Coin Fire +: GAW kaevurite saak SEC, FTC, IRS, DHS Tähelepanu | Estonian.lamareschale.org

Coin Fire +: GAW kaevurite saak SEC, FTC, IRS, DHS Tähelepanu

Coin Fire +: GAW kaevurite saak SEC, FTC, IRS, DHS Tähelepanu

Müntide Fire on välja mündi Fire Plus, uus premium teenus Coin Fire kus pika vormi, karmi ajakirjanduse tuuakse üksnes Plusi esimene. See tükk on heita pilgu tüüpi täispikka uurimise, artiklid ja funktsioonid me toodavad mündi Fire Plus teenust. Kui soovite toetada Müntide Fire pingutusi ja lugeda eksklusiivne täispikka funktsiooni iga kuu, siis kindlasti vaadata läbi kõik üksikasjad on http://CoinFire.io/plus.

Lugu Homero Joshua Garza, GAW kaevurite ja PayBase on üks kõige keerdunud, keeruline ja aeganõudev lugusid cryptocurrency maailmas.

See on lugu võimalikud õiguslikud tagajärjed kogu tööstuse, pikk nimekiri klientidest, kes tunnevad, et nad olen eksinud, pikk nimekiri firmadest eitada partnerlust, tuhandeid lehekülgi valitsuse dokumente mitmes ametite ja korruptsiooni uudistekanalid, et kohati peaaegu tundub uskumatu.

Homero Joshua Garza on parem tuntud cryptocurrency kogukond lihtsalt tema keskmine nimi, Josh. Hr Garza suhtles oma toetajaid ja töötajaid kui "Josh Garza" ja saadeti ahistavat kirju oma vastastele kasutades oma täielikku ja juriidiline nimi.

Detsembris 2013, Mr. Garza hakkas panna raamistik ja alus GAW kaevurite, firma väitis ta moodustati sest ta oli väsinud "ülemäära kõrget hinda maksmata" erinevate inimeste cryptocurrency maailmas. Märtsis 2014, ettevõte avalikult käivitas hr Garza väites, et nad olid vabanenud 50,000 USD müügi esimesel päeval.

GAW kaevurite tundus olevat teele tohutu taset edu väljastpoolt. Ettevõte oli suur edasimüüja Gridseed kaevurite ja tundus olevat üks väheseid ettevõtteid, mis pakuvad järjekindel klienditoega. Hr Garza ka kohe lubas aidata "väikemees" tööstuses. Ta väidetavalt aidanud rahastada väiksemaid ettevõtteid mõõtkavas et konkureerida mõned enamlevinud cryptocurrency mängijad. Cryptocurrency tootmisharu oli hiljuti kõikus "lausa trall" liikmed Butterfly Labs meeskond ja paljud olid meeleheitel vaadata lihtsalt sõbralik nägu mäetööstuses. Paljude selgus, et hr Garza oli sõbralik nägu.

Hr Garza avalik kinnitus võidelda väikemees tuli šokk mõned on Litecoin kogukonnas. Eelneva avaliku fiasko kohta Litecoin subreddit selgus, et hr Garza oli väidetavalt kaasatud seotud pettuse eBay tehingu; aga need väited jäid avastamata pikka aega.

GAW kaevurite algselt alustas müüki Scrypt ASIC kaevurit. Nagu see kasvas, GAW kaevurite hakkas müüma SHA-256 Bitcoin kaevandamise seadmete ja teatas ta valmistab käivitada cloud kaevandamise teenust kasutades uut "virtuaalne kaevur" nimega "Hashlet."

8. Juunil 2014. GAW kaevurite ja hr Garza teatas käivitamist HashTrader veebilehel. See veebileht lisada uus online foorum pühendatud cryptocurrency ja teenis uue kaupluse ettevõtte otse suhelda klientidega. Läbi HashTrader veebilehel, Mr. Garza võiks isiklikult vastata küsimustele, muuta teadaanded ja jagada uusi teavet üldsusele seoses GAW kaevurite.

5. Augustil 2014. Hr Garza avalikult teatas, et ta oli ostnud BTC.com 1,1 miljonit dollarit aasta CryptoCoinsNews veebilehel. Lugu oli algselt avaldatud hr Scott Fargo, kes väitis, et sai talle hr Garza kell 2.30 märkides, et domeeni ostmine oli juhtunud. 8. Augustil 2014, TechCrunch avaldas sarnane funktsioon umbes Hr Garza ja tema teatatud ostu BTC.com eest 1,1 miljonit dollarit.

Sama kuu GAW kaevurite vabastatakse GAW kaevurite Hashlet. Pärast tema vabastamist, ettevõtte pressiteate, väites, et vabastamist Hashlet ja selle hilisemate müük kukkus Shopify võrgustik, veebisait ja kogu süsteemi. Vastajad on Müntide Fire hakkasid skeptiline.

Original GAW turundusmaterjale Hashlet

Vastavalt GAW kaevurite turustusmaterjalides GAW kaevurite Hashlet oli "alati kasumlik" ja oleks "kunagi vananenud." Need avaldused reklaamitakse GAW kaevurite veebilehel ja mitmes turundus lükkab kaudu reklaame CryptoCoinsNews, Coin Brief ja Bitcoinist. Samuti ilmus kaudu Google AdSense reklaame kogu laia valikut cryptocurrency saidid sealhulgas Müntide Fire veebilehel lühike aeg.

GAW kaevurite pressiteate jaoks Shopify krahhi sisalduvad avaldused hr Garza märkides, et klient nõudlus Hashlets oli kukkus Shopify platvormi. Pressiteates ei sisalda avaldust alates Shopify esindaja ja Shopify ei tagastanud Kommentaarinõue kui Müntide Fire toimetuse nendega ühendust.

Müntide Fire otsustanud mitte käivitada pressiteate või avaldada lugu selle teabe sest toimetuse ei suutnud kontrollida esitatavate nõuete kolmas osapool. Üritusel San Francisco hiljem, Shopify töötajate hiljem jagatud, et süsteem "krahhi" ei olnud otseselt seotud Hashlet müügi ja et GAW kaevurite teadaanne tuli ajal, mil teised küsimused olid juba segab platvormi. Ootamatu sissevoolu liiklust ei aidanud üldine olukord ja vaid süvendab olemasolevaid probleeme.

Coin Fire meeskond siis otsustas edasi uurida firma ja selle toodete müüs avalikult. 14. Oktoobril 2014, üks Müntide Fire toetajad, Leo, avaldas läbivaatamise kohta GAW kaevurite Hashlet teenuse pärast ostmist üksus üks kuu enne.

Läbivaatamise Leo märkis, et segamist võimu ei osutanud basseinid märgitud GAW kaevurite veebilehel ja kirjeldatud mitmeid küsimusi Teenuse Tingimused aasta GAW kaevurite veebilehel. Ajal, Mr. Garza selgitas, et basseinid olid "ebausaldusväärne" ja et ta ei taha kliente vaevavad ebausaldusväärne basseinid.

Sel ajal, paljud cryptocurrency tööstuse alanud kahtluse GAW kaevurite segamist võimu ja miks hash määr erinevate cryptocurrencies ei ole tõusnud ootuspäraselt teatatud tase hash võimsus firma väitis, et on kontrollitud.

Hr Garza korduvalt eitanud tehingutele juurdepääsu mis osutuks kaevandamise toimus. Ta ütles ka klientidele umbusklikud, et ettevõte võiks pakkuda null tõend seoses kaevandamise, et võib-olla nad ei tüübist "investorid" ta tahtis oma ettevõte; aga need avaldused vastuolus eelmise avaldused hr Garza teinud avalikult, kes tahavad olla ettevõte, mis oli läbipaistev.

GAW kaevurite keeldus kommentaari Müntide Fire vaatamata korduvatele katsetele rahastajate otsib kommentaari ning selgitust seoses hr Garza avaldusi. 14. Oktoobril 2014. Müntide Fire blokeeritud kõik GAW kaevurite reklaame alates Müntide Fire veebilehel tingitud ettevõtte korduva muredele tõstetakse nii avaldamine ja klientidega.

Ekraanipilt Mining Proof Google Hangout

Hr Garza ja GAW kaevurite PR osakond jätkanud nõuded avalikkust Hashlet kasumlikkus hoolimata kasvav mure klientidelt. Pärast korduvaid taotlusi tõend kaevandamise, firma korraldas Google Hangout näitab kaevandamise seadmed. Enne Hangout, Mr. Garza lubas klientidele täielikku ekskursioon võimalusi kasutada minu cryptocurrencies mis ei jäta kahtlust, et üldsusele, et kaevandamise toimus.

Hangout video tõstatatud küsimusi rohkem kui see vastas paljudele on cryptocurrency kogukonnas. Video oli alla 3 minutit ja toimus halvasti valgustatud laost. Kuigi hr Garza lubas täielik ekskursioon rajatis, video ei sisaldanud audio ja vaevalt näitas ühe koridori online kaevurit. Paljud cryptocurrency kogukonna jäid mõtlema, kas täielik tase kaevurite tegelikult olemas või kui hr Garza oli lihtsalt tegutsevad Murdosaku reservi.

Punkt FTC sisedokumendid

Hangout video sai ka asja uurimise eest Federal Trade Commission. FTC oli aktiivselt uurib GAW kaevurite ja nendega seotud ettevõtted joint töögrupile mitmed teised organisatsioonid. Google Hangout video on alates ilmunud mitu lugu lauad sees sisejuurdluse dokumendid, mis väidetavalt vale reklaami ja pettusi.

Novembris 2014, Coin Fire alustas uurimist kehtivuse Hr Garza avaldusi seoses "mitme partnerlus." Hr Garza väitis avalikult, et ettevõte oli tahkunud partnerluse ja tegeleb Target, Amazon ja Walmart ettevõtte kohta ja selle valuuta, PayCoin. Need avaldused oleks osutuvad falseas Müntide Fire õppinud uurimisasutuse aruande.

Käesolev aruanne on püütud tähelepanu hr Garza isiklikult. Varsti pärast Müntide Fire artikkel ilmus, Mr. Garza saadetud ähvardav e-mailid Müntide Fire toimetuse töötajad. In talle hr Garza Hr Mike Johnson, tegevtoimetaja kell Müntide Fire:

Tahtsin isiklikult teile saata see teade.

Meie juriidilise meeskonna teenindavad oma ettevõte homme. Olete vabastatakse halvustavat ja vale teavet meie firma ja on lubatud inimesed usuvad meil oli midagi pistmist häkkimine saidile (mis sa tead me ei teinud).

Pole tähtis, millist teavet te usute teil on, ma võin teile kinnitada, et minu väited on võimalik kinnitada. Ma ei tegele ettevõtted tasandil sa oled. Läbi minu partnerid, mul on olnud võimalus rääkida otse juhtkonda. Minu konkreetne sõnastus minevikust saab kinnitada.

Ma kasutan seda teavet meie kohtumenetluse oma firma.

Ma tahan sind juba teate: Ükskõik, mida sa kokku panna, võin tõestada, et teave on vale ja tehti katsena laimata meile.

Minu advokaadid "on kindel, et meil on piisavalt teavet esitada ülikond vastu. Kuigi ma tean, et sa arvad, et sa ei ole vastutust, ükskõik, mis see saab olema pikk ja kulukas protsess, olenemata sellest, kes võidab.

Kuigi see ei ole minu soov sõlmida pikaajalisi ja kulukaid õiguslik lahing oma firma, oleme valmis kasutama kõiki oma ressursse, et kaitsta meie firma vastu oma rünnakud.

Ma saadan teile püüdes tulla ettepanek, enne kui me pöörduda kohtusse. Palun andke mulle teada, kui soovite rääkida veelgi. Võite küsida, mida iganes soovite, ja kui ma ei saa vastata, siis ma teen seda.

Kui ma ei teilt vastust lähema 12 tunni jooksul, siis ma eeldan, et te ei ole huvitatud otsusest.

Josh Garza
CEO- GAW Corp

E-posti toimetati enne keelustamiskorralduse et mis tehti kohe kohta tehtud avaldused Coin Fire uuriv aruanne. Keelustamiskorraldusi saadeti Müntide Fire Brian Kline, advokaat alates Bitcoin Foundation.

Detsembris 2014, Paybase oli rullitakse klientidele palju fanfaar hr Garza ja Paycoin toetajad. Mõned lühikesed tundi pärast seda käivitada liige Bitcoin Talk avastas tohutu turvaauk kohta PayBase platvormi. See rikkumine võimaldas kasutajatel ei ole sisse loginud näidata kehtiv ja registreeritud kasutaja saidi külastamisel konkreetse URL kohapeal. Kasutajad juurdepääsu saidi kaudu see URL suutsid saada konto informatsioon kasutajate Paybase sealhulgas kasutaja praeguse tasakaalu, e-posti aadress ja muud andmed teavet. Kuigi turvaauk ei tundu, et võimaldada neile, kes külastavad URL võime oma raha, see ei võimalda ründajad võime tagada suur troves andmete kohta Paybase kasutajad.

See rikkumine oli lihtsalt üks komistavad kasvav nimekiri küsimusi GAW kaevurite pärast Amazon eestkõnelejate ütles Müntide Fire nad ei tööta ettevõtte rakendada Paycoin shopping.

Paar päeva pärast turvaauk ShapeShift teatas, et ShapeShift.io oleks kukutades toetuseks PayCoin. Postituses reddit ettevõte ametlikult teatanud oleks kukutades Xpy sest "kõrge lävi tõendeid pettuse."

Jaanuari alguses 2015, Coin Fire avaldatud aruande seoses Securities and Exchange Commission uurimine Hr Garza, GAW kaevurite ja PayBase. Võttes saadakse üle 1000 lehekülge sisemise SEK-dokumendid, Coin Fire toimetuse kulutatud märkimisväärne osa aega vaadates puhul on esitatud vastu GAW kaevurite enne aruande avaldamist.

Dokumentide eelnõu kohtukutse, mis hiljem välja veebruari alguses Hr Garza ja ettevõtted otseselt seotud. Dokument jääb alla pitsat ja on endiselt saadaval avalikuks tarbimiseks sel ajal, kuigi see on väidetavalt lekkinud teised kogukonnas.

Lõplik SEK Subpoena Saadeti GAW

1,000+ lehekülgi sisedokumendid ka üksikasjalike administratiivsete kohtukutsete välja Google'ile GAW kaevurite Google Apps for Business kontod seotud hr Garza ja tema ettevõtete ja sisaldavad e-kirjad, et Google anti üle SEK all tihend SEC. Dokumentide kirju aastaks 2014 sisaldas teise eelnõu haldus- kohtukutse ka nõudlik kirju jaanuarist 2015 aastast (teine ​​väljakutse Google ei ole tehtud ajal Müntide Fire'i saada see firstdocument cache).

Kirju kuulusid unredacted SEC sisedokumendid ja kuvatakse mida võiks kirjeldada vaid kui kaos sees firma. Tänu isiklikku laadi ja erasektori olemust kirjavahetus kaasatakse vahistamismäärus ja võimalike kahjustamise allika Müntide Fire otsustanud mitte arutada sisu või kasutada neid kirju algmaterjalina.

SEC viidatud ECPA dokumentides seoses vajadusega kirju Hr Garza Google'i hostitud e-posti kontosid, avalikustamata Hr Garza et kohtukutse kirju oli esitatud. Kui riiklik üksus püüab teavet alla 18 USC § 2703 (c), ECPA konkreetselt, et valitsus ei ole kohustatud esitama teatise klient, kelle andmed on üritatav 18 USC § 2703 (c) (3).

Veebruari alguses 2015, Coin Fire saanud teateid mitmest allikast, et SEC kohtukutse oli tarnitud GAW kaevurite, kuid et see oli muudetud ja redigeeritud alates algsel kujul antud toimetuse jaanuari alguses. Kohtukutse, mis lõppkokkuvõttes esitatud, oli esimene väljakutse, et GAW kaevurite saanud otse SEC. Enne seda, kohtukutsete oli tarnitud Google e-kirju GAW kaevurite domeeninimede ja TD Bank panga andmed. Mitmed eelnõu kohtukutsete olid loodud Bitcoin Talk kontod ja isegi Facebook kasutajatunnused kasutada administreerida mitu lehekülge kontode arvatakse kontrollitud hr Garza ise.

Kuigi paljud kogukonnas spekuleerinud, et SEC uurimise spurned poolt Müntide Fire, need dokumendid näitavad, et paljud kohtukutsete, üksikasjad, e-kirju, ja uurivad dokumente toimus enne Müntide Fire esialgne aruandlus.

Kuigi aktiivne SEC uurimine oli pooleli, Mr. Garza määrdunud Müntide Fire väga avalik viisil taas kaudu PayBase blogi ja eksitava pressiteate. Hr Garza eitas uurimise väidete firma sees ja avaldatud avaliku blogipostituse märkides, et Müntide Fire "süüdistusi" olid valed. Blogipostituse kirjutanud äriühingu esindajad ja läbi nende advokaadid, märkis,

Müntide Fire väiteid PayBase on vale

PayBase uurinud neid vigaseid väiteid ning kinnitas, et nad on vale.

"Olime lummatud väiteid, mille eesmärgiks oli negatiivselt mõjutada meie äri see põnev ja arenev rahalist kategooria," ütles Josh Garza tegevjuht GAW. "Kuid me hindame valang toetust kogukond, mis on taga, mida me teeme kui pioneerid cryptocurrency turul; Lühidalt, nad lihtsalt ei suuda seda uskuda. "

PayBase on läbivaatamisel oma võimalusi sel ajal sealhulgas mida, kui üldse, õiguslikke meetmeid võib olla asjakohane vastus Müntide Fire artikkel.

Ettevõte on nüüdseks töötamise Manatt, Phelps ja Phillips arutada jälitavad täiendavaid õiguslikke meetmeid Müntide Fire avaldamise dokumendid olid nende arvates kahjustab nende maine. Vastavalt blogipostituse avaldanud ettevõtte GAW kaevurite märkis, et Mündi Fire SEC uurimise dokumendid olid võltsitud ning et ettevõte ei olnud all aktiivse uurimise.

Kirjad saadud korraldus, secondadministrative kohtukutse Google hiljem selgus, et Müntide Fire aruanne oli täpne ning et hr Garza oli teadlik aktiivse uurimise, et ta oli avalikult eitanud olemas. Need e-kirjad ka e-kirja hr Garza kinnitades Gizmodo ajakirjanikele, et SEC uurimine oli pooleli, kuid hr Garza keeldus eemaldada valeinfot Müntide Fire alates PayBase veebilehel.

Enne 6. Veebruar kohtukutse väljastatud GAW kaevurite alates SEK, GAW kaevurite töötajad ja hr Garza aru, et SEC uurimine oli nii käimas ja sulgemise kohta. Päringud tehtud FOIA taotlused SEC oli tõestatud uurimise oli käimas ning et SEC ei annaks dokumentide aktiivse uurimise toimus.

PayBase otseselt nimetatud järjekorras SEC

Kuigi hr Garza eitada, et PayBase oli uurimisega seotud eelnõu ja lõplik dokumente nii otseselt viidata PayBase isikuna Hr Garza kontrolli ja nimetada see otseselt osana uurimise.

SEC uurimise keskuste ümber turundus potentsiaalsete registreerimata väärtpabereid. Sisemine SEK-dokumendid kirjeldavad pilve hankimise süsteemi Hashlets võimaliku turvalisuse. Teine revision-ja üks lõpuks esitada GAW kaevurite-leiab samuti teise aspekti ei ole algselt eelnõus mainitud seoses otse PayCoin.

PayCoin ICO nimega, et

Kuigi viited tehti PayCoin fiasko esialgse SEK sisedokumendid, PayCoin ei olnud otseselt nimetatud kohtukutse kuni lõplik versioon tehti ja SEK oli saanud piisavalt potentsiaalselt süüdistavaid teavet lisaks kirju tarnitud eelmiste suletud töökorraldusi.

Üheks nurgakiviks uurimiseks ja eelnõu täitetoimingu algselt oli seotud kolm avaldust hr Garza teha online, et komisjon leidis, et kvalifitseeritud Hr Garza müügi ebaseadusliku väärtpaberite pakkumine. Jõustamine advokaadid veetis mitu nädalat koguda andmeid nende uurimiste aruanne, et hr Garza teinud mitmeid jõupingutusi "puhasta" Internetist.

Esimene suur kinnitus, et Müntide Fire toimetuse nägin esile nendes dokumentides oli avaldus Hr Garza augustis 2014. Hr Garza märkis, et protsent kasumist ZenPool tuli "päev kauplemise." Vastavalt erinevate väärtpaberite seadused, asjaolu, et hr Garza märgitud need kasumid tulid päev kauplemise loonud olukorra, mis teeb Hashlet turvalisuse. See on esimene suur nurgakivi et SEC kavatseb kasutamise potentsiaalne täitetoiminguid.

Teised kaks avaldust algselt kaitsta nii, et ei kahjusta uurimise GAW kaevurite ja hr Garza. Nagu andmed on muutunud avaliku ja kohtukutse lõpetati ja tarnitud GAW kaevurite ja hr Garza, Coin Fire saab nüüd aru, et teised uurimise dokumendi lõigud keskendudes PayCoin ja PayBase.

Komisjon üksikasjalikult sündmusi, mis viivad veelgi hiljutiste sündmuste ajal-line stiilis raamatupidamine, nagu ebaõnnestus "põrand" tehtud avaldusest hr Garza, kuid hiljem muudetud Euroopa Hashtalk saidi ja teiste cryptocurrency uudiste saidid. Need sisedokumendid olla aeg-rida täitmise advokaadid, võrreldakse dokumente, mis GAW kaevurite sätestatud alusel kohtukutse teha kindlaks, kas hr Garza, tema advokaadid või GAW Miner töötajad on tahtlikult välja jäetud lõigud ajalooga seotud GAW kaevurite.

Jõustamine advokaatide SEK olid mures, et hr Garza ja tema esindajate oleks suuda pakkuda täpne ja aus dokumentide osana kohtukutse protsessis, kuna viimase süstemaatiline väljasaatmised teavet internetist koos SEC sisedokumendiga märkides,

[.] See on meie usk, et hr Garza on süstemaatiliselt abiga oma töötajate ja "moderaatorid" olnud eemaldades suur osa potentsiaalseid tõendeid tema veebisaitide ja tööd teenuste advokaadid kasutada hirmutada teisi saite eemaldada võimalikud tõendid avaliku rekord.

Eelnõu kohtukutse Hr Stuart Fraser Cantor Fitzgerald Samuti on valmis uurima võimalikku valesti Hr Fraser oli teadlik ja tihedalt seotud, kui ta oli seotud GAW kaevurite. Kirjad vahel Hr Fitzgerald ja hr Garza Google kohtukutse detail Hr Fraser seotus PayCoin fiasko. Teised e-posti vahel Hr Garza ja mitmed investorid saadud Google näidata ka vaikimisi osaluseta Cantor Fitzgerald, kellega teise eelnõu kohtukutse olemas.

SEC ei ole ainult valitsuse korraldust seotud uurimise GAW kaevurite mida Müntide Fire on nüüd õppinud on mitme asutuse tööd. SEC on jagada dokumente FTC, IRS, FinCEN ja isegi Sisejulgeolekuministeeriumi seoses võimaliku rahapesu ja raha liikumise neile arvatavalt aktiivset koostööd terroristide välismaal.

FTC on jäänud praktiliselt ühtegi kivi ümber pööramata käimasolevat uurimist võimalike pettuste samuti. Töö top analüütikud rahalist kohtuekspertiisi firma, selts on katmata tõendeid blockchain tehingute näitab maksete GAW kontrollitud Bitcoin aadressid aadressid omanikuks Jonas Borchgrevink parem tuntud cryptocurrency kogukonna "David Parker" kohta CryptoCoinsNews. Tänu andmete mitu vahetuseks valitsus, et mitmed valitsuse organisatsioonid on olnud võimalik jälgida tehingute Hr Garza teistele sealhulgas mitu vahetust.

FTC dokumendid näitavad maksete vahel Hr Garza ja hr Borchgrevink korduvalt. Kirjad varasemast kohtukutse Google ja jagatud teiste valitsuse organisatsioonid näitavad ka vahetusi Hr Garza ja hr Borchgrevink vajavad artiklid kirjutatud GAW kaevurite kordategemist hr Garza enne avaldatud CCN veebilehel. FTC nõuete dokumendid häireid ja valmisolekut aidata edendada ja propageerida võimalikku kelmuse osa Mr. Borchgrevink ja deklaratsiooni esitamata jätmise saadud raha maksma lood ilma tunnistatakse selline rikkudes kehtivaid õigusakte uurimise.

Kirju vahel vahetatud Hr Garza ja hr Borchgrevink isegi näitavad, et hr Borchgrevink hoida teavet oma tõelise identiteedi oma personali, toimetajad ja meeskond. Ta lisaks hoitakse asjakohase teabe eemal ajakirjanikele, nagu hr Scott Fargo, seoses maksete CCN ja hr Borchgrevink said jätkata pumbata GAW kaevurite.

Reklaam hindu lõigati vahel CryptoCoinsNews lisaks sponsoreeritud lugusid. Hr Garza lubati ka võime lugeda eelnõu lugusid, et tagada mis tahes negatiivsete uudiste kohta GAW kaevurite või ise ei avaldata.

See konkreetne vahetada e-kirju oli märkus SEK samuti. Komisjoni ülesanne on kaitsta tarbijaid investeeringud ta leiab potentsiaalselt pettusega, eriti juhtudel, kui teised osapooled on saanud rahalist hüvitist ja ei avalda seda kui pumbatakse investeering.

Leht projekt SEC uurimine üksikasjalikest dokumentidest CCN Deal

Asjaolu, et kaks erinevat ametid töötavad sama andmekogumi ja joonistus sarnaseid järeldusi erinevate seaduste väidetavalt rikutud ei tõota GAW kaevurite konkreetsele olukorrale.

Aastal 2013, FTC välja uued suunised, all Dot Com avalikustatav dokument, mis üksikasjalikult vastutuse blogijate ja uudiste saidid täpselt ja õiglaselt avalikustada hüvitist tükki. FTC uurimine keskuste ümber kaks suurt tükki-millest üks on see, et CryptoCoinsNews ja GAW kaevurite ei asjakohaselt ja õigesti kuvada need avalikustatud sisu kohta tükki umbes GAW kaevurite.

Näitena alates Dot Com Disclosuresdocument, avalikustamist ei loeta kehtivaks, kui nad ilmuvad lõpus pärast mitut hüperlingid on ilmunud.

FTC sisedokumendiga Seoses Hashlet

FTC uurib ka konkreetselt nõuete eksitavaid reklaame seoses GAW kaevurite Hashlet teenust. Detailne sisemise aruanded näitavad mitmed juhtumid väidetava eksitavaid reklaame.

FTC uurib praegu lubaduste turundusmaterjalide, veebilehtedel haldab GAW kaevurite ja teistel veebisaitidel, mis sai hüvitist GAW kaevurite sealhulgas uudiste saidid, mis kuulusid partner programmi haldab GAW kaevurite seoses legalities valeandmeid.

Kui tegemist on potentsiaalsed probleemid maksude IRS on väga põhjalik, kui seotud uurimised. IRS kaudu CID on spetsialiseerunud talent konkreetselt sõeluda läbi äri ja isikliku ennätystä maksupettustega sageli kaasneb väärtpaberite pettuste kohta. IRS töötab üle 2800 erilist ained nende tüüpi uuringuid ja sageli tuua kohtuekspertiisi raamatupidajad alustada kammimist kaudu teavet.

IRS on laialdaselt vaadates potentsiaali maksuküsimused nii hr Garza ja tema tütarfirmad, lisaks mitmed väidetava "suured investorid" on GAW kaevurite. Kuigi konkreetsed andmed on hõre sel ajal, dokumendid, et Müntide Fire on sätestatud üksikasjalikult potentsiaalse maksustamise küsimusi deklareerimata potentsiaali kapitalitulu väidetavate kaevandustööde konkreetsete seoses tehingute näidanud Wall Street Journal ajakirjanikele.

Kohtuekspertiisi raamatupidajad CID ka koostööd teise osakonda USA valitsus, et uurib üks suurimaid võimalikke probleeme ettevõtte jaoks. Department of Homeland Security, läbi suletud kohtu väljastatud kohtukutse TD Bank kõigi finantstehingute hr Garza raamatupidamises. TD Bank täitis selle palve ja vastas lõplikuks sulgemiseks Hr Garza pangakontod.

Nõudlus Banking Info Seoses hr Garza

DHS dokumendid detail väidetava rahapesu koostöös hr Garza keskmes nõustudes raha "välja raamatud" jaoks Xpy üksikisikute praeguse panganduse kella nimekirjad on seotud terrorismivastase pangandus küsimusi. DHS on ette valmistanud ka mitu eelnõu kohtukutsete potentsiaalselt väljastatakse need liitunud korrespondentpangasuhted hr Garza, sealhulgas kohtukutse kirju TD Bank juht nimega Brian Bedore. DHS ametnikud usuvad Hr Bedore võis tihedalt teadlikud võimalikest valesti teed hr Garza põhineb vahel vahetatud e Hr Bedore ja hr Garza seoses võimaliku "pangandus küsimusi" enne kohtukutse toimetatakse pangandus institutsioon.

Kõned TD Bank poolt Müntide Fire kinnitas, et hr Bedore on töötaja pangas ja ta töötab Store Manager Massachusettsis.

Mitmed dokumendid ka viidata elemendile, Xpy investor ja GAW kaevurite investor nime nii, nagu oleks viidatud mitmes DHS vaadata loendeid võimaliku rahapesu kohta nimel terroristid.

DHS uurimine dokumendid raha ülekanded

DHS uurimise ka nimed teine ​​üksikute põhineb Saudi Araabia võimaliku teise kahtlustatava rahapesuga operatsioone. See isik andis hr Garza suuri summasid sularaha välja raamatuid kaudu pangaülekannete ja oli enesega rahul ja tihedalt seotud hr Garza.

Kuigi DHS aruanded on äärmiselt üksikasjalikud ning täpsemalt väidetava pettuse ja väidetava rahapesu terroriorganisatsioonide ja toetajad, Coin Fire on valinud mitte avaldada need dokumendid kuni hiljem, et mitte ohustada käimasolevas uurimises ja kui kaitselüliti meie allikatest.

Nagu käimasolevatest Hr Garza, PayBase, PayCoin ja GAW kaevurite jätkata, võib kindel olla, et ettevõte kulutab väärtuslikku ressursse ja investor raha kaitsta ennast.

Müntide Fire jätkab olukorra jälgimist ja tuua täiendavaid aruandeid lähitulevikus.

See tükk panuse andsid Christina, Leo, Teddy, Mike ja Brendon.

Seotud uudised


Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Briti ettevõtjad muudavad HMRC arvamust Bitcoinilt: kohaldatav käibemaks käibemaksust kaotatakse