CheapAir.com kustutab 1,5 miljonit dollarit Bitcoini kaudu müüki | Estonian.lamareschale.org

CheapAir.com kustutab 1,5 miljonit dollarit Bitcoini kaudu müüki

CheapAir.com kustutab 1,5 miljonit dollarit Bitcoini kaudu müüki

CheapAir.comannounced täna, et online-reisibüroo ületanud $ 1,5 miljonit kaubamärgi müügi lendude ja hotellide Bitcoini.

Novembris 2013, CheapAir.com sai esimene USA online reisibüroo vastu Bitcoin pärast asustamist krüpteerimisoperatsiooni valuuta kartmatu klient, kes küsis, kas ta võiks kasutada seda maksma lendu. Seitse kuud hiljem, on ettevõte töödeldud üle $ 1,5 Bitcoini maksed lennu, hotellid ja Amtrak piletihindu ja jätkab, et näha uusi rakendajatele makstes seda iga päev.

"Kui meie kliendid on vaja, me läheme suure tulla lahendus," ütles Jeff Klee tegevjuht CheapAir. "Sel juhul see tähendas leida viis nõustuda Bitcoin maksed lennufirma ja hotelli tehinguid, mis traditsiooniliselt alles teha sularahas või krediitkaardiga. Me hindame, kuidas lihtne Coinbase teinud meile seda teha. Tagantjärele see oli üks parimaid otsuseid oleme teinud meie äri ja meie klientidele. "

Tänu Coinbase on mugav ja lihtne kasutada kaks ikooni makseprotsess, nõustudes Bitcoin on ühendatud CheapAir.com tuhandeid uusi reisijaid, kes elavad ja hingavad digitaalse valuuta. Seoses lihtsus, turvalisus ja madala tehingutasud, see on win klientidele, CheapAir ja Coinbase.

Et tähistada seda verstaposti ja au Bitcoin kliendid, CheapAir toimus konkurss tasuta reisi Londonisse, sealhulgas lennupiletite, majutuse ja liigu Inside Bitcoins: Business on Cryptocurrency maailmas, konverentsil seatud toimub 15-16 september sisse London. Et võita reisi, võistlejad pidid piiksuma @CheapAir koos teemaviite #LondonBTC miks nad tahaks minna. CheapAir.com hinnatakse sissekanded 23. Juulil.

Võitjaks osutus Patrick ravimiannetusi, üliõpilane Penn State University. Ravimiannetusi on president oma ülikooli Bitcoin klubi ja direktor Kesk-Atlandi suhete jaoks College Cryptocurrency Network. Kuigi CheapAir sai palju huvitavaid säutse võistluse ajal, Patrick pühendumist ülemaailmse Bitcoin põhjus ja juhtimise kogukonnas silma paistnud.

"Astusin võistlus, sest ma tahan, et aidata UK õpilast loodud Bitcoin klubid oma koolis," ütles ravimiannetusi. "Ma lähen kasutada seda reisi laiendada College Cryptocurrency võrgustiku rahvusvahelise kohaloleku. Meie eesmärk on aidata edendada Bitcoin teadlikkust ja kasutada kolledži ja ülikooli ülikoolilinnakud kogu maailmas. Lisaks pakume platvormi õpilastel koostööd alustavale ja uuendusi ja me isegi pakkuda õpilastele platvormi kohaldada otse ettevõtete Bitcoin tööstuse praktikume ja täistööajaga töökohta. Ma olen nii tänulik CheapAir et ma saan esitada! "

Seotud uudised


Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

5 Bitcoini pluginad, et teie WordPressi saidi kõige paremini ära kasutada

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Idast pärinevad muudatused teevad Bitcoini hinnatõus kahel päeval rohkem kui 30%