Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu | Estonian.lamareschale.org

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Mündi Vaheta vahetada hiljuti läks offline tehniliste probleemide tõttu, mis on seotud Läbijooksu uusim versioon aluseks tarkvara.

Arendajad Müntide-Vaheta oli algselt planeeritud lühike seisak teenuse, kui nad läinud GO mida nad uskusid teeks sait usaldusväärne. Möödunud ööl saidi tuli tagasi võrgus uudiseid ja toiminud umbes kakskümmend minutit enne võetud offline administraatorid taas.

Kasutajad uuendatud saidi märganud probleeme saldod ei vähene asjakohaselt pärast ametitest oli tehtud ja tulid saidi IRC jututuba probleemist teavitamiseks. Administraatorid vahetuse kohe tõi saidi offline ja alustas tööd taastada varasem versioon pärast ulatuslikku rida-realt auditi kõigi saldod.

Sait on nüüd järgmine teade:

Oleme pöördutud meie vana kaubanduse mootor ja auditeerimise meie raamatuid. Me väga vabandame ebamugavuste pärast.

Uuenda 12/20 09:22 ET: Tere hommikust. Ma ei ole palju uuendatud kohe välja, et meie uus mootor ei tööta ettenähtud viisil. Meile on teatatud, et inimesed suutsid tühistamise rohkem, kui nad oleks pidanud suutma. Aitäh neile, et teavitada meid. Järgmine samm saab olema väga pikk ja üksikasjalik pilk meie palgid. Ei ole muud lahendust kui läbida kõik tehingud ükshaaval ja seal on paar tuhat. See ei ole kiire ja me ei avane, kuni meil on hea käepide meie olukorda. Mul on väga vabandan jama. Minu nimi on Ian Childress ja mu LinkedIn on. Ma ei ole scammer, tegin kood, mis murdis. Ma annan rohkem üksikasju Mul on neid.

Uuenda 12/20 09:37 ET: Kiiresti kontrollides. Ma tahan kinnitada, et keegi ei saanud ebaseaduslikku sisenemist meie süsteem igal ajal. See ei olnud hack, see oli vigane kood, mis did not reguleerida tasakaalu korralikult. See oli umbes 20 minuti möödumist sellest, mida ma ei ütle. Meil on veel enamik meie reserve, kuid kuni ma võin öelda jah see on teie õige tasakaalu, siis võib tagasivõtmine see Ma ei saa avada varundada. Tänu tasakaalu viga, mõned inimesed on suurem tasakaal kui nad peaksid olema. See muudab meie andmebaasi tasakaalu ja rahakoti tasakaalu ei kattu. Kuni saame määrata täpselt, kus kõik läks, me ei saa avada. Ma eeldan, et selleks kulub vähemalt 24 tundi. Ma väga vabandan ja võtab täieliku vastutuse. Ma ei kao, ma jätkab tööd kuni kõik on lahendatud parimal võimalikul viisil.

Tundub, et meeskond arendajad taga saidi töötavad taastada eelmise versiooni kauplemise mootori ja kontrollida jooksevkonto.

Rääkisime lühidalt Ian kell 11:30 EST olukorrast. Ta kindlustanud USA töötas probleemi lahendamise ja andis meile natuke rohkem teavet küsimustes, märkides

Ma usun, et olen isoleeritud, mis läks valesti, ja see oli pistmist unikaalne indeks, mis ei olnud tootmise tabelis. Muutsin päringu rände ajal (nad ei lähe kunagi täiuslik) ja selle päringu sisestatud saldod uuendamise asemel tõttu "INSERT... Unique UPDATE" ja seal ei olnud unikaalne indeks.

Meil on palgid kogu intsident ja me töötame parandada kõik vale saldod. See saab võtta kaua aega. Me ei pea peopel tühistamise vahendid toovad did not on tingitud andmebaasi valides esimese rea tasakaalu (ja mitte vahetükid), kuid meil on veel enamik münte. Discrepency kahe me ei tea, kuni me minna läbi kõik saldod ja lahutada tellimusi, mis olid loodud.

Me jääda see välja ja teha kõik, et saada tagasi üles kiiresti ja võimaldavad inimestel saada juurdepääsu oma vahenditest.

Ian ja tema meeskond töötavad lahendada probleeme ja viia vahetada tagasi online võimalikult kiiresti.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoin rahakotid

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

CheapAir.com kustutab 1,5 miljonit dollarit Bitcoini kaudu müüki

Post ICO

50 000 bittiini eest enampakkumisel

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s