California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust | Estonian.lamareschale.org

California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust

California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust

Kui te mäletate, siis Bitcoin Foundation kiusatakse taga osakonna Finantsasutused California, mis hiljuti välja "keelustamiskorralduse order'against mittetulundusühingu organisatsioon. Ilmselt asutus väidab, et Bitcoin Foundation on väidetavalt tegelevad raha edastamise toimingute ilma litsentsita või nõuetekohase loa andnud USA rahandusministeerium.

Asjaolu, et Kalifornia osakonna läheb pärast organisatsioon, mis tegeleb ainult raha, sest ta saab annetusi hoida teeme oma tööd teeb palju inimesi vihane. Ja sa tead, mis juhtub siis, kui asutused alustada tabavad Bitcoin institutsioonide niimoodi: kõik algab räägime vandenõu...

"Praeguses etapis on raske öelda, kas see oli üldine tekk actionand kui teised Bitcoin seotud üksuste vastu" keelustamiskorralduse kirju California. Kui Bitcoin Foundation ei olnud ainus adressaat, siis ootame, et teised ettevõtted esitada päevadel ja nädalatel, "ütles Jon Matonis, liikmeks Bitcoin Foundation ja e-raha uurija, ajakirja Forbes.

Matonis oli üks, kes laadinud ametliku dokumendi Scribd ja levitada teavet süüdistuse. Vastavalt osakonna finantsinstitutsioonidega, Bitcoin Foundation süüdistatakse rikub rahalist kood 2030. See kood on sätestatud, et "isik ei osale ettevõtte raha edastamise sellises olekus", kui isik või asutus on litsentsi volinik finantsasutuste või on vabastatud.

Dokumendi kohaselt, rikub see seadus võib põhjustada trahvi vahemikus $ 1000 kuni $ 2500 per rikkumine või päevas ja lõpuks ka vangistuse kahtlusaluseid. Samuti roim tegeleda raha edastamise ilma riigi litsentsi või ei registreerita nõuetekohaselt USA rahandusministeerium võib põhjustada humongous rahatrahviga $ 250,000... Või kuni viieaastane vanglakaristus, võrdselt ole hea.

Rahulik igaühe närvid, California osakonna Finantsasutused on teinud avalduse. Regulaator ütles CNBCthat kirja ringluses ei ole "peatamise korraldust ja on lihtsalt mõeldud warningto litsentseerimata ettevõtteid, mitte garantiid.

Kuigi asutus ei saanud teha põhjalikuma kommentaari, kui juhtum on konfidentsiaalne, ütlesid nad, et teenuse tähtede võtta ühendust osakonna arutada, kui seadus kehtib või mitte. Me ei tea, kui Bitcoin Foundation on juba ühendust Kalifornia regulaator ajastada kena rääkida üle mõned teed ja küpsiseid.

Seotud uudised


Post ICO

Osta auto virtuaalse valuutaga: Aussie auto tootja Tomcar võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

BitLicense petitsioon OSFDA-lt

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit