Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel | Estonian.lamareschale.org

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel

Ootamatul turundus liikuda, siis Bitcoin kaevandamise riistvara tootja Butterfly Labs anonüümselt ostis tuntud veebilehel Buttcoin.org. Domeen on kuulus oma kriitikat ja naljakas lähenemine tõsine cryptocurrency seotud küsimustes, kuid olukord tundub olevat muutunud hiljutise omandamisega.

Suurim näide on thechange ühes Buttcoin.org kuulsaim lood: varem online otsida "liblikas labs kelmuse" Jõutakse väga eriline link Buttcoin. See link näitas artikkel pealkirjaga "The $ 22,484.00 Butterfly Labs Mini Rig Bitcoin kaevur on suur, katki, ebastabiilne tükk s ***", mis väitis, et paljastada "tõde" Butterfly Labs "riistvara kasutajate aruannete.

Nüüd lihtsalt näitab lugu pealkirja "The $ 22,484.00 Butterfly Labs Mini Rig Bitcoin kaevur on seksikas Bitcoin kaevandamise masin".

Aga see pole veel kõik. Eelmine omanik kodulehel, Evan (ta ei paljastanud oma perekonnanime seni), võttis Reddit selgitada, kuidas müük läks. "Ma ei taha minna konkreetsete arvesse müügitingimused tõttu mõned keele lepingu, mis on keeruline, kuid see oli juuksed viie näitaja vahemikus, jah. Midagi midagi muuta minu elu või midagi, kuid piisavalt, et määrata mõned asjad ümber maja ", ta näitas, tsiteeritud TechCrunch.

"Sait oli PR4 ja oli korralik liiklus blogi seda tüüpi, kuid ma oleks olnud loll, et ei võta pakkumisi. Olen ostnud ja müünud ​​veebilehed enne ja teadsin, et see oli ülehinnatud pakkumisi. Kuid kuna ma ei olnud järgmised Bitcoiners nii kaua ma teadsin enamik neist poisid tegid tehinguid, mis on tehtud nullist majanduslikus mõttes nii, et see ei tundu liiga uskumatu, "lisas ta.

Evan lähenes ostja, mees nimega Jeff, mõni aeg tagasi ja ainult teada, kes ta tegelikult oli, kui ta nägi muudatusest Butterfly Labs artikkel varem avaldatud Buttcoin.org. Vastavalt Evan, ostja on Jeff Ownby, asepresident turunduse Butterfly Labs.

Olin meelitatakse müüa Buttcoin.org et BFL ja ei ole enam juurdepääsu saidile nii et ma olen loodud laagri sub-Reddit asemel, et ma saaks s *** postitus Bitcoins veel.Butterfly Labs üritab uuesti alustada tegevust seadusliku järelevalve allUUENDATUD - 3. Oktoobril 10:30 -Butterfly Labs oli tegelikult lubatud jätkata mõned selle äri, vastavalt otsuse välja sel neljapäeval (2.) poolt föderaalse kohtunik.

Ameerika Ühendriigid kohtunik Brian C. Wimes võimaldas Kansas põhinev Bitcoin kaevandamise seadmete tootja uuesti piiratud operatsioonide ABC News. Kuid ettevõtte vara on siiani külmutatud ja Butterfly Labs on veel kontrolli all föderaalse vastuvõtja pärast kohtuasi täidetud Federal Trade Commission.

***

Tundub Butterfly Labs ei suitsetamisest oma Bitcoin kaevandamisega seotud äri nii lihtne, isegi pärast firma suleti eelmise nädala Federal Trade Commission (FTC) väidetavate "kõlvatute tavade või pettuse".

Kaevandamise seadmete tootja on ilmselt küsitakse Ameerika valitsused heakskiitu, et uuesti ettevõte. Vastavalt Kansas City Star, Butterfly Labs ja FTC on korraldada ennetähtaegsed kõnelusi, mis võivad põhjustada taasavada äri.

Kansas töötades pandi ajutiselt pankrotivara, mille USA kohtunik kohtu Lääne District of Missouri. Järjekord pikendati ajal toimunud arutelu selle nädala esmaspäeval (29.) kui prokurörid korduva süüdistused, et juba avalikustatud. Butterfly Labs ja kolm tema juhtide all kahtlustatuna kasumit kulul ettevõtte klientidele.

Oikeusjuttu täidetud FTC ütleb firma laetud "vahemikus $ 149 ja $ 29.899 ettemaksu" jaoks Bitcoin kaevandamise tehnika, kuid ei esitanud enamik tooteid.

Esmaspäeval, USA ringkonnakohtunik Brian Wimes küsitakse nii Butterfly Labs ja FTC võiks nõustuda "äriplaani", Coindesk teatatud. Ilmselt mõlemad pooled avaldanud positiivset reaktsiooni idee ja arutelud on kestnud alates sellest päevast.

"Ma ei saa kommenteerida käimasolevate läbirääkimiste, kuid pooled jätkama koostööd. Oleme jätkuvalt optimistlik, et suudame teenindada kliente varsti uuesti, "ütles Jim Humphrey, Butterfly Labs" advokaat.

Sest nowit ei ole selge, kas ettevõte uuesti uuesti alla täielik või osaline kohtu kontrolli. Kuid idee on mingi lootus tuhandeid kliente, et Butterfly Labs väidetavalt scammed.


Butterfly Labs Tomorrow Resuming OperationsSaime sõna, mis Butterfly Labs saab jätkata tegevust ja taasavamise homme hommikul pärast firma on tegelenud juriidilise lahing FTC.

Ringkonnakohtunik Brian C. Wimes välja oma otsusest lubada ettevõtte võime jätkata osalise tegevuse homme hommikul palju pettumust paljud Bitcoin kogukonnas.

Ettevõte esitas Müntide Fire järgmise avalduse:

"Kuigi Butterfly Labs on endiselt häiritud Federal Trade Commission tormamise kohtuotsuse ja märgistus firma võlts ja petturid, Butterfly Labs on rahul kontrollikoja kandmise Sätestatakse ajutise korralduse, mis võimaldab ettevõttel uuesti oma uksed piiratud operatsioonide. Kuigi tellige ei võimalda Butterfly Labs täielikult teenindada kliente kui soovitakse, et see on samm õiges suunas ja võimaldab piiratud tellimuse täitmise. Perioodil kohtu korraldusel, Butterfly Labs jätkab tihedat koostööd kohtu määratud ajutise vastuvõtja.

Butterfly Labs vaatab tellige paljutõotav märk tulevikus meie firma, meie klientidele ja meie töötajad. See kohtuasi on tõsiselt kahjustatud meie maine ja see on kuni Butterfly Labs püüda parandada, et kahju.

On mitmeid põhjendamata väited kohta levib Butterfly Labs. Me kavatseme lahendada kõik ebatäpsusi õigeaegselt, sealhulgas valeandmete ümber sissetöötamise katsetamine ja Butterfly Labs sobimatult kaevandamine bitcoins klientide seadmeid.

Butterfly Labs tänu oma paljudele klientidele, töötajatele ja äripartneritele viibib koos meiega sel keeruline aeg. "

Seotud uudised


Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Bitcoin rahakotid

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Bitcoin kaevandajad ja investorid ei ole raha saatjad, ütleb FinCEN

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC