Heategevusasutused: üldine Bitcoinphobia juhtum | Estonian.lamareschale.org

Heategevusasutused: üldine Bitcoinphobia juhtum

Heategevusasutused: üldine Bitcoinphobia juhtum

Dilemma poolt hiljuti esitatud korralduse Bitcoin100 loodud 2011. Aasta novembris, selgub, et enamik institutsioone, mis elada läbi heategevus on ikka karda nõustudes cryptocurrency. Sel juhul Bitcoin100 on eesmärgiks annetada $ 1000 väärtuses Bitcoins mitu heategevusorganisatsioonid, kuid nad ei taha seda.

"See on nagu sa kerjama inimesi: palun võta mu $ 1,000. See oleks väga kiire ja lihtne," selgitab Dmitri Murashchik, vabatahtlike laekuriks Bitcoin100. Tema arvates inimesed ikka ei usu, et digitaalse münt on aus mäng. Kuid selleks, et proovida ja muuta, et ta tagab, et iga tehing Bitcoin100 teeb heategevuseks institutsioonid avalikult nähtav. Ehk, mis aitab muuta praegune probleem: kerjamine inimesi võtma oma annetusi.

Vastavalt Dmitri Murashchik "volitamata arvelt tuleb koheselt nähtav kõigile. Me ei saa lehter raha isiklike kulutuste või peita läbi raamatupidamise trikid, nagu mõned varjuline heategevusorganisatsioonid saanud süüdistatakse varem. Olles võimeline kergesti kontrollida ja hoida sakke organisatsioonile, kes otsustab avalikud, ilma et tingimata usaldada inimesi taga, on teine ​​kasu Bitcoin ".

Tagasi, kui Bitcoin100 sündinud, nende eesmärk oli annetada 100 Bitcoins kohta heategevus, kuid nüüd on see summa digitaalse münt on väärt palju rohkem kui eelmine $ 1,000. Nüüd lähemale $ 10,000! "Kuna Bitcoin on tõusnud hind, me läinud $ 1000 asemel 100 Bitcoins kohta annetuse. Ma arvan, et me hoiame annab välja raha, kuni meil pole enam", ütleb laekur.

Aga kuidas organisatsiooni kogutud kõik see raha? Pärast mõned esialgsed taotlused, palju toetajad sattus annab raha otse grupi fondi. Kuni tänaseni Bitcoin100 on saanud ligi 1600 BTC umbes 110 rahastajatega. See grupp toetajaid on Saksa kontserni BUNDi Berlin eV või rohkem Hiljuti Fessler Foundation, mis rahastab uuringuid seljaaju erialal.

Vastavalt arvamust Stephanie Murphy alates Bitcoin sobiv asutus Fr33 Abi, "seal on nii palju eeliseid annetuste Bitcoin. See on lihtsam alustada vastu Bitcoin - lihtsalt postitada aadress - kui luua pangakontode, PayPal ja Teine pärand pangandussüsteemi võimalusi. Ma arvan, et see alandab tõket alustades heategevusorganisatsioonid ja mittetulundusühingud, sest nad saavad keskenduda oma missiooni asemel tegelevad panganduse hassles ".

Pealegi, mittetulundusühingud on kasu, kui tegemist saavad Bitcoin annetused: seal ei ole tehingutasud, digitaalse valuuta maailmas tunnustatud ja ei ole pettuse võimalusi, nagu puhul krediitkaarte.

Kui see takistus on ületatud, Bitcoin100 saavad keskenduda oma peamiseks eesmärgiks: ", et teadvustada Bitcoin ja kasu Bitcoin". Dmitri Murashchik ütleb organisatsioon nüüd "on keskendunud nii palju heategevusorganisatsioone kui võimalik".

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Blockchain.info jõuab 500 000 rahakotist

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde