Kanada tehnoloogiaettevõte Robertsoni robotid aktsepteerib ja müüb bittiini | Estonian.lamareschale.org

Kanada tehnoloogiaettevõte Robertsoni robotid aktsepteerib ja müüb bittiini

Kanada tehnoloogiaettevõte Robertsoni robotid aktsepteerib ja müüb bittiini

Robertson Robotid on uusim saabumise Bitcoin ökosüsteemi

Kanada firma, mis projekteerib ja ehitab hämmastav tehnoloogia nagu Päevalill Solar Panel Positioning System, teatas ta aktsepteerib cryptocurrency, kuid seal on rohkem seda lugu.

Alberta põhinev firma usub Bitcoin on tulevikus valuuta, vastavalt Forex hetke, nii et see on nüüd müüvad oma eksklusiivset toodete ja teenuste digitaalse mündi. Sunflower Solar Panel, näiteks on mikroprotsessoriga päikese jälgimise süsteem ja kuluefektiivselt suurendada päikesepaneel tootmiseks.

Sunflower jälgimise kontrollisüsteem on saadaval kaks mudelit: üks väga suured plaadid või mitme paneeli massiivid ja teine ​​väiksematele ühe paneeli massiivid.

Ettevõtte asutaja ütleb, et Bitcoins loonud uue paradigma internetis kauplemise valdkonnas. See on põhjus, miks lisaks mehaaniline ja projekteerimine, Robertson Robotid müüb Bitcoins.50 000 Canberra pendeldavat saab BTC-le nüüd oma bussipileti tasudaMaailma kuulsaim cryptocurrency nüüd maksevalik Austraalia pendeldajad kes elavad Canberra. Nad võivad tänan Zakaria Bouguettaya ja Andrew Clapham, arendajad MyBus 2,0 app, kes otsustasid lisada Bitcoin oma auhinnatud taotlus.

Programm on juba vastu võetud 50.000 kasutajat ja tegutseb ACT Internal Omnibus Network (Action) Austraalia pealinn. Nüüd, tänu MyBus "latest update saavad need kasutajad laadida oma Myway kaardid kasutades Bitcoin lisaks krediitkaarte.

"Kõik uus värskendus sisaldab Maailma esimese rakendus, mis võimaldab teil laadida bussi kasutades Bitcoin", loeb uuendatud kirjeldus.

Lisamine cryptocurrency rakenduse pruugi tulla täielik üllatus kõigile. Zakaria Bouguettaya varem öelnud, et tema ja tema kolleeg oli "tugev toetajad" kohta Bitcoin. Ajal nad ka selgus nad tahtsid MyBus olla esimene app maailmas pakkuda BTC kui ühistranspordi makselahendust, Ihavebitcoins.com aruandeid.

MyBus 2.0 on tasuta ja on praegu saadaval iOS (siin) ja ka Android (siin).

Hea uudis on pärast ettevõtte Austraalia Bitcoin sularahaautomaadid teatas hiljuti on umbes paigaldada 100 cryptocurrency seotud masinate üle riigi, vastavalt Gizmodo. Seadmed võimaldavad kasutajatel osta BTC Fiat valuuta ja ka vahetada digitaalse valuuta füüsilise raha.


Pärast FinCeni hoiatust on Casascius taas kasutanud erinevat ärimudelitKuu pärast sulgemist väljakuulutamist tõttu föderaalse hoiatuse, füüsilise Bitcoin äri Casascius hasreopened pärast mõningate muudatuste tegemist.

Utah põhinev ettevõtja Mike Caldwell, asutaja Bitcoin piparmünt, sai kirja FinCEN (Financial Crimes Enforcement Network), osa Ameerika Ühendriikide rahandusministeeriumile, et detsembri alguses. Missive väitis, et ettevõtte tegevus peeti "raha edastamise" tegevuse puhul puudus nõutud load.

Kuid Caldwell äri võtab vaid virtuaalne Bitcoins ja rahapajad neid füüsilises maailmas võtmata USA dollarites või muude fiat valuuta teenust. Siiski vastavalt FinCEN, tähendas see, et ettevõtja oleks saada mitu riigi ja Federal litsentsi hoida äri läheb. Keerukus protsessi sundis teda shutdown... Kuni see teisipäeval (14).

Casascius Mündid on tagasi (kuigi kodulehel ei tööta veel) ja ikkagi müüa füüsilise Bitcoins, kuid seekord ilma digitaalse münte ladestunud. See on kuni kliendi "võta edaspidi" Casascius virtuaalse raha. Ometi Caldwell väidab ta ikkagi müüa eelnevalt rahastatud münte kui ta vastab ostjad isiklikult, Wired aruanded.

"Ma arvan, et see võiks teha üsna igav. Mind tegelikult ootan seda, sest see on viis vähem stressi. Ma ei pea muretsema nende [Casascius koos Bitcoins] kaovad mail," ütles ta.

Et aidata kliente ja asutused eristada eri etappidel oma äri, Caldwell hakkab tootma uue seeria mündid, mis jutumärke ümber nende nimiväärtus. See tähendab, et kui üks kord oli 1 Bitcoinnow on "1" Bitcoin.Besides need uued Casascius ei pea nimiväärtus lasered tagaistmele hologramm.

Esimene uus mündid peaksid olema valmis veebruari keskel.


New Yorgi katoliku kirik aktsepteerib krüptokursuse annetusiMis Bitcoin kogukond ootab endiselt, et näha, mida Põhja-Ameerika asutused otsustavad edasise cryptocurrency annetused erakondadele kampaaniaid, seal on kirik New York, mis on nõustudes digitaalse abi aasta. Church of St John the Evangelist, Goshen, on ilmselt esimene vald virtuaalse valuutade annetuse buttonon oma kodulehel.

Mees taga algatusel on Isa Adaly Rosado Jr., kes hiljuti rääkis Coindesk. "Ma panin selle üles [nupule] aasta tagasi. Ma olin lihtsalt uudishimulik näha, mis juhtub", ütles ta veebilehel. Kuid siiani ainult 0,488 BTC (umbes $ 60 vastavalt kehtivale vahetuskursile) on annetatud vald, mis on üle 2900 registreeritud liiget.

tõttu Bitcoin anonüümse milline preester ei tea, kes kinkis 0,488 BTC. "Aga kui need anonüümsed inimesed tahavad annetada, siis me nõustuda," ütles ta.

Siiski kirjavigade jääb lootma võimu Bitcoin ja usub virtuaalne raha annetustest saab olla kasulikum kui need paberrahad. Ta ütleb, et "teoreetiliselt tulevikus, siis võiks vahetada Bitcoins tahes valuutas. Oleks kiiremini liikuda raha ümber".

Pealegi Bitcoin, Jaani aktsepteerib ka annetusi Litecoin ja PPcoin, samuti pakkumised saata PayPal ja Parish Pay, kristlane tagatud vormis PayPal. Vastavalt Isa Rosado, raha võib olla endiselt inimeste lemmik viis aidata kiriku, kuid ta ei loobunud cryptocurrency: "Kui inimesed tahavad meile, et pole probleemi. Mina näen seda, et see on raha, et me ei pidanud teisiti ".

Seotud uudised


Post ICO

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

BitLicense petitsioon OSFDA-lt

Post ICO

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes