahetada. Platvorm töödeldud tehingu üle 109.841 BTC seitse päeva.

Samal perioodil, Bitstamp "ainult" töödeldud 93372 BTC ja Mt. GOX tasemed olid isegi väiksem, 76673 BTC. Andmed pärinevad Bitcoinity.org ja see oli hiljuti avaldatud Coindesk.

Erinevus ei ole nähtav ainult viimasel nädalal, kuid see oli ka kurikuulus ajal 24 tundi nädala alguses. Vahel sel pühapäeval (3) ja esmaspäeval (4), Hiina vahetada töödeldud 36104 BTC, mis muutus selgeks winnerwhen võrreldes Mt. GOX on 24.913 ja Bitstamp on 23.214 virtuaalne münte.

Bobby Lee tegevjuht BTC Hiina, oli rahul usalduse börsi klientidele. "On au näha, et BTC Hiina on liikuma edasi, et number üks maailmas edetabelid. Tegelik krediidi läheb inimesed Hiinas, et ta tunnistas tähtsust ja väärtust Bitcoin", ütles ta Coindesk.

Kuid nagu Lee ütleb: "midagi on püsiv", nii platvormi peab tööd jätkata, et säilitada nende hea numbrid. Bobby Lee meenutada hetkel, kui kuu tagasi, ta ennustada oktoober oleks suurepärane kuu Bitcoin Hiinas: "inimesed siin on tõesti saada, ja see on levinud nii üldise meedia ja suusõnaliselt".


BTC-e peatab kaotatud müntide mahalaadimise lõpetamiseUpdate: BTC-e administraatorit jõudnud välja Müntide Fire väita, et turult on uuesti ja et neil ei ole rohkem märkusi olukorda edasi seoses selle või mõne muu turbeprobleem. Töötaja algselt rääkima Müntide Fire teatas meie meeskond rääkida administraatorid ainult edasi ja kordas, et vahetada ei kommentaari.

In üllatus liikuda, BTC-ehas peatatud väljavõtmine cryptocurrency vahetada püüdes peatada münte Evolution varguse vahetatakse ja tagasi. BTC-e on juba ammu tuntud kui saladuslik börsi, kus omanikud ei ole kunagi avalikult näitas ja münte saab tühjendada vähe järelevalve.

Müntide Fire on õppinud töötaja on BTC-e-posti teel, et turult on peatatud ja paigutatud käsitsi töötlemise režiimi. BTC-e töötajad on praegu hindamisel tehingute vahetamise platvorm vaadata eeskirjade eiramise ühendatud potentsiaali rahapesu varastatud münte.

Vahetamist, et ta on olnud kontaktis personali mitmed teised vahetus kontsentreeritud jõupingutusi, et vältida varastatud münte kasutatakse iga cryptocurrency vahetada. Töötajal ütles Müntide Fire toetaja,

Me töötame lõpetada need mündid liigub. Kui kasutaja saab PM paludes neil täita tühistada, teavita BTC-e kohe ja pakkumisest keelduda.

BTC-e on veendunud, et mõned kasutajad palutakse kaudu privaatsõnumeid tagasi münte püüdes aidata pesta münte nende taga vargus.

Müntide Fire jälgib seda arendada lugu.

Sissemaksed Marcus ja Brendon.


BTC-E ühendab EgoPayi, et pakkuda uut null-tasulist veebimakse lahendustCryptocurrency vahetada BTC-E vaid partneriks kuni online makse gateway ja protsessor EgoPay, integreerides uus makseviis ja suurendada kauplemise kogemus oma klientidele.

Lisaks pakuvad "ohutu, kiire ja mugav viis läbi äri-, kaubandus- ja meelelahutustegevus Internetis", vastavalt avalduse avaldatud BTC-E veebilehel, kiiresti kasvav e-valuuta pakub ka "unikaalne mitme rahakotid systemwhich annaks kasutajatele kõrgema jälgimise ja juhtimise "oma digitaalseid raha. Seni EgoPay töötab vaid kahes vääringus: USA dollarites ja eurodes.

vahetamine selgitab, et kontosid EgoPay saab rahastada, kasutades 49 erinevat rahastamise kanalid nagu Payza, Western Union, WebMoney või Visa / MasterCard. Ja parim on see, et vastuvõtjad teostatud tehingute kaudu "nimekirja 55 ametlikku vahetust asuvad üle maailma" ei pea maksma tasu.

Partnerlus selle platvormi "tuntud oma hea klienditeenindus ja vahetu maksetehingute" on eriti atraktiivne kasutajad asub Hiina, Hong Kong, Macau ja Taiwani. See uus bullish Lisaks tähendab, et BTC-E praegu pakub 12 erinevat rahastamise vorme võimalusi.

Seotud uudised


Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad