Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus | Estonian.lamareschale.org

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus

Kansas töötades juhivad Bitcoin kaevandamise seadmete tootja Butterfly Labs on seisanud Federal Trade Commission. USA asutus näitas oma avalduses avaldatud onlinethat tegevus viidi läbi pärast, et on välja andnud kohus Lääne District of Missouri.

Hagi - ühendatud tsiviil- lawsuitstarted FTC vastu tootvad paneb lõpu rumoursthat sai viiruse eelmisel laupäeval (19.), levib uudis, et Butterfly Labs oli käi ringi USA Marshalls.

Palvel Federal Trade Commission, föderaalne kohus on sulgeda Butterfly Labs, Missouri põhinev ettevõte, mis väidetavalt petlikult turustatakse spetsialiseerunud arvutite eesmärk on toota Bitcoins, maksesüsteem mõnikord nimetatakse "virtuaalse valuuta".

Vastavalt kohtuasi, FTC leidis, et Butterfly Labs on rikkunud § 5 (a) FTC Act osaledes "ebaõiglane või petlik äritavasid või mõjutavad kaubanduse". Tegevus nimed mitte ainult Butterfly Labs, vaid ka kolme direktorid ettevõtte, nagu kostjad: Jody Drake, Nasser Ghoseiri ja Sonny Vleisides.

Viidates "ebaõiglane või petlik äritavasid", FTC tähendab firma laetud "vahemikus $ 149 ja $ 29.899 ettemaksu" kaevandamise tehnika, kuid ei esitanud enamik tooteid. Kümned tarbijad on kurtnud mitu kuud, öeldes nad ei saanud masinaid pärast makse tehti.

Üks parimaid näiteid "pettus", vastavalt üldisele arvamuse korrata foorumites nagu BitcoinTalk või Reddit, oli tutvustada kaevandamise seadme BitForce juunis 2012. Mis võimas turundusstrateegia taga brändi, Butterfly Labs oli üle ujutatud tellimuste, kuid alates september 2013 rohkem kui 20000 tarbijad olid endiselt ootab oma kaevandamise seadmed, CryptoCoinNews aruandeid.

Isegi kui Butterfly Labs toimetas kohale Bitcoin kaevandamise arvuti Tarbija kaebuse märgib, et kuna ainulaadsust Bitcoin süsteemi vananenud arvutid olid kasutud nende otstarvet. Kuigi rohkem Bitcoins mida kaevandatakse iga päev koguarvust Bitcoins kättesaadavaks minu vähendatakse poole igal aastal. Koos asjaoluga, et iga uue põlvkonna arvutustehnika kasutada kaevandada Bitcoins muudab eelmiste põlvkondade sisuliselt vananenud, viivituse pakkuda arvutid tarbijatele mõeldud, et Bitcoin kaevandamise arvutid ei saa kunagi luua summa Bitcoins et Butterfly Labs lubas tarbijatele.

Ja see pole veel kõik, sest FTC ka läheb pärast Butterfly Labs mitte ainult seetõttu, et ettevõtte seadmeid, vaid nende oletatava kaevandamise teenuseid. 2013. Aasta detsembris, Ameerika firma hakkas pakkuma neid teenuseid, saavad sadu tuhandeid dollareid ette. Kuid FTC väidab firma kunagi esitanud Bitcoin kaevandamise teenuste tarbijatele.

"Me näeme sageli, et kui uus ja vähe mõistetud võimalus nagu Bitcoin esitleb end, petturid leida võimalusi, kuidas ära avalikkuse põnevust ja huvi," ütleb Jessica Rich direktor FTC Bureau of Consumer Protection. "Meil on hea meel kohus rahuldas meie taotluse peatada seda operatsiooni, ja ootame paneb ettevõtte ebaseaduslikult hangitud vara tagasi tarbijate käes, "lisab ta.

See uus, mille on väljastanud kohus nüüd keelab ettevõtte äritegevust, samal ajal külmutamine nende varade ja asetades firma pankrotti.

Butterfly Labs on avameelselt Federal Trade Komisjoni aastatel hagi, väites määratud karistus oli "raskepärast". Ühes teises avalduses, firma on ka süüdistab FTC on "läheb sõda Bitcoin (...) alustades Butterfly Labs", "väga reaalne" ettevõte, mis toimetatakse üle $ 33 miljonit toodete klientidele. Firma meenutab lugejatele, et see vabatahtlikult antud peaaegu $ 17 miljoni tagasimaksed klientidele tõttu tühistatud tellimusi.

Arvestades viimaseid sündmusi, tootja palutakse esitada tunnistajad oma kasuks ärakuulamise ajal, et juhtub septembril 29thand kindel, et see täielikult koostööd Ajutine vastuvõtja kohtu poolt määratud.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

BitPay parandab Bitcoini makseid, luues uusi toetusmeetmeid

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

BTC Hiina paigaldab riigi esimese Bitcoini ATMi Shanghais

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Post ICO

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Post ICO

Bitcoin Big Parukad