Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse | Estonian.lamareschale.org

Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse

Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse

Charlie Shrem, endise aseesimeest on Bitcoin Foundation asutaja ja BitInstant, mõisteti kaks aastat vanglas USA ringkonnakohtunik Jed Rakoff.

Shrem pled süüdi kaasaaitamises ja kihutamises toimimise litsentseerimata raha edastamise äri. Shrem müüdud bitcoins Robert "BTCKing" FAIELLA mis lõppkokkuvõttes kasutada ebaseaduslike uimastite tehingute Siiditee.

Kaks päeva tagasi, Shrem säutsus:

Minu karistuse on täpselt 48 tundi. Palun mulle oma mõtted ja palved. Vires sisse Numeris... Tulevik on nüüd #bitcoin

- Charlie Shrem (@CharlieShrem) 17. Detsember 2014

Shrem ka tellida kaotab $ 950.000 valmistatud äri.

Pärast tema lause temale anti täna pärastlõunal, ta säutsus:

Olen olnud mõisteti 2 aastat, füüsilisest loobumise 90 päeva. Arvestades olin silmitsi 30 aastat, õigluse ärakandmist. #Bitcoin

- Charlie Shrem (@CharlieShrem) 19. Detsember 2014

Pilt viisakalt Charlie Shrem.Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse Silk teedega seotud tehingute eestBitInstant asutaja Charlie Shrem, mõisteti kaheks aastaks vangi sel nädalal tõttu oma seost Internetis ebaseadusliku turul Silk Road. Pärast tema vahistamist jaanuaris, cryptocurrency ettevõtja vangistati saates $ 1 miljon väärt BTC Interneti Bazaar.

USA ringkonnakohtunik Jed Rakoff leidis, et Shrem tegevus ei olnud "ühekordne viga". Vastupidi, tegevjuht BitInstant.com "õhinaga" kasutas uuenduslikke digitaalseid mündi suurendada ebaseaduslikku schemethat müüdud ravimite ja muude ebaseaduslike esemeid. "Väga uuenduslikkus ta tegi seda ohtu kontrolli narkokaubanduse" ütles kohtunik.

Rakoff on sama USA ametnik, et tellitud Shrem kaotab $ 950,000 pärast Bitcoin ettevõtja anus guiltyin septembrist kaasaaitamises ja kihutamises litsentseerimata raha edastamise äri, Reuters teatatud. Shrem tunnistas ta aitas müüja BTCKing "- hüüdnimi Silk Road edasimüüja Robert FAIELLA - ebaseadusliku müügi $ 1 miljoni BTC turul klientidele.

Vastavalt puhul süüdistajad, Shrem ainus motivatsioon oli rahaline. Ettevõtja on noteeritud kohus paberid öelnud, et tema äripartner ajal ei taha keelata FAIELLA kui customerbecause ta tegi neile "head kasumit".

Mees tuntakse "BTCKing" on ka end süüdi tegutsevad litsentseerimata raha edastamise äri ja tuleks mõisteti jaanuari keskel 2015.

Enne Shrem tema lause avalikustati tema advokaat palus tingimisi, väites, et juhtum juba saatnud võimas sõnum Bitcoin kogukonnas. Shrem ütles kohtunik, et "pole enam rahapesu. Nad hirmunud".Kuid ettevõtja riigikaitse strateegia ei tööta.

Pärast tema vahistamist käesoleva aasta alguses ja lõpus BitInstant.com - tema äri püüdluste Bitcoin maailma - Charlie Shrem lahkus oma ametikohale Bitcoin sihtasutuse juhatus ja keskendunud oma õigusliku lahingu American õiglus.


Chicago kohtunik külmab vara, mis kuulub Mt. Goxi Ameerika sidusettevõteUSA-põhise partner pankrotistunud Jaapani Bitcoin vahetada Mt. GOX oli kogu oma vara frozenthis teisipäeval (11) poolt föderaalse kohtunik Chicagos.

Hagi kehtestas USA ringkonnakohtunik Gary Feinerman vastu Mt. GOX Inc. Näeb päevavalgust varsti pärast vahetamist pankrotiavalduse riigis. Vastavalt kohtuniku otsust, teatas pärast ärakuulamist, kõik varad, mis kuuluvad Mt. GOX American partner, selle ettevõtte "vanema" Tibanne KK ja endine tegevjuht Mark Karpeles aretemporarily külmutatud kuni 25. Märts.

Kumbki neist entitites esindas kohtus, sest ainult advokaadid Tokyo-põhine Mt. GOX olid kohal, hoolimata asjaolust, et hagi ei mõjuta Jaapani firma ja oma vara.

Kui maailma suurim Bitcoin vahetada, Mt. GOX osaleb praegu tohutu skandaal. Ettevõte ütleb peaaegu 750.000 BTC kuuluvate klientide ja 100,000 BTC oma cryptocurrency Kätkö - umbes seitse protsenti kõigist Bitcoins - läks kaduma.

Kohtuistung toimus teisipäeval (11) on osa lihtsalt üks paljudest meetmetele vastu esitatud Mt. GOX Bloombergi. Kuigi enamik endiste klientidega süüdistavad vahetamise omastamise ja pettuse, Mt. GOX Co anti kaitset võlausaldajate Ameerika Ühendriigid tänu tellimuse kehtestas USA pankrotiseaduse kohtunik Harlin Hale. Dokument, mis on välja antud Dallas, kaitseb ettevõtte kohtuvaidlusi.

Soovitatavad pilt Wikimedia


Tšiik muutub esimeseks riigiks, kes müüb kinnisvara Bitcoini eestPärast on võimalik osta auto Bitcoin, järgmine loogiline samm on... Osta kinnisvara. Ja see on täpselt see, mida saab nüüd teha Tšiili, kus Galt on Gulchjust muutunud esimese liberaal kinnisvaraprojekti vastu cryptocurrency. Ruum oli mõeldud elamu mahepõllumajanduse kogukonna ja pakub kõiki eeliseid looduse, puhta vee, mahetoidu ja taastuvenergia.

Vastavalt pressiteate ja projekti kodulehel, nimi oli inspireeritud John Galt, kuulus peategelane Ayn Rand raamatu "Atlas kehitas õlgu", filosoof ja leiutaja, kes usub võimu inimmõistuse ja üksikute vabadust.

Loodame, et saate võtta aega õppida nägemine, kirg ja teadlikkuse taga Galt on Gulch Tšiili ja mõistnud, et see suur kogukond on loodud sama nägemus John Galt, aedikus Ayn Rand aastat tagasi.

See isemajandav kogukond üle 11000 aakri võib leida Kesk Tšiili, kus tal kohaliku kerge vahemereline mikrokliima. Pressiesindaja Galt on Gulch Tšiili ja asutaja StockHouse.com, Jeff Berwick, väidab seal "ei oleks parem viis investeerida Bitcoins kui kinnisvara, eriti õiguslikult kaitstud maa puhta vee ja orgaanilise põllumaa kiiresti arenevatele turgudele, nagu Tšiili".

"Just nagu Bitcoins, ma arvan maa arenevatel turgudel ainult väärtuse kasvu lähiaastatel. USA dollari ja teiste käibevaluutasid langeb jätkuvalt ja soovitame neile, kellel dollarit loovutama ise nende dollarit niipea kui võimalik. Samuti soovime näidata oma pühendumust Bitcoin ja aktsepteerida seda väga õnnelikult tasumiseks maa Galt on Gulch, "lisab ta.

Kui olete huvitatud investeerimisest oma cryptocurrency saaksin maa hinnad võivad minna alates $ 75.000 1,25 aakri palju $ 195,000 eest viie aakri palju, esimesel etapil müügi. Kuid seal on ka teine ​​võimalus: "te kõik seal, kes tahavad elada Galt on Gulch Tšiili, kuid otsivad madalama hinnaga punkt meiega liituda meie suur kogukond, oleme loonud meie Murdomandiosad programmi, mis võimaldab teil osta 1/2 palju kogukonnas ".

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Bitcoin petturid

Post ICO

CEX.io, et luua krüptovõtumaksude vahetamise teenused Ladina-Ameerikas

Post ICO

Kanada on valmis krüpto-maailma keskuseks: Bitcoin Expo 2014 toimub aprillis

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud