Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Alates autokraatlik juhtimine, mis raputasid riigi infrastruktuuri nagu tume tormi ereda saavutuste valdkonnas kunstide, loodusteaduste ja muidugi sport: Argentina on palju läbi elanud. Aga kirglik kodanike Argentina, eriti rahva Buenos Aires, on alati olemas, et teid avatud südamega.

Võtame näiteks La Boca, kus tervitatakse teid muusika ja rütmiline tango, samas läbib oma värvikas tina kodudes.

Viimastel aegadel on Argentina elanikud on tõsta oma häält nõudlik rohkem kindlust vastu vine kõrge inflatsioon. Nüüd, et nad on kaevatud avatud valitsuse katse peita riigi tõsi inflatsioonimäära ja luua tabamatu majanduskasvu, inimesed mõistavad oma valuuta ei ole väärt nii palju kui nad arvasid, et see oli.

Inimesed aktsepteerivad Bitcoin muudatuste

Sensing rahalist katastroofi argentiinlased on leidnud see on väga raske muuta oma valuuta stabiilse valuuta. Vahetada valuuta on ebaseaduslik riigis, kui sa lähed reisile. Ja isegi kui sa esitama taotluse enne reisi, oma valuutavahetus taotluse ikka seisab võimalik tagasilükkamine. Ka seal on vaid mõned õnnelikud kodanikud, mida saab endale lubada reisida välismaal. Ja 35% maksud iga ostu väljaspool riiki, kasutades Argentina krediidi CARDIS nagu lisades solvanguga kahju. Igal aastal inimesed näevad väärtust oma vara kukutades umbes 25% tänu järsk inflatsiooni.

See paneb meid mõtlema: millised on võimalused, et Argentina elanikud säilitamise seisukohast väärtus oma vara ja säästud? Noh, paljud väikeettevõtted on juba pöördunud alternatiivse võimaluse. Kaupmehed on hakanud nõustudes Bitcoin vältida majanduslikku kitsikust. Kõik need tegurid vaadeldava kogunemise kohta Bitcoin kogukonna inBuenos Airesis kindlasti ainulaadne protsess, erinevad, mis toimub mujal maailmas.

Alpha Bitcoin

Kuna Buenos Aires toimib ristmikul mõned suurte majanduslike piirkonnad, mis moodustavad maailma majanduses on klassifitseeritud alfa linna. Teisisõnu, linn on majandusliku kapitali riigis.

Tehnoloogia levikuga riigis on muljetavaldav, 77% inimestest, kes omavad mobiiltelefonid ja 68% inimesi nautida alates internetiühendus (kõrgeim protsent Ladina-Ameerikas). Kombineeri et koos 96% kirjaoskuse ja sul ennast päris hämmastav kogukonnas. Pole ime, et kodanikud Buenos Aires on leidnud alternatiivi oma traditsioonilise finantssüsteemi.

Tänu pidevale langusele peeso (Argentina omavääringus) inimesed, kes hoiule fiat valuuta ja sai laenu USA dollarites kohaliku pangad ei suutnud tagasi maksta. Aga seal on mõned positiivsed märgid, nagu Argentina on tänapäeval üks kõige atraktiivsem sihtkoht turistidele Ladina-Ameerikas.

Turism on saanud üks olulisemaid tegevusi Argentina, sest see aitab kaasa 60% riigi majanduse

Turistide arv julgustada maksma Bitcoin suureneb tänu kõrgele maksustamisest tulu. Bitcoin on veelgi soodsates Ladina-Ameerikas raha määruste saada rangem.

Üks Bitcoin alustavatel Argentina tehes enamiku see protsess on BITPagos. Ettevõte kogub BTC turistide ja maksab nende tarnijad tagasi Bitcoins. See tõestas, et kasutada oma teenust kaupmehed (restoranides ja pansionaadid) on tembitud viimasel ajal.

Bitcoin liikumise Argentina

Bitcoin kogukond Buenos Aires on kindlasti õiges suunas hosting esimene iga-aastane Bitcoin konverents Ladina-Ameerika detsembris. Genesis Block avaldatud aruande öelda, et inimeste arv, kes osalesid konverentsil oli tohutu, vaid mahajäämist sündmused toimuvad Ameerika Ühendriigid, Kanada ja Iisrael.

Tulevik Bitcoin Argentina

President Argentina Bitcoin Foundation, Diego Gutierrez Zaldivar, ootab helge tulevik Bitcoin riigis. Peaaegu 400 inimest kasutab hetkel Bitcoin ja 4000 kooskõlas omandada cryptocurrency, Diego loodab hoida integreerides Bitcoin arvesse Argentina majandusele. Bitcoin konverentsil kindlasti olnud positiivne mõju kirglik kodanike Argentina. Ja et kirg, kohaliku Bitcoin kogukonna kindlasti areneda.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks