California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat | Estonian.lamareschale.org

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

California Department of Business Järelevalve (DBO) on otsustanud seda ei reguleerimise cryptocurrency praeguse seadusega. Selle asemel asutus küsib seadusandja luua spetsiaalne eeskirjad Bitcoinand muud liiki digitaalse raha.

Kas ja kuidas reguleerida maailma kuulsaim digitaalse münt on ikka küsimus arutelu enamiku ekspertide kogu maailmas.

See on ilmselt põhjus, miks California Department of Business Järelevalve on otsustanud mitte reguleerida Bitcoin alusel praegu kehtiva seaduse, kuigi see on seaduslik õigus selle üle, pressiesindaja Tom Dresslar ütles. DBO on missiooni kaitsta tarbijaid ning jälgib finantsteenuste pakkujate ja toodete, samas järelevalve toimingud riikliku litsentsiga finantsinstitutsioonide, sealhulgas pangad, krediidiühistute ja raha saatjad. Lisaks osakonna litsentsid ja reguleerib mitmeid finantsteenuste osutajad, sealhulgas väärtpaberite ja vahendajate, investeeringute konsultandid palgapäev laenuandjad ja teised väikefinantseerimises laenuandjad.

Umbes 60.000 ettevõtete põhineb Ameerika Ühendriigid nõustuda Bitcoin maksevalikuna. Cryptocurrency kasutatakse teha üle 100.000 tehingut päevas riigis, vastavalt Bitcoin Foundation.

Aga kui seadusandjad ei ole rahul oma ülesannet California, New York on olukord täiesti erinev.

Riigi Department of Financial Services hiljuti antud vahetamist itBit LLC, litsentsi, mis võimaldab ettevõttel õiguslikult kaubelda kõik 50 osariiki. Firmal kulus peaaegu aasta antakse litsentsi, muutes itBit riiki esimene täielikult reguleeritud Bitcoin vahetada.Kalifornia vahendusfirma müüb oma esimese Landroveri Bitcoini jaoksKõik see võttis oli taotlusest silmapaistev Silicon Valley riskikapitali capitalistwho tahtis osta uus auto, kasutades cryptocurrency. Pärast müügipakkumiste Land Rover Redwood City vahendusfirma, California, otsustas müüa oma esimese sõiduki Bitcoin.

"Mõistes peame olema valmis muutusteks selles pidevalt laiendada virtuaalne kogukond, leppisime kokku, et meie esimene Bitcoin müük," ütles Doug Doyle, firma üldise müügijuht, ilma paljastavad auto hinnast. Tehing töötles BitPay, mis aitas meeskonna omaks idee nõustudes digitaalne raha.

Doyle tunnistab "mõiste Bitcoin on raske aru". Kuid "protsessi ajama BitPay on üsna lihtne. Lihtsalt arve saata ja raha näitab üles oma kontol. Lihtne ja sujuv nagu nad ütlesid".

Maa Rover Redwood City vahendusfirma on osa Qvale Automotive Group alates 2000. Aastast nime pikk ja tugev ajalugu tööstuses. Rühma tegelikult müüs esimese auto tagasi 1947, üle 60 aasta tagasi ja nüüd omab kett luksus vahendusfirmade levinud kogu California ja Florida.

Redwood vahendusfirma praegu teenib San Francisco metroo piirkonnas muutuma esimese kohaliku ettevõtte omataoline vastu digitaalse münti. "Me teeme seda lihtne ettevõtetele nagu Land Rover Redwood City vastu Bitcoin kui makseviis" ütles Tony Gallippi asutaja ja tegevjuht BitPay, pressiteates.

Tulemuseks on müügil kohe konverteeritakse fiat valuuta maksemenetlejalt pärast tehingu lõpetamist. Sellise sujuva toimimise ei ole põhjust, miks Land Rover Redwood City ei võta rohkem Bitcoin tulevikus vastutasuks oma high-end sõidukeid.

Pilte Land Rover Redwood City


California ametiasutused on pärast Bitcoini sihtasutustSeal on uus sihtmärgi California Department of finantsinstitutsioonidega nägemise: Bitcoin Foundation. Asutus sai "keelustamiskorralduse order'for väidetavalt kaasates valdkonna maksevahenduse ilma litsentsita või nõuetekohase loa andnud USA rahandusministeerium.

Kui asutused ei suuda tõestada, et mittetulunduslik korporatsioon on süüdi rikkumises California Financial kood, karistusi võib minna alates $ 1000 kuni $ 2500 per rikkumise päevas, kuid see pole kõik. Lisaks raha, see võib kaasa tuua vangistuse responsiblefor väidetavate kuritegude. Ja see ei ole isegi lugedes võimaliku rikkumise föderaalseaduse.

Bitcoin Foundation on tõepoolest seotud raha, sest tema ülesanne - standardiseerida ja edendada avatud lähtekoodiga Bitcoin protokoll - saab teha ainult tänu helde mõnede üksikisikute ja ettevõtete.

Kuid institutsioon ei tegele tegevusi nagu "omamine, juhtimis- või läbiviimise eest edastamise äri", vastavalt Jon Matonis, kes teenib juhatuse jaoks Bitcoin Foundation. Selline tegevus "oleks vastu esialgse harta vundament," lisab ta.

Mida Bitcoin Foundation on ikka püüdnud mõista on see, kui see oli isoleeritud või muid Bitcoin seotud üksuste saanud ka "rikkumise lõpetamiseks kirjad osakonna Finantsasutused California. See ei oleks suur üllatus, sest palju asutustes ja ettevõtetes on saanud sama tellimusi erinevates riikides ja samadel põhjustel.

Põhja-Ameerika ametivõimud on juba kindel, enne kui nad pole ristisõda vastu Bitcoin... See mäng Box või on mäng alati olnud sama ja me ei märganud?

Via forbes.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

BitInstant tegevjuht Charlie Shrem arreteeriti rahapesu kahtluste tõttu

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon