Coinbase jälgib klientide ostmist ja sulgub eeskirju rikkivad kontod | Estonian.lamareschale.org

Coinbase jälgib klientide ostmist ja sulgub eeskirju rikkivad kontod

Coinbase jälgib klientide ostmist ja sulgub eeskirju rikkivad kontod

Bitcoin platvormi Coinbase on väidetavalt jälgimise, mida nende kliendid ostavad koos Bitcoin, samuti sulgemise tahes seotud kontode tehinguid, mis murda ettevõtte eeskirjadega.

"Viimasel päeval on meil olnud mängijad, kes leidis oma Coinbase konto sulgeda, sest nad loobusid münte SatoshiBet.com nende Coinbase konto. Kuulsime sarnaseid lugusid teiste hasartmängude saitidele (pindkatet Klubid, Betcoin,...). Vaheta Blockchain. Info, inimesed ", firma kirjutas Reddit kasutades kasutajakonto" satoshibet_com ".

Tundub, et isegi mõelnud online-hasartmängude ei ole ebaseaduslik, Coinbase suletakse kontod, mis on ühendatud Bitcoin sobiv hasartmängude veebilehed.

Ka teine ​​Reddit - see, mida nimetatakse "white1ice" - väidab, et Coinbase keelatud oma konto väidetavalt osta kanepi toodete cryptocurrency kaudu ostetud firma, CoinTelegraph aruandeid.

"Ma olen olnud pikka aega Coinbase klient, ostes 1-3 korda kuus, sain talle täna öelda, et nad on keelates mind kasutades oma teenuseid tõttu ToS rikkumine. Ma saatsin nad tagasi küsida, mida rikkumised [olid] ja nad ütlesid mulle, et neil on tõendeid, et ma kasutasin mõned BTC Ostsin kanepiga / kanepi seemned. Nad andsid mulle konkreetse BTC tehingu ja ütles, et see oli uimastite ja ei kuula midagi pidin ütlema "on Bitcoiner ütles.

Reddit lisas, et "see peaks olema pigem murettekitav, esiteks, nad on jälgida, kuidas te kasutate ja veeta BTC millist kaotustest kogu eesmärk BTC. Teiseks, ma ei ole kunagi kunagi kunagi isegi mõelnud osta ravimeid, rääkimata online, nii et päris segane ".

On ka juhul, kui Coinbase kasutaja, kes kaotas oma kontole pärast süüdistatakse müüa BTC kohta LocalBitcoins pärast ostmist cryptocurrency läbi firma.

Vahepeal USA-põhise platvormi välja kommentaari asja suhtes. Vastavalt Coinbase, ettevõte on lihtsalt üritab tocomply föderaalse rahapesu- määruste ja narkovastase seadusi. Asjaolu, et ettevõtte jälgimise oma klientide ostud on luua tohutu poleemika ümber privaatsuse ja consuer õigusi.

Soovitatavad pilt allikas: CoinbaseCoinbase soovib rohkem Bitcoini aktsepteeritud kaupmehi: tasusid ei maksta, kuni ettevõtted jõuavad tehingutesse 1 miljon dollariniCoinbase alati "Arvatakse, et kaupmees vastuvõtmist on võti Bitcoin läheb peavoolu", nii platvormi teatas, et ei lae mis tahes töötlemise feesto kaupmehed kuni nad jõuavad $ 1 miljoni tehinguid.

"Me tahtsime alandada kõik tõkked uute kaupmehed alustada, ja aitab rõhutada mõningaid majanduslikke eeliseid nõustudes Bitcoin", Coinbase lisab oma blogis.

See tähendab, et platvorm on loobumise nende tasu 1% kuni kaupmehed jõuda teatud tasemel tehinguid. Pärast esimest miljonit on saavutatud, Coinbase läheb tagasi võta tavaline menetlustasu.

See võimalus on kättesaadav igale kaupmees, et registreerub teenust kasutada. Coinbase uus funktsioon võib tõesti aitab väikeettevõtjaid, kes tahavad avada oma ettevõtete uksed cryptocurrency.


Coinchat: koht, kus saab rääkida ja võita bitcoineidMe kõik teame, et see on võimalik teenida Bitcoins tasuta läbi kraan veebilehed, kuid kuidas seda teha erilisel chat? Veebipõhine Coinchat võimaldab teil rääkida võõrastega internetis ja võida digitaalne münte mööda teed samas chattingthanks saidile enda tulu ning rahastatud reklaame.

Pealegi saada cryptocurrency lihtsalt rääkides, saavad ka otsa iga otheror muid üksikuid sõnumeid. Pealegi, Coinchat toetab kirjutasid kihlvedude muu liiki, kus kasutajad saavad võita rohkem Bitcoins.

Ja kuidas veeta need krüptopulk münte? Võite teha seda Coinchat kohandada chat välimus uusi värve või funktsioone või hankida neid kulutada valuuta mujal, jättes välja põhinäitajad rahakoti Inputs.io. Maksimaalne summa, mida saab võtta on 10 BTC.

Teenus on kestnud viis kuud nüüd, meelitades ligi 8000 registreeritud kasutajad, kes on vahetatud peaaegu 3,5 miljonit messagessince aprillil.

Vastavalt Austraalia asutaja Coinchat, kes rääkis anonüümselt TechCrunch, "seal on algoritm, mis määrab, kui palju münte teenid põhineb paljudest teguritest. Veenduge, mida sa ütled on mõned kvaliteeti see". Ta näitas, et Coinchat kasutades Androidi ja iOS Praegu töötatakse, kuid see on juba võimalik käivitada jutukas nutitelefoniga brauserist HTML5 veebirakendus.

Via techcrunch.com


CoinForest on uus soodushinnaga Bitcoini turg"Teie dollarit ole hea siin": see on üks esimesi hoiatusi saad, kui sisestad CoinForestwebsite. Aga milline on see uus platvorm kõike? Noh, CoinForest tahab olla poe, mis muutub parimad pakkumised tarbijatele ja ettevõtetele cryptocurrency ökosüsteemi. Selline nagu Groupon, kuid Bitcoins, nagu On Bitcoin kirjeldab seda.

Bitcoin Kontrollija lihtsalt rääkisime kontserni ettevõtete alanud nõustudes cryptocurrency sel nädalal ja CoinForest - firma, mis töötab ainult Bitcoin ja pakub erilisi allahindlusi kasutajate kogukonnale - sobib suurepäraselt selles viimaste krüpto-laine.

Vastavalt asutajad CoinForest, Brandon kasumid ja John Mardlin, platvormi peamine eesmärk ei ole kasumi see võib tekitada. "Meie ülesanne on kasvatada inimeste arv, kasutades Bitcoin ja kaupmehed selle vastuvõtmist" meeskond selgitab oma veebilehel. Võibolla see on põhjus, miks nad on annetades osa kasumist oma esimesel nädalal müüki Electronic Frontier Foundation.

Pealegi Bitcoin seotud kaupade ja teenuste, nagu hämmastav "Shirtoshi" nüüd featuring veebilehel pealehel, CoinForest ka müüa 3D printimise teenused, online education teenused, kõik, mida vaja arendada tarkvara ja ärme unusta teenused alustavale ja online ettevõtetele.

Seotud uudised


Post ICO

Coinbase tegevjuht väidab, et bikcoin asendab USA dollari kui maailma reservvaluuta

Post ICO

Bitcoinvention Aasia tühistatakse - BitPay sponsoreerib Põhja-Ameerika krüptokonverentsi

Post ICO

Bitmain võitleb tagasi DDOS Grupi vastu

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

Post ICO

Briti Bitcoini vahetus Bit121 teatab talveunenäo perioodist

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Ärigrupp lükkab Bitcoini edasi, investeerides järgmise põlvkonna ASIC kiipidele ja uuele superarvutile

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Post ICO

Brawker sulgeb

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga