Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine? | Estonian.lamareschale.org

Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine?

Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine?

Cryptocurrency on saavutanud oma tee peaaegu kõik maailma riigid, kuid mõned neist on eriline. Oleme juba rääkinud Chinathis nädalal, kuid seal on uus hot spot silmist: Kenya.

Aafrika riigis tundub täiesti krunditud laia ulatusega vastuvõtmise Bitcoin, eriti kuna see kogub mõned erilised omadused. Kenya on üks kõige kiiremini kasvav mobiiltelefoni turgudel kogu maailmas ja see hoiab registreerimise kasv umbes 20 protsenti aastas. Ka 93 protsenti peredele riigis kuulub vähemalt üks mobiiltelefon.

Kuid kõige eripäraks on see, et riik on maailma liider mobiilimakse kasutamine. See areng algas umbes kuus aastat tagasi, kui telekommunikatsioonifirma Safaricom käivitas mobiilimakse teenust nimega M-PESA. Hämmastav, teenuse muutunud tõeliseks eduks, kaks kolmandikku Keenia praegu kasutate teenust.

Kasu Kenya elanikkonnast on hämmastavad. M-PESA maaelu lapsendajate näiteks registreeritud dramaatiline tulu suureneb pärast vastuvõtmist programin viimase kuue aasta jooksul. Muidugi, see jäi silma suurte nimede tehnoloogia sektoris.

On mõistlik... Vastavalt Eric Schmidt, juhatuse esimees Google, "Internet Aafrikas on peamiselt liikuva üks". Ettevõttel on suured plaanid Eesti kui need on plaanis ehitada tehnilise infrastruktuuri Kenya, samuti mujal mandril. See projekt on "hästi sobib pakkuda madala hinnaga ühenduvus maakogukondade halva telekommunikatsiooni infrastruktuuri ning laiendades traadita lairibaühendus tiheasustusega linnastutes".

Pealegi, Google on ka innovaatilise digitaalse makse ala pärast hiljuti kasutusele Google Wallet makse ja teatas investeering Google Ventures OpenCoin Inc., ettevõte, mis läheb töötada valdkonnas, mis sarnaneb Bitcoin. Hiina on ka silma Aafrikas ja hoiab saates raha olemas, kuid nende plaanid on rohkem salapärane.

Need on vaid mõned põhjused, miks Bitcoin on ilmselt saab olema edukas Keenias. Kui kõik läheb sujuvalt ja laialdasele kasutuselevõtule tegelikult toimub, mõju võib olla suur. Olgem lihtsalt kaaluda, hetkeks, mis võib juhtuda, kui Bitcoin olid asendada Kenya mobiilne tehingud: yep... Likviidsust Bitcoin turul rohkem kui kaks korda. Me kihla, et see on ainult aja küsimus, kuni see juhtub.

Via thegenesisblock.com

Seotud uudised


Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

BitOasis käivitab Lähis-Ida esimese Bitcoini ostuplatvormi

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

BitPay parandab Bitcoini makseid, luues uusi toetusmeetmeid

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu