Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga | Estonian.lamareschale.org

Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga

Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga

NGP VANis tehnoloogia pakkuja Demokraatlik ja progresseeruva kampaaniate ja organisatsioonide, pakkudes klientidele integreeritud platvormi fondikogumise vastavuse valdkonnas, organiseerimine, uue meedia ja sotsiaalsete võrgustike tooteid.

NGP VAN loeb tuhandeid kampaaniate ja organisatsioonide seas meie klientide, sealhulgas kõikide riikide Demokraatlik komisjonide tuhandeid Demokraatlik kampaaniad ja sadu ametiühingud, progressiivne ja erapooletut PAC ja muud organisatsioonid.

NGP VAN Sageli volituste saitidel nagu ReadyforHillary.com ja muud progressiivne kampaaniad ja hiljutisel häkkimismaraton nad lisanud uue annetuse võimalus, et kampaaniad võivad hakata jooksvalt läbi kohe annetuste. See võimalus lihtsalt juhtub olema Bitcoin.

Iga klient, mis kasutab Online Sissemaksed uude NGP toode võib selle funktsiooni võimaldama, ning seejärel nõustuda Bitcoin mis tahes panus leht just kontroll kasti.

Föderaalne valimiskomisjoni ka hiljuti kaalutakse, otsustades, et kampaania komisjonide võiks nõustuda Bitcoin sissemaksete kuni $ 100 inimese kohta jooksul.

Ben Mcilwaine juhtivate Developer at NGP VAN ütles: "NGP VAN oli häkkimismaraton aastal varem meie arengu meeskonnad. Minu kaasarendajatelt ja mul oli laius- töötada midagi tahtsime, ja mu esimene kalle oli töötada poliitilise panuse kasutades Bitcoin. "

Ben veelgi läks riik, "ma tahtsin töötada Bitcoin sest (a) see on midagi palju arendajad, organisatsioonid ja ettevõtted on rääkinud, kuid keegi ei ole seda veel teinud, ja (b) Ma olen väga huvitatud digitaalse valuutades. Nagu mu töökaaslased annab tunnistust, olen olnud elevil Bitcoin sest enne päris palju keegi oli isegi kuulnud. Ma võib olla isegi sõita paar töökaaslastega hull minu juttu projekti kogu kuu viivad häkkimismaraton. "

Kuigi Bitcoin tõenäoliselt ei kihutama raha välja tipp poliitilise kampaania sissemaksete niipea võttes seda kui võimalust sellises suures platvorm, mida kasutavad nii palju erinevaid kampaaniaid aitab kindlasti vastuvõtmist Bitcoin ja lisage teise kihi õiguspärasust Euroopa cryptocurrency.

Mida rohkem võimalusi, et need, kes valisid kasutada Bitcoin on kulutuste Bitcoin rohkem õigustatud see muutub, seda rohkem võimalusi on meil veeta Bitcoin mugavam on. On oodata, et suur hulk kampaaniad kasutades NGP VAN platvorm hakkab võimaldades võimalus Bitcoin panuse, sest see lihtsalt langetab takistuseks isegi rohkem inimesi osalema ja oma panuse anda.

Seotud uudised


Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoiners purustab oma iPhones, kui Apple ütleb Blockchaini rakendusele ei

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised