Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud | Estonian.lamareschale.org

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Hiljutine uuring vabaneva BTC Global on mõõdetud arv tarkvara allalaadimist ühendatud Bitcoin Sourceforgesta ja tulemused on tõesti huvitav, kui nad annavad "map" digitaalse valuuta võimsus. Majanduslik uurija Colin Osterman esitanud tulemused blogi postitus ja teatas, et kuigi mõned inimesed on allalaadimiseks lihtsalt uuendused, palju neist on ka allalaadimiseks tarkvara esmakordselt.

Tulemuste kohaselt, Kanada on riik, kus enamik kasutajaid laadida Seda liiki tarkvara. Austraalia, Suurbritannia, Ameerika Ühendriigid ja Saksamaa tulevad pärast. Kuid riigid allosas see nimekiri tuleb arvestada ka, sest nad on kõige huvitavam. "Mõned kõige põnevam kasvu toimub piirkondades, kus küllastus on praegu madal," ütles Colin Osterman.

Me räägime sellistest riikidest nagu Hiina, mis on alla nimekiri allalaadimine elaniku, kuid on näinud hämmastav plahvatus allalaadimine hiljuti. "Brasiilia on teises riigis vaadata, 29 protsenti, millele järgneb Taiwan ja Lõuna-Korea, igaüks 23 protsenti", ekspert ütleb.

Kogutud andmed piirdusid suuremat riikidega (elanikkond on suurem kui 20 miljonit ja rohkem kui 500 allalaadimist aasta-to-date), kriteerium, mis kõrvaldab Põhjamaades. Kuid Osterman tagab, et Soome, Rootsi, Norra, Taani ja Island koos juhtima Bitcoin küllastus määrad.

On olnud ligi 240.000 Bitcoin tarkvara allalaadimist algusest mai. Mõned kõige huvitavaid järeldusi nende viimast numbrit öelda, et 32 ​​protsenti allalaadijad on pärit Hiinast ja 84 protsenti kasutamine Windows. Aasta-to-date allalaadimine kokku 1,3 miljonit ja riigi ülaosas selles nimekirjas on USA. Riigi ka nimekirja eesotsas kõigi allalaadimiste aasta-to-date, umbes 350,000, peaaegu kaks korda rohkem kui teine ​​nimekirja, Hiina.

Via coindesk.comKanada Bitcoini kaevandusettevõtja tabas uue FCAA süüdistuse ja võimaliku trahviÕiguslikud probleemid jätkuma Dominion Bitcoin Mining Company Ltd, cryptocurrency firma asub Saskatchewan, Kanada. Ettevõte on nüüd silmitsi uute süüdistustega finants- ja tarbijakaitseküsimuste Authority (FCAA) ja potentsiaalne $ 10.000 finefor väidetavalt otsib investorid ilma vastavuses kohalike eeskirjadega.

Dominion ei ole rookie, kui tegemist on probleeme seadusega. Ettevõte oli tabamuse relvarahu kaubanduse, mille on väljastanud FCAA maist kuni septembrini 2014. Kuid küsimused antud rikkumise tõttu väärtpaberituru seaduse 1988. Lõppenud ilma tagajärjed ettevõte.

Asutus ütleb, et mitte ainult Dominion ei vastanud, kui otsib investeeringuid, kuid firma kodulehel Objekte avaldused, et ettevõtte kolme aktsionäri "teadis või mõistlikult pidanud teadma olid eksitavad või vale". Pealegi, Dominion on ka süüdistatud väärtpaberitega kauplemise ja millel ei ole prospekti näidata võimalike aktsionäride, Leader-Post aruandeid.

"Bitcoin ei ole turvalisust. Kui nad ütlevad, et see on turvalisuse, nad oleks esimene valitsus maailmas anda Bitcoin et mingisugune raha või märge "ütles president Dominion. Vastavalt Peter Voldeng on FCAA ei mõista cryptocurrencyor kuidas krüpteerimisoperatsiooni süsteemi töötab. Ettevõtja usub rekord seatakse sirge kohtuistungil.

Dallas Smith FCAA Securities osakonna õigusnõustaja, vastas, öeldes, et "kas Kanada või pankade või keegi teine ​​on määratud väärtust Bitcoin veel ei ole siin ega seal. On tasu, ilmselt. Nad [Dominion] vahetades aktsiate seda ". See avaldus anti välja mais.

Dominion veebilehel on alla umbes nädal

Vahepeal Voldeng teatas, et ettevõte on nüüd otsivad uut web hosting teenust ja plaanib laiendada oma tegevust teistesse Bitcoin seotud valdkondades nagu pangaautomaatide või digitaalse rahakotis.


Kanada firma Kemp & Co aktsepteerib Bitcoini oma veebisaidil ja füüsilistes kauplustesBitcoin on nüüd üks valuutade saate maksta oma valmistatud tooteid Kanada kasvatatud kanepi ostes kanepist & Co firma on praegu vastu cryptocurrency nii oma veebilehel ja oma kahe tellis-ja uhmris kauplustes.

Pealegi on esimene Kanada jaemüüja vastu Victoria arenenud tehnoloogia LimeSpot, muutes oma Facebooki lehel viiakse kaubanduse valmis kohapeal, see on üks esimesi füüsilise kauplustes Briti Columbia linna vastu Bitcoin.

Vastavalt omanik Bill Finley, tsiteeritud Times kolonist, idee tuli "üks meie klientidele, kes on kaasatud Bitcoin. (...) See on alternatiivne asi, et ma arvan, et palju inimesi maailmas teevad ja see Vahet 't mõjutavad meie äri negatiivselt üheski mõttes ma näen, nii et miks mitte. See on teine ​​pakkumine meie klientidele. "

Oktoobri keskpaigani, Kanepi ja Co omandasid vaid kaks Bitcoin tehingute, kuid nad tunnevad seda on alles algus. "Minu mõttes on seal on rohkem inimesi, et kasutada seda kui oleme seda kasutada [Bitcoin] Victoria. Ma arvan, et võib olla palju inimesi ei tea, kus nad saavad kulutada seda, kui nad on seda", Finley ütles.

Nagu jaemüüja, poe omanik saab kohe müüa Bitcoin Internetis tasuta, kuid ta kavatseb korraldada peale neid nüüd näha, mida happenswith cryptocurrency.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

BitPay töötleb Butterfly Labsi suurimat ühekordset tehingut 1 miljon dollariga

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoinvention Aasia tühistatakse - BitPay sponsoreerib Põhja-Ameerika krüptokonverentsi

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus