Tšiili restoran ja ööklubi soovib saada Bitcoini pioneeriks Ladina-Ameerikas | Estonian.lamareschale.org

Tšiili restoran ja ööklubi soovib saada Bitcoini pioneeriks Ladina-Ameerikas

Tšiili restoran ja ööklubi soovib saada Bitcoini pioneeriks Ladina-Ameerikas

Kuigi Tšiili oli ilmselt maailma esimene riik müüa kinnisvara Bitcoin, võttes mõned igapäevastes ettevõtjatele, kes sama käik on hea uudis. California Cantina, pealinnas Santiagos on nüüd esimene restoran ja ööklubi Ladina-Ameerika vastu cryptocurrency.

Restoranis plaanib saada "Bitcoin pioneer" Lõuna-Ameerika piirkonnas, Sonia Galleguillos direktor vajutage ja avalike suhete, ütles Panampost.com. Aktsepteerida cryptocurrency maksed, California Cantina kasutab taotluse poolt väljatöötatud Coin4ce, üks Tšiili tuntuim Bitcoin vahetust.

Vastavalt Adam Stradling asutaja Coin4ce.com on Bitcoin ökosüsteemi Ladina-Ameerikas on praegu veel maha Ameerika Ühendriigid, eriti kui tegemist on kaupmehe vastu. Ta väidab, on "ainult paar" ettevõtete võttes digitaalne raha Tšiili.

Stradling lisas, et "kuigi väiksemas mahus, taskud huvi Tšiili on kindlasti hakanud peegeldama põnevust tunda kogu Bitcoin Ameerika Ühendriigid. Coin4ce on kogenud seda läbi tohutu müügi kasvu viimastel kuudel ja päringuid inimesed, kes tahavad rohkem teada Bitcoins ".

Pilte California CantinaHiinal on uus rahakott, mis võib ligi meelitada veelgi rohkem kasutajaid krüptograafiaga maailmasHiina Bitcoin kasutajad on uus cryptocurrency rahakott, mis loodi sel nädalal. Vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mis on loodud iPhone ja Android seadmete, kujundas ASICME, Beijing põhinev käivitamisel vaid ühe kuu ajalugu toodab Bitcoin kaevandamise seadmed Hiinas.

Nagu iga teine, et rakendus saab kasutada salvestada Bitcoins ja kulutada neid võrgus või reaalses kohtades. Praegu ASICME tagab, et ei kavatse kasutada tarkvara, et teenida raha. Vastavalt oma asutaja, ettevõtte peamine eesmärk on järjekindlalt ja areneda ja programmid nagu see võib tõesti aidata: rohkem kasutajaid tulla rohkem ostjaid.

"Kõik teised on liiga hõivatud mõelda, kuidas nad kavatsevad teha raha, kuid me oleme hõivatud mõelda, kuidas saada rohkem inimesi kasutab Bitcoin", ütleb Yang Yaorui.

Peale selle uue rahakoti, Hiina ettevõtja guaranteesASICME peagi alustada tööd rohkem avatud lähtekoodiga tarkvara projekte. Üks neist võib olla tarkvara müüjad, midagi Bitcoin kassaaparaat, mis võivad töötada koos rahakoti app on välja töötanud käivitamisel. See võib saada suurt kasvu tegelikud kauplustes, mis aktsepteerivad Bitcoin Hiinas.

Via techinasia.com 


Hiina huvi Bitcoini vastu langeb juunisPärast tohutu tõus huvi registreeritud mai Hiina huvi digitaalse mündi näib olevat jahtunud downin juunil. Eelmisel kuul riigi oli ainult üks top Bitcoin-vastuvõtmist rahvaste registreerimise kord kuus kasvu cryptocurrency valdkonnas. Pealegi, Hiina jüaani protsent kogu Bitcoin vahetada maht kolmekordistunud alates jaanuarist.

Aga ilmselt see kõik on muutunud, alates juunist on halb kuu Hiina statistika. See kuu, Hiina ainult registreeritud 15000 allalaadimine seni vastu 85.000 registreeritud mais. See tähendab tohutu langus allalaadimine kiirus: 82 protsenti täpsemalt, nagu näete allpool toodud diagrammis.

Ja see on kõik toimub samas Ameerika Ühendriigid suudavad hoida oma hinnad tasakaalus mais ja juunis. Kuni 24. Hiina osa ülemaailmse võrgustiku esindajad vaid 15 protsenti.

Võibolla Hiina on mures teiste küsimuste puhul nagu hiljutine aktsiaturu krahhi või võimalust krediidi kriisi riigis. Ja siis seal olid kuulujutud Hiina kommunikatsioon ettevõtted, mis olid blokeerides seotud veebisaite Bitcoin, mis väga tõenäoliselt teooria. Spekulatsioonid kõrvale, vaid asi, mida me teame kindlasti, et Hiina on saada taga on Bitcoin rassi.

Ja nagu me varem öelnud, vahepeal USA muutub tugevamaks. Riigi tabas üks miljonit allalaadimist targetjust aeg, et tähistada kaubamärk ajal puhkuse 4. Juulil. Üsna muljetavaldav!

Via thegenesisblock.com


Hiina muusik vabastab Bitcoini laulu, samas kui Hiina sunnib meediat ignoreerima tippkohtumistZhang Zhang selgelt ei jaga sama visiooni Hiina rahalist ametiasutused, kui tegemist on Bitcoin. Hiina muusik hiljuti välja uue väga eriline laul pealkirjaga "Me oleme kõik Bitcoin", edendades maailma kuulsaim cryptocurrency riigis, mis on saates segatud sõnumeid puudutasid digitaalne raha.

Laul esile, kuidas Bitcoin on sümbol vabadus ja ausust, hävitades takistusi ja piire igapäevaselt. Zhang Zhang isegi kiidab Bitcoin kui "ime" on see laul, mis võib leida YouTube.

"Me kõik Bitcoin" on saada tuhandeid lugupidamist cryptocurrency kogukond, samuti digitaalse annetuste saadetud mõned helde Bitcoiners.

Vahepeal Hiina ametivõimud on andnud elektrikatkestus seoses iga tükk info tulevad välja Global Bitcoin Summit 2014, mis tähendab, ajakirjanik või meedia lasti eetrisse informatsioon eventthat toimus Pekingis sel nädalavahetusel (10. Ja 11. ).

Sõltumatu uudised avaldamist Hiina Digital Times (CDT), mis põhineb California, avaldas komplekt tsensuuri instructionsdelivered Hiina meedia riigiametnikud. Komplekt, saadetakse 7. Mai, sisaldas mitmeid tellimusi adresseeritud meedia, kuid viimase punktina nimekirja püütud Bitcoin kogukonna silma.

(5) Global Bitcoin Summit 2014 toimub 10-11 mai Pekingis. Kõik veebilehed palutakse mitte osaleda või aru tippkohtumisel. Ärge hype Bitcoins. Kõik aruandlust Bitcoins peab edaspidi kokkuleppel kirjeldused rahalise reguleerivate asutuste. Palun täidab eespool kohe.

CDT ei avaldata, mis Hiina organisatsiooni avaldatud memo, et kaitsta oma allikas, kuid uudiste kinnitab otsuse teatavaks mõned kohalikud vahetust.

Äriühingud OKCoin, Huobi, BTC Hiina, BtcTrade ja CHBTC teatas ühisavalduses, et nad ei viibi tippkohtumisel vastavalt CryptoCoinsNews. Ilmselt vahetust olid sunnitud ametlikult loobuma juhul tõttu, mille on väljastanud valitsus. Samuti pidid nad vanduma "liigse spekuleerimise piiramiseks" ja "vastama kõikidele riigi poliitika ja määruste".

Pilte YouTube

Seotud uudised


Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

Kas Liberty Reserve võib Bitcoini jaoks olla punane hoiatus?

Post ICO

Bitcoin kannatab DDoS-rünnaku eest ja on endiselt taastumas

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Hiina Google Baidu nõustub Bitcoin: veel üks märk sellest, et Hiina tervitab krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoin rahakotid

Post ICO

Heategevusasutused: üldine Bitcoinphobia juhtum

Post ICO

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat