Küprose keskpank Bitcoini vastu: Krüpto-valuutaga seotud tegevuste heakskiitmine puudub | Estonian.lamareschale.org

Küprose keskpank Bitcoini vastu: Krüpto-valuutaga seotud tegevuste heakskiitmine puudub

Küprose keskpank Bitcoini vastu: Krüpto-valuutaga seotud tegevuste heakskiitmine puudub

Vaatamata kõigile esialgse Bitcoin buzz riigis, Küpros ei ole valmis aktsepteerima täielikult Bitcoin ju. Euroopa rahva keskpanga vabastatakse avalduse, kui ta leiab, et digitaalse mündid seadusliku maksevahendina ja taunivalt tahes cryptocurrency seotud tegevus.

Keskpank Küpros ei pea Bitcoin ebaseadusliku, mis on hea uudis, kuid "ei kinnita tahes tegevust, mis kuulub tema pädevusse, kui see on võimalik tagada seaduslikkuse, et aktiivsus. Ilma vajalike litsentside on õigusaktidega vastuolus oleva" vastavalt statementreleased reedel (7).

Küpros on järgmised samme mitmes Euroopa riigis nagu Prantsusmaa või Skandinaavia rahvad.

Riigi asutus hoiatas 1,1 miljonit Küprose kes elavad Vahemere saare "uurida kõiki aspekte kasutada virtuaalseid valuutade" enne investingand keskendunud oma avalduses, et asjaolu, et Bitcoin ei toeta ükski valitsus, on lenduv ja seda saab kasutada rahapesuks ja rahastada kuritegevust.

Teadaanne tuleb üllatusena, kui Küprose oli üks Bitcoin on turvapaiga Euroopas. Riigi tegelikult on kodus Ülikooli Nicosia, maailma esimene akrediteeritud asutus nõustuda cryptocurrency oma õpilastele maksevalikuna õppemaksu ja õppematerjalid.

Saar oli arvatavalt täiuslik Rummu suurendada vastuvõtmist digitaalse mündi ja arengu Bitcoin alustavatel. Kuid see avaldus muudab kõike.

Bitcoin ja narkootikumide Rootsi

Vahepeal on ka teises Euroopa riigis tegelevad oma Bitcoin hädas. Rootsi, kes kavatseb määrata maailma suurim cryptocurrency varana, hiljuti avastasin, et BTC kasutas narkoparunid vähemalt kuus uut ebaseadusliku transactionsthat toimus riigis viimase aasta jooksul.

Vastavalt Rootsi Daily News, rikkujate lõpule enamik tehinguid online, kuid tulemused võivad paljuneda lähinädalatel. Küberkuritegude üksuse National kriminaalosakonna ilmselt uncoveredseveral juhtudel kuritegelikku tegevust kasutamine digitaalse raha.

Tagasi detsembris, neli inimest süüdi uimastite salakaubaveo Rootsi linna Haparandast ja palju BTC leiti arvuti peamine kahtlusalune.

Pilte WikimediaKüprose keskpank ütleb: Bitcoin ei ole ebaseaduslik ja tugevdab Neo & Bee krüpteerimisteenustBitcoin ikka kuulub "halli tsooni" paljudes riikides, kui tegemist on määruse ja Küpros ei ole erand. Kuid ja veel pärast hiljutisi märke halvakspanu, anonüümne allikas Keskpanga Küpros nüüd ütles Küprose Mailthat "Bitcoin ei ole ebaseaduslik" riigis.

Vastavalt sama allikatest, digitaalne valuuta ei ole "kontrolli või määrus", nii samad reeglid ei kehti. Midagi on kindlasti muutunud panga viimase avalduse, avaldati 7. Veebruaril, mil institutsioon avalikult öelnud, et Bitcoin ei peetud seadusliku maksevahendina. See tähendas keskpanga ei "lubada mis tahes tegevust, mis kuuluvad tema volituste, kui õigusaktide järgimine on tagatud".

Küpros on olnud üks peamisi mängijate cryptocurrency universumi alates kevadest 2013, kui selle riigi kriisi sai rahvusvahelise tähtis ja Bitcoin saavutada kuulsust kui võimalik alternatiiv traditsioonilisele pangandussüsteemi.

Veel hiljuti, riik tunnistajaks avamine maailma esimene Neo & Bee tellis-ja uhmris Bitcoin tagatisraha ja finantsteenuste portaali, mis asub Nicosia.

Äri kavatseb tegutseda nagu Bitcoin "pank" ja on juba koostööd mitme uue Bitcoin sobiv ettevõtetele. Nii lihtne Stores, LTV ja Telemarketing on vaid mõned näited.

Kuigi eelmise hoiak vabastatakse pank võib riskida oma plaanid, see uus teave on pigem positiivne ettevõte. Ikka, Neo & Bee üritab küsima nõusolekut regulatorsto vältida probleeme tulevikus. Küprose Mail lisab, et mõned firma esindajad kohtusid Küprose Börsi ja Securities and Exchange Commission (CySEC) ja rääkisime Bitcoin.

Jordan hoiatab ohtude "globaalne nähtus"

Vahepeal oli keskpanga Jordani (CBJ) pöörduda rääkida digitaalse raha. Asutuse hiljuti välja cryptocurrency seotud hoiatus, üldsusele seotud riskide kohta, kasutades virtuaalset münti.

"CBJ püütakse kaitsta kodanike ja investorite, hoiatades neid, et virtuaalne valuutade ei ole juriidilised tenderand puudub kohustus mis tahes keskpanga maailmas või valitsuse vahetada oma raha päris raha välja nende poolt ega tagatud aluseks rahvusvahelise kaupade või kuld ", pank teatas.

Keskasutus leiab Bitcoin osa "globaalne nähtus", vastavalt Coindesk.

Pilte Wikimedia


Taitilt sureb Bitcoini vahetuse sõltumatu reservi tegevjuhtAdam Tepper, tegevjuht Austraalia Bitcoin vahetada Independent Reserve, on surnud Tai mootorratta krahhi.

Keha 34-aastane mees, Melbourne leiti Sai Yuan Junction kohta Wiset Road, lähedal hävitatakse liiklusmärgi ja umbes 30 meetri kaugusel oma mootorratta, Phuketi väljaandes teatatud.

Kohalikud omavalitsused kinnitas Adam Tepper, kes oli Tais puhkusel, suri kohe pärast krahhi.

Vastavalt ettevõtja ema, Dianna Tepper, tema poeg ei kanna kiivrit, kui ta oma kaherattaline tabas pargitud haagise kesklinnas. "Palun ärge kunagi mootorrattaga ilma kiivrita. See, kui säästab üks elu, ma olen õnnelik, "naine ütles 7News.

Kapten Thada Sodarak kohta Chalong Politsei kinnitas, et "Mr Tepper ei kanna kiivrit ja lõi peaga märk - ta suri koheselt."

"Ma usun, et ta liikus väga kiiresti ajal krahhi osana märk pole maeti meetri maa all, ja see oli välja tõmmata mõju," ütles kohalik ametnik.

Tepper ettevõtte poolt avaldatud cryptocurrency vahetada Independent Reserve asutati 2013. Aastal ja põhineb Sydney. Ohver oli tuntud Bitcoin toetaja. "See on tõeliselt globaalne valuuta, mis ulatub piiride ja saab saata üle maailma peaaegu koheselt," ütles ta.

Ettevõtja oli Motorsport entusiast ja ka liige Phuket põhinev Ao Chalong Jahtklubi, mis postitatud austusavaldus sõnum oma veebilehel.

"Pikaajaline ja aktiivne ACYC liige Adam Tepper, hukkus traagiliselt mootorratta õnnetus varahommikul reede 27 veebruar. Me igatsen teda nii jahtklubi baar ja läbi vee."

Department of Foreign Affairs and Trade paku praegu konsulaarabi Tepper perekonnas.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Bitcoini teenus, mis käivitati BitXi Nigeerias

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Mured 2. osa

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Bitcoin Blackout