BtcTripil on uus ettevõtte konto ja plaanitakse käivitada kolm uut teenust | Estonian.lamareschale.org

BtcTripil on uus ettevõtte konto ja plaanitakse käivitada kolm uut teenust

BtcTripil on uus ettevõtte konto ja plaanitakse käivitada kolm uut teenust

BtcTrip, online platvormi, mis võimaldab teil osta lennupiletid oma Bitcoins, valmistub käivitada kolm uut teenuseid. Bitcoin Kontrollija rääkinud tegevjuht Martin Fernandez ja ta ütles meile, et käivitamisel "liigub järgmisele tasemele" arendades programmide "Rendiauto & Hotel", "BtcTrip Miles ja juhib" ja "BtcTrip Surfamine".

Kuigi esimese teenus on üsna selgituseta, mis võimaldab kasutajatel rentida autosid ja raamat hotelle Bitcoins "BtcTrip Miles ja juhib" pakuvad allahindlusi ja tasuta lennupiletite püsiklientideks. Lõpuks programm "BtcTrip Surfamine" on suunatud kogukonna, mis tavaliselt reisib osaleda rahvusvahelistel üritustel nagu ökoloogiline koosolekul, sotsiaalseid foorumeid, alternatiivsete meelelahutus, raves, vaimne reiside maailma tassid, häkkida ja tech konverentside ja ka... Bitcoin ühtlustab, on muidugi.

Nagu ettevõtte tegevjuht, "tuleviku BtcTrip peitub pakub kogemusi ja hoone kogukond Bitcoiners kes reisivad. Töötame globaalse sündmuste ajakava, kus Bitcoiners saab reisida, saavad kokku ja maksta ka Bitcoin. Me tahame olla kui kodulehel broneerida lennu, hotelli ja auto ".

Pärast käivitamist juulis "BtcTrip on saanud erakordselt hästi kogukond", ütleb Martin Fernandez. Pärast esimest kahte nädalat äri, platvormi registreeritud buum äri. "Alustasime liikumist, mis suurendab, päev, entusiastlik kommentaarid ja tuge Bitcoin kogukond", lisab ta tõi näite hiljutisest müük äriklassi pilet Bangalore Californias sünnipäeva noorte Bitcoiner. "Iga päev müüme odavat piletid, rahvusvahelised piletid, turistiklassi ja nüüd hakkasime äri".

Suurim selgitus selle edu võib olla garantii BtcTrip pakub oma klientidele, garantii põhineb moto "mõistuse odavad lennupiletid. Leitud odavam kusagil? Me ei saa võita ühtegi pakkumist!". Platvorm tagab see "võimalus võita igal pakkumise süsteem Bitcoin kauplemise ja no-eest pankadevaheliste kaupmees. See on meie tapja turundustööriist käivitamist: kui teil on Bitcoin saab sõita vähem raha kui teie sõbrad krediitkaarte ". 

Muidugi, see aitab, et "suured tegijad nagu BitInstant või Bitcoin Foundation" aitavad edendada ettevõtte hakates piletid BtcTrip, peamiselt tänu nende uute ärireisid konto. Charlie Shrem, BitInstant tegevjuht on Bitcoin Foundation, Bitcoin Magazine toimetaja või Al Jazeera võrgu kirjanikud on vaid mõned inimesed või institutsioonid, kes on juba üks neist kontosid BtcTrip. "Olime väga kontsentreeritud arvesse Bitcoin" juhtide kui põhirõhk ", ütleb Martins Fernandez.

Aga lisaks suur isiksused cryptocurrency maailma platvormi juba vallutanud "kliente üle kogu maailma, USA ja Venemaa Serbia ja Ungari". Kuid see on lennud ja Ameerika Ühendriigid, et kindlasti domineerivad BtcTrip müük. Aga et suurendada äri ja teistes piirkondades planeedil, platvormi töötab ka "pakub odavat lendu Euroopas ja Okeaanias, suur nišš jooksul Lennuhindade turul".

Ettevõte võib keskendunud Bitcoin nüüd, kuid BtcTrip on "absoluutselt avatud teiste cryptocurrencies ja alternatiivsete maksete väravaid", midagi, mis ilmselt ka juhtub lähitulevikus.

Seotud uudised


Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Post ICO

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Post ICO

Bitstamp kinnitab deposiidi aadressi probleemi

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors