Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng? | Estonian.lamareschale.org

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

On palju inimesi, kes arvavad Bitcoin ohtlik. Aga me, teisel pool, meeldib mõelda digitaalse valuuta järgmise loogilise stepfor meie ühiskonnas.

Muidugi, võite süüdistada Bitcoin olemise õõnestavate ja kõikuv. Kuid see cryptocurrency võib olla ka väga kasulik palju valdkondi. Kujutage ette, kuidas me võiksime seda kasutada klassiruumides: arutame rahanduse, valitsuse poliitika, logaritmid või kapitalismi, näiteks.

Lisaks Bitcoin aitab meie teismeliste ja noorte täiskasvanute paremini mõista probleeme, mis olid tõesti segane seni nagu ülemaailmse rahapoliitika või logaritmide. Peer to Peer (P2P) süsteemi, sama protsess, mille paljud kasutajad alla laadida muusikat, filme ja tarkvara, on hea näide. Hetkega, mõju digitaalse valuuta on võimalik leida ja palju muid funktsioone sai osa meie elust loomulikult.

See on võimatu eitada, kuidas Bitcoin on suur osa meie elust täna. Võite ainult ei tea, mida Bitcoin on kui sa elavad rock (või kohas ilma Internet, eks...).

Niisiis, oletame lõpetama sellise draama ohtudest digitaalse valuuta ja selle asemel, selle kohta lisateavet ja selle eelised. Kes teab? See võib tõesti olla meie tulevik.

Via brokenairplane.comKas Bitcoin muudab seda, kuidas lapsed õpivad matemaatikat?Pehmelt öeldes, Bitcoin on loonud ligikaudu buzz kogu maailmas, kuid kui see on igapäevane osa meie elust, siis see muudab viisi, kuidas lapsed õpivad, kuidas loendada? See võib olla kummaline küsimus, aga see on kehtiv üks.

Kui järgmise põlvkonna lapsed jõuab kasvab Bitcoins oma rahakotid - või mõni muu tulevikus vormis digitaalse valuuta -, mis obviouslyaffect kuidas nad õpivad matemaatikat. See ei ole imelik, kui sa näed 4-aastased Mereäärne koos iPads oma käed.

Meie lapsed elavad digitaalajastul ja me peame seda fakti. Ja ilmselt, Bitcoins ja vahetuskursid, varem kui hiljem, olla osa oma elust. Pea meeles, kui sa olid laps ja kuidas te õppinud arv: raha. See juhtub, sest alguses õppimine on tõhusam, kui me suhtlevad konkreetne objectthan abstraktse mõtlemise.

Niisiis, see ei ole oluline, kui sa oled õpetaja või lapsevanem, peate välja mõtlema, kuidas lisada tehnoloogia nagu Bitcoin oma laste õppimise rutiinne. Kui te vaatate seda tähelepanelikult, see on lihtsalt uus õppevahend, ei ole raketiteadus.

Nagu Nicola Smith asepresident Innovatsioon Engauge, ütleb: lahendus on "vähendada puudusi ja optimeerida eeliseid iga uue tehnoloogia esitleb".

Õnneks palju riike, mis õppinud praeguse finantskriisi, on tunnustanud kasvav vajadus finantskirjaoskuse haridus. Näiteks Ameerika Ühendriikides 82 protsenti Ameerika vanemate ja 89 protsenti õpetajad nõus, et isikliku rahanduse peaks olema nõue lõpetaja.

Via wired.com


Kas Bitcoin aitab meil maksud vältida?Hiljuti mõned Kongressi uurijad näitasid, et Apple oli õnnestunud vältida miljardeid dollareid makse, kasutades ära lünki süsteemi. Põgenemine maksud on midagi suurt firmad on teinud algusest korda, kuid võiksime, tavalised inimesed, alustada tehes samal tänu Bitcoin?

Nagu ühiskonnas hakkab aktsepteerima sellist käitumist nagu midagi normaalne, rohkem ja rohkem inimesi on uurida seda võimalust: kui sul on võimalus maksta vähem makse, siis teen seda.

Just nagu USA valitsus oli võimetu edukalt maksustada Apple, sama võib juhtuda Bitcoin tehinguid. See on nagu makstakse sularahas ja ei pea kellelegi rääkida seda. Nagu mõned inimesed saavad juba nende palgad digitaalse valuuta kujul, vaid vähesed neist võib ausalt öelda, et nad paljastavad kogu oma tulu ametiasutustele ja makse maksavad nad tõesti võlgu.

Andkem näide. Soomes tarkvara firma alustas hiljuti maksavad osa oma töötajate palgad Bitcoins. Sel juhul see väärtus on juba mahaarvatud. Aga kui see ei olnud, oleks keegi teab sellest? Me ei arva nii.

Kui tööandja saab maksta vähem oma töötajaid, kuid töötajad ikka õnnestub saada rohkem raha, kõik on õnnelikud. Välja arvatud valitsused!

Via motherboard.vice.com


Kas Bitcoin võib hävitada ettevõtete privaatsust?Nagu me kõik teame, Bitcoin on üks funktsioon, mis meeldib palju kasutajaid: see tagab privaatsuse. Aga vastupidi, cryptocurrency võib olla avamise Pandora kast mõned ettevõtted, mis aktsepteerivad digitaalse mündi, nagu Foodler või uue Bitfash. Kuna kõik Bitcoin tehinguid avalikult registreeritud Bitcoin peer-to-peer võrgu, sa lihtsalt pead teadma Bitcoin aadress ettevõte jälgida kõiki teisi makseid sellele aadressile.

Kui ei ole erilisi julgeolekumeetmeid, "see on väga lihtne kaupmehed kogemata paljastada üksikasjad nende tarneahela, oma rahandust, ja nende kulutuste harjumusi", ütleb Christian Dumontet üks Foodler asutajad.

Võidelda selle võimaluse, kaupmehed on väljapääs: nad võivad luua unikaalne Bitcoin tagatisraha aadress iga müügiks. Kuid see on pigem ajutine lahendus ja jõuab tekitavad sarnane probleem. Kui kaupmees peab tasuma tarnete või teisendada Bitcoins viiakse fiat valuuta ettevõte tavaliselt kimbud kõik need hoiused koos ja niimoodi, et nad võiks veel olla annab keegi (nagu keskmine konkurent) võimalus jälgida kõiki oma Bitcoin tehingud.

Pole lihtne tõmmata rünnak niimoodi, aga see on ka raske hoida kõiki oma andmeid private.According et Gaven Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation. "Bitcoin tehingu privaatsuse tõesti keeruline. Kui soovite olla kindel, et oma tehinguid ei kavatse olla privaatne, siis ilmselt vaja palgata krüptograafia PhD analüüsida oma süsteemi. See on kindlasti muret, ja see on kindlasti üks põhjus, miks ma öelda, et Bitcoin on eksperiment ", ütleb ekspert.

Näiteks Foodler on arvasin moodus oma rada Bitcoin helbed vähem lihtne leida. Ettevõte on kirjutanud oma tarkvara whichsubdivides oma igapäevast tasakaalu arvesse juhuslikku arvu komponente. Need komponendid segatakse seejärel, et varjata rada tehinguid. Christian Dumontet tagab, et "mida juhuvaliku nii summad ja keti pikkust, see muutub väga raske öelda, kas see on ikka kanname domeen või mitte".

Via wired.com

Seotud uudised


Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Osta muusikat Bitcoiniga: sõltumatu rekordaja Monstercat aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri