Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks | Estonian.lamareschale.org

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks

Sügis Radtke USA sündinud tegevjuht Esimese Meta, leiti surnud pärast ilmne enesetapu tema Singapur kodu. Direktor digitaalse valuutade vahetamine oli 28 aastat vana ja vastutades ettevõtte 2012. Aastast alates.

"Esimene Meta meeskond šokeeritud ja kurb traagiline kaotus meie sõber ja tegevjuht Sügis Radtke. Meie sügavaim kaastunne minema tema perekonna, sõprade ja lähedastega. Sügis oli inspiratsiooniks meile kõigile ja ta saab valusalt vastamata" vahetamine kuulutatud.

Radtke leiti surnud eelmisel nädalal Singapuri ametiasutused oma kodus, mis on arvatavalt enesetapu. Kuid politsei on veel kinnitada põhjus tegevjuhi äkksurm, CNBC aruandeid. Esimese Meta on juhtkonda esimees Douglas Abrams, ütles Wall Street Journalthat täpne põhjus Radtke surma oli "veel uuritakse."

"Sa olid karm üks, sa olid üks, kes põrkas tagasi ja ütles mulle, et teha sama. Ma olen nii sügavalt tänulik, et ma teadsin, et sa. Ja oli võimalik jagada oma kirge teiega. Soovin, et meil oleks olnud 50 rohkem aastat sõpruse ", tema sõber Katie Stone kirjutas Facebook vastavalt NYDailyNews.

Enne töötamise First Meta, Sügis Radtke toimunud top positsioone ettevõtted, mis on teinud tihedat koostööd suurte nimedega nagu Dell ja Verizon. Ta oli tuntud isik tehnoloogia maailmas, eriti pärast tööpäeva erinevate edukas alustavatel. Ta töötas ka tihedat koostööd Apple tuua pilv arvutav tarkvara Johns Hopkins University, Los Alamose Labs ja Aerospace Corp.Gyft Joins Kaitsta nõuandekogu esimeesVarem sel nädalal Koinify uus krüpto rahastamisplatvormina teatas, et tegevjuht Gyft Vinny Lingham on liitunud Koinify nõuandekogu.

Vinny Lingham on Lõuna-Aafrika Interneti ettevõtja, kes on kaas-asutaja ja tegevjuht Gyft - mobiilne kinkekaart ettevõte, tagatud Google Ventures. Ta oli ka varem asutaja ja tegevjuht Yola, Inc. (varem tuntud kui SynthaSite), San Francisco põhinev Web 2.0 start-up, mis pakub tasuta veebisaidi hoone, kirjastamine ja hosting teenused.

Lingham müüdud Gyft et FirstData üle $ 54 miljonit USD.

Vinny on nõustada käivitamisel oma uut positsiooni ja on ühinenud ka uue juhendaja käivitamisel Tim Swanson.

Tim Swanson

Tim Swanson on lõpetanud Texas A & M University ja töötanud Aasias rohkem kui kuus aastat. Ta on autor kolm teadusuuringute raamatuid, sealhulgas kaks hõlmavad digitaalse valuuta ökosüsteemi. Ta on praegu äriarenduse kell Melotic ja nõuandja Hyperledger.

Tim on ka sagedased panustaja Räägime Bitcoinand Business Insider.

Tim kui küsiti, mida ergastab teda Koinify märkis,

"The Koinify meeskond püüab aktiivselt luua ja skaala kasuliku peale esialgse valuuta kasutamise puhul on blockchains. See on põnev, sest vaatamata palju juttu möödunud aastal potentsiaali detsentraliseeritud rakendustes väga vähe üritavad tegelikult ehitada neist. Koinify meeskond on nii annet ja tööstuse kogemus suruda tehnoloogia ümbrikus, luua väärtust ja lahendada probleeme. "

Koinify kiiresti teha nimi ise uue platvormi krüpto rahastamise ja lisaks nii Tim ja Vinny võib vaadelda kui suurt võitu käivitamisel.

Foto Vinny Lingham sätestatud sidearm. Foto Tim Swanson sätestatud Koinify.


Overstock.comi tegevjuht ostab maailma esimese 500 000 dollarilise Bitcoini võlakirjaPatrick M. Byrne, tegevjuht Overstock.com, tegi uudis sel esmaspäeval (8.) pärast ostmist maailma esimene cryptobond for $ 500,000.

Byrne'i Utah põhinev e-kaubanduse impeeriumi just alustanud uue platvormi nimega TØ.com, mis pakub $ 25 miljonit era- digitaalse võlakirjade abil Bitcoin on blockchainand Avatud Varad protokolli. Cryptobonds saab kaubelda Internetis levitatakse pearaamatu kaitstud krüptograafia.

Uus platvorm on osa Overstock.com suuremate cryptocurrency keskendunud tuntud algatuse Medici või "blockchain börsil.

Ostes esimese digitaalse võlakirja, Byrne tahtis näidata oma usku välja arendatud Overstock rühma. "See ei ole täpselt Jonas Salk süstides ise oma poliomüeliidi vaktsiin, kuid ma tahtsin ise esimese cryptosecurity kunagi välja," tegevjuht ütles.

"Ma kavatsen näidata minu veendumust mitte ainult ülejääk, kuid TØ.com platvorm, mis me ehitasime ja tõepoolest, et cryptorevolution ise."

Nagu Byrne, tulevikus ostjad, kes ostavad võlakirju TØ.com kavatseb suutma jälgida nende cryptobonds kohta blockchain. Erinevalt tavapärastest võlakirju ostnud Wall Street (mis nõuavad kolme päeva arveldus, tuntud "T + 3"), kõik cryptobonds ostis kaudu TØ.com turvaliselt arveldada samal päeval.

Vastavalt Overstock tegevjuht kasutades Bitcoin tehnoloogia jälgida TIGRcub väärtpaberid võimaldab protsessi läbipaistvamaks ja turvalisemaks.

Ainult kvalifitseeritud institutsionaalne ostjad, mis vastavad määratlusele "akrediteeritud investor" kooskõlas eeskirja 506 (c) määruse D Väärtpaberite 1933, muudetud, on võimalik osta cryptobonds kaudu TØ.com nüüd.

Seotud uudised


Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

BtcTripil on uus ettevõtte konto ja plaanitakse käivitada kolm uut teenust

Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust

Post ICO

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi