Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja | Estonian.lamareschale.org

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Pärast liigub tehtud Hiina keskpanga ja teiste finantsasutuste vahel rünnata Bitcoin riigis, kohaliku meedia on nüüd levitamise negatiivne campaignagainst maailma kuulsaim digitaalse mündi.

Kõige häbematu osa selles protsessis oli hiljuti saatesse 26-minutilise TV showfocused kohta Bitcoin, mis on loodud Hiina valitsuse toetusel riigitelevisioonis. Aruandes on kaugel erapooletu, avalikult piitsutas läbi cryptocurrency ja isegi võrrelda Bitcoin oma Ponzi skeem. Lõpptulemus oli ilmselt, mis on nördinud kogukonnas.

Show küsitletud neli esindajat Bitcoin kogukond - ettevõtja, kaupmees kaevandamise seadmed, ettevõtja juhtimise cryptocurrency vahetada ja paar, kes tähte Bitcoin videosilla programmi -, kuid see peamiselt eetrisse katkendeid intervjuud, kus Bitcoin käidi negatiivse kava.

Vähemalt see oli, mida paar, Jin Yangyang ja Guo Hongcai ütles oma viimased videosilla. Nii kaebas ainult programmi eetrisse paar minutit väga pikk intervjuu, võttes oma sõnu kontekstist välja sobivad eesmärk telesaate.

Vahepeal Hiina Reddit tuntakse "Jackcliu" avaldas oma isikliku tõlgenduse aruande, väites, et "[Ameerika] Ühendriigid, vähemalt meedia nali selle kohta, kas see [Bitcoin] võib asendada USA dollar või teha föderaalse ametiasutused närvis. Hiinas, eelistatud strateegia näib olevat, et muuta see tunduda virtuaalne mäng ". Siin on täielik avaldus:

Bitcoin on kõrgete panustega mäng. See on kõik, see on. Nad highighted paar üksikisikud. Üks oli keegi, kes on ostnud ülaosas kõik oma säästud ja kapituleerus ja müüakse põhja - tsiteerides paljud teised, kes tegi sama. Armetu mõju nende peredele. Ärimees sattus müüa Bitcoin kaevandamise masinad ja pärast hinnalangust paljud kliendid tagasi või tühistatakse tellimusi sunnib see ärimees kaotada kogu oma aasta kasumist, mis ta oli teinud Taobao tema peamine kosmeetika äri. OKCoin nägi oma kliendibaasi kahekordseks 60000 kuni 120000 buumi ajal ja siis nägin volumn kokkuvarisemine pärast valitsuse sätestatud nende meetmete. Lõpuks nad viidatud kui palju üliõpilasi ja noori puudub elukogemus ja kauplemise kogemusi oli laenatud raha oma sõpradele ja pane see Bitcoin ja nüüd ei saa raha välja vahetamist naasta teiste õpilastega. See väidetavalt viinud elu ähvarduste ja vägivalla. See on eriti halb, kui oleme lähenemas Hiina uusaasta ja nii paljud inimesed on kannatanud selle ulukite.

Peaaegu ei mainita sel video midagi pistmist madalam tehingutasud ja kuidas see aitab kaupmehed salvestada. Samuti ei maininud tehnoloogilise innovatsiooni, et on blockchain. Muidugi programmi ei maininud raha saatmise võimalus eraviisiliselt kellelegi ja kõikjal maailmas. Nagu valitsuse enda võetud meetmetest, et nad püüdsid mängida see välja, kui valitsus teeb oma töö, et kaitsta oma inimeste huve. Et toetada oma seisukohta, programmi viidatud et Tai keelatud see, Lõuna-Korea tugevalt hoiatas ta ja India on võtnud meetmeid selle vastu. Põnev "ei saa hoida oma silmi see mäng nad kutsusid Bitcoin ja see oli maania 2013. Tänu oma järske ja ahvatlev hind tegevus. Me peaksime tunnen inimeste kaotust ning riik teeme õiget asja, et vältida selliseid tragöödiaid tulevikus. Ei mainita midagi muud kui see on üks suur mäng. Bitcoin ostjad olid kirjeldatud kui "mängijad" Käesoleva sõltuvust mäng, kuid tegelikke tagajärgi olid traagilised.

Kuid Hiina on mitte ainult rünnata Bitcoin läbi TV. Ajakirjandus on ka osa mängust. Võtke näiteks hiljutine articlepublished Andy Xye juures Lõuna-Hiina Morning Post. Kuigi pealkiri ei tundu, et agressiivne - "Bitcoin mull ei kesta ilma Pekingi heakskiidu" - esimene lõik täielikult näitab tõelist värvi tükk.

"Bitcoin on Ponzi skeem maskeeritud futuristliku valuutas. See oli väike mull, kuni see leiti Hiinas eelmisel aastal. Aga kui Hiina valitsus käivitas selle mahasurumise, see oli algusest lõpuni. Selle viimastel revival on vaid viimane ohe. Nr jaemüük Ponzi skeem võib kesta ilma kergeusklik ja spekulatiivne masside in China ", väidab artikli autor.

Tekst üritab kujutada idee, et Bitcoin on mull loodud Westto kuidagi kahjustada hiinlased.

Bitcoin on mull, et välismaalased keedetud ja kõik esinemised, eesmärk on röövida kergeusklik Hiina massid. Kui mull lõhkeb, et Hiina valitsus ei saa arreteerida need välismaalased ja saada raha tagasi. Mull ei ole all Hiina valitsuse kontrolli. Seega ei saa lubada.

Kahjuks Bitcoin Liigründamine läbi Hiina meedia ei lõpe siin, kui riik hoiab püüab hävitada midagi ei saa kontrollida.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Briti saar soovib olla maailma esimene Bitcoini keskus: füüsilised kullatud mündid on plaani osa

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad