Kanadal on turgirühm, kes tegutseb Bitcoini kasuks ja uus restoran, mis aktsepteerib krüptokuuluvust | Estonian.lamareschale.org

Kanadal on turgirühm, kes tegutseb Bitcoini kasuks ja uus restoran, mis aktsepteerib krüptokuuluvust

Kanadal on turgirühm, kes tegutseb Bitcoini kasuks ja uus restoran, mis aktsepteerib krüptokuuluvust

Hea asju Bitcoin maailm on praegu riigist Kanada. Alates Bitcoin Embassy projectset tuleb asutatud Montreal üldisele aktsepteerimise cryptocurrency sisse businessesthroughout riigi viimaseid uudiseid meil oli suur valge Põhja olid umbes hämmastav "Edyn Project".

See idee kavatseb tõsta teadlikkust cryptocurrency läbi rea väljamõeldud tööd umbes maailmas, kus virtuaalse münt on täht lugu. Projekt, mis on rahastatud Bitcoinstarter, loodi Cottontail Marketing groupthat töötab teha Bitcoin osa meie igapäevaelus.

Meeskond hiljuti läks uue restorani Vancouver et nüüd võtab Bitcoinand rääkinud seda postitust oma blogis. Nime see saksa vorsti koht on Bestie. Toit on maitsev ja teenindus on sõbralik, vastavalt käesoleva arvamuse. Võite proovida "currywurst, kringlid ja ingveri küpsis jäätis võileibu".

Nagu Cottontail Marketing rühm, nad hoiavad et töötada välja oma uusima projekti. Just paar päeva tagasi, nad avaldatakse see värskendus:

Kuulujutud on see, et nelja suurima tehnoloogia impeeriumi perede ühendavad jõud uue Edyn Project, utoopiline kitsaskoha mahajäetud White City.

Kõik need pered kannatas suur tragöödia sügisel Lu Min Akadeemia kui kuuskümmend aastat tagasi, White City mainekama kooli tabas katk, mis toitub tugev mustkunstnikud. Saadud palavik väitis sadu õpilast, kes seejärel oma deliirium tappis sadu teisi õpilasi ja õpetajaid. Ainult mõnikümmend üksikisikute säilinud. Nende hulgas olid seemned, mis oleks saanud järgmise põlvkonna kultuuri- raske hitters.

Kõrbes järgnenud veresauna andekamaid mõtetes põlvkonna üldine elanikkond kannatas järsk langus elukvaliteeti. Nad kartsid, kasutades magic kartuses tagastamist katk kuid see oli muutunud nii kootud kangast oma elu, et isegi mõned kõige põhiülesandeid sai tohutu feats. Neli perede ambitsioonide ja visioon tõusis ja tehnoloogia astus üle võtma, kui magic jäi. Varem kõrbes, tehnoloogia sektoris startis kui inimesed pöördusid uuendusi ülesannete täitmiseks nad olid alati tugineda magic. Viimase kuuekümne aasta jooksul on tööstus Laines ja keegi on kasu rohkem kui tavaliselt nimetatakse Neli Moon pered.

Nüüd nende püüdlustes push piirid ning jätkata kujutada tulevikus üksikisikute neist neljast peredele on ühinenud, et luua "The Wondersmith Collective" rühm, mis taaselustada armastatud White City viiakse elamiskõlblik koht uuesti.

Paljutõotav state-of-the-art tehnoloogia nende erinevate äriühingute Wondersmith Collective lootused luua kalliskivi tänapäeva elu, ühendades viimaste robootika, digitaalne valuuta ja tehisintellekti luua utoopia, et aidata ravib valu põlvkonna kadunud.

"See on meie soov," jagab Priya, esindaja Black Moon firma lõi ta koos vennaga, "tervendada mõned sügavaid valu selles linnas esindab. Jagades oma tehnoloogiaid ja pakub neid vabalt teistega kasutada, see on meie soov juhatada uue ajastu jõukuse ja koostöö meie inimesed ".

Seotud uudised


Post ICO

BitPay Powers uus müügikoht Riistvara

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

Bitmain võitleb tagasi DDOS Grupi vastu

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud

Post ICO

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus