BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le | Estonian.lamareschale.org

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

Tähelepanu, kõik kasutajad Hiina exchangeBtcChina: taastumine toimub kui platvorm on nüüd mõelda langetab kauplemise teenustasud 0,3% kuni 0,1%. 

Meede on aktiivne alguse esmaspäeval (24), kell 12:00 (kohaliku aja järgi Hiinas). See uus tasu 0,1% "hakkab kehtima kõikide erialade täidetakse pärast seda aega, olenemata sellest, millal tellimuse" järgi BtcChina uusim avaldusega.

Pealegi, firma on ka teada toetamise täiendavad turutegijate laskvate piiri tellimusi, et lisada turul likviidsust. "Nad on vabastatud kauplemise komisjoni, ning lisaks saada 0,1% turutegija tagasimakse", vahetada lisab.

Selle teadaande, BtcChina püüab taastada paljud kasutajad kaotas kriisi ajal, mis mõjutas vahetamist detsembris. Ettevõte oli tugevalt mõjutatud, kui Hiina valitsus otsustanud rakendada anti-Bitcoin meetmed lõpus eelmisel aastal. Selle aja jooksul palju BtcChina klientide rännanud muud laadi vahetust nagu Huobi.

General taastumine?

On seotud märkus on Bitcoin ökosüsteemi ilmselt hakanud toibuma Mt. GOX fiasko, kuid see on ilmselt veel liiga vara teha prognoose. Hind on järjekindlalt kasvab kõige vahetamist, Jaapani põhinev ettevõte lisada.

See tabel näitab, kuidas raha läks natuke üle $ 100 kuni $ 300 vähem kui 48 tundi. Ja sama toimub ka teistes vahetamist nagu Bitstamp. Samal perioodil, hind langes $ 565 kuni $ 625.BtcChina räägib Bitcoini tunnustuse reguleerijategaMaailma suurim Bitcoin exchangewants muuta seda, kuidas ametiasutused vt Bitcoin vähemalt Hiinas, kus cryptocurrency võiks olla juriidiline makseviisi kaupu ja teenuseid. Bloomberg, et BtcChina on olnud madala arutelusid regulatorsin et taotleda tunnustamist digitaalse valuuta.

Vahetamist hiljuti rääkinud esindajad Rahvavabariigi Bank of China, China Banking Regulatory Commission ja Hiina Securities Regulatory Commission Shanghais. Kuid BtcChina tegevjuht Bobby Lee, on endiselt otsin korraldada kõrgetasemelise meetingswith direktorid need agentuurid.

"Nad küsivad meilt," kuidas peaks olema reguleeritud ja ütlen "Hei, siin on, mida me oleme teinud ennetavalt ja siin on, kuidas me arvan, et sa peaksid reguleerima meile", "Lee ütles pärast kõnelusi reguleerijad. Ta lisas, et Bitcoin "ei ole musta nimekirja ja see ei ole valgel nimekirja. See on halli ala. (...) See on väga erinev kuus kuud tagasi, kui ma olin väga kindel, Hiina arvamus".

Lee viitab perioodile muret kui Bitcoiners Hiinas kardetakse, et seadusandjad püüaks keelustada cryptocurrency kauplemise.

Kuid see mure oli täiesti kustutatakse Yi Gang, asekuberneri Rahvavabariigi Bank of China, hiljuti kinnitas, et Hiina inimesed on "tasuta osaleda Bitcoin turul", kuigi see on võimatu riigi keskpanga tunnustada Bitcoin kui õigustatud finantsinstrumendi lähitulevikus.

Praegu Hiina jälgib Bitcoin areng pikemas perspektiivis Yi Gang ütles, ilma perspektiivid määrus.


BTC-e võimaldab kasutajatel tagastada Bitcoini vahendid MasterCardi ja Visa kaardigaBTC-e uus funktsioon võiks olla mäng Box. Bitcoin vahetada nüüd võimaldab selle kasutajatel saata raha peaaegu kõik Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaarte. On mõned erandid, kuid see tähendab väljastatud kaartide peaaegu igas riigis ja ühendatud päris palju tahes valuutas.

"Meil on hea meel teatada, et teie mugavuse, oleme rakendanud uue väljamakse süsteem, mis võimaldab teil saata oma raha ükskõik VISA / MasterCard mistahes riigis väljastatud ja mis tahes valuutas," teatas ettevõte. Iga taotluse võtab 2-4 tööpäeva täidetakse andcomes koos viie protsendi eest.

Vastavalt BTC-e, "rahaülekande on võimalik ainult USA dollarites. Kui teie kaart ei ole USD, raha konverteeritakse määraga VISA / MasterCard või panga määr (sõltuvalt lepingu oma pangast) ".

Vahetamist selgitas ka, et toimingud kuvatakse kui "partner makse" või "tagasimakse partner makse" krediitkaardi avaldusega.

Kuid MasterCard Maestro ja Visa Electron kaardid ei toeta väljamakse süsteemi. Mõned kaardid ei võimalda tehingute tõttu kehtestatud piirangute pangad: "mõned krediitkaardid, mis ei võimalda olla positiivne saldo ei saa rahastada. Kui väljamakse kaardi ei ole võimalik, siis me kohe teatama teile ja tagastab raha tagasi oma kontole ".

Pilt Wikimedia


Buenos Aires korraldab detsembris esimese Lõuna-Ameerika Bitcoini konverentsiLaBITconf on esimese nimi Bitcoin konverentsil seatud juhtuda Argentina, detsembris, et arutada mõju cryptocurrency Ladina-Ameerikas.

Üritust korraldavad Fundación Bitcoin Argentina ja on oluline kõlarid nagu Bitcoin ettevõtjad Erik Voorhees, Charlie Shrem (tegevjuht BitInstant) või Wence Casares (tegevjuht Lemon Network), paljude teiste külastajatega. Peamine eesmärk LaBITconf, mis juhtub aasta detsembris 7 ja 8, on arutleda tuleviku Bitcoin ja võimalused loodud virtuaalne valuuta Lõuna-Ameerikas.

See on esimene Bitcoin konverents toimub lõunapoolkeral ja suunatud hispaanlane publik vastavalt korraldajad. Meeskond taga Sündmuse ütleb, et kuigi "kõige Ladina-Ameerika populatsioonid on tugevalt vähe kasutavad ja ülekandmine sõltuva", seal on ka "erakorraliste nutitelefoni levik ja tehnilist ekspertiisi Argentina, Tšiili ja Brasiilia", nii cryptocurrency tundub ideaalne lahendus mandri probleeme.

Seal ei ole ametlik konverentsi veebilehel veel, kui leht on alles väljatöötamisel. Seega, kui soovite rohkem teada kui sa pead, et kontrollida seda dokumenti.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kannatab DDoS-rünnaku eest ja on endiselt taastumas

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

BitcoinTalk Server on kompromiteeritud

Post ICO

Bitcoinvention Aasia tühistatakse - BitPay sponsoreerib Põhja-Ameerika krüptokonverentsi

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

Briti Bitcoini vahetus Bit121 teatab talveunenäo perioodist

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla