CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima | Estonian.lamareschale.org

CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima

CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima

Ettevõte ulatusega kaevandusettevõte Alydian on esimene "klient" uue Bitcoin ettevõtlusinkubaator edendatud cryptocurrency vahetada CoinLab.

Erinevalt tavalisest inkubaatorid, CoinLab ei pakkudes kapitali või juhendamise, kuid ideid ettevõtete ja abi ajal värbamise andekaid professionalsthat saab arendada nende ideid. "Oleme aktiivselt tööle kõrvuti tööstuse veteranid riistvara, rahandus, maksete ja kindlustuse, kes tahavad taaselustada või häirida olemasolevat tööstust ja aitab meid kaasa Bitcoin revolutsioon", ütles Peter Vessenes, CoinLab tegevjuht.

Seattle põhinev platvorm teab, kuidas ta tunneb, et olla abiks, eriti kui sa oled alguses projekti. Ettevõte oli üks esimesi ettevõtteid Bitcoin ökosüsteemi meelitada ligi riskikapitali rahastamise. Investeering juhtus 2012. Aastal, kui Draper Associates investeerinud pool miljonit dollarit firma.

Nüüd nad hakkavad oma projekti, tõstes teiste ettevõtete edu. Alydian, mis pakub multi-terahash-ühendus kaevandamise süsteemid, on esimene äri oma nimekirja ja CoinLab esimene samm selles juhtumis oli värvata endise Pixelworks tegevjuht Hans Olsento pea püsti äri.

Via wired.co.ukCoinLab võtab teise löögi: kohtunik tellib inkubaatoril maksma 8000 bitcoini väärtpaberiinstrumentideleSee oli halb nädal CoinLab, kui on rohkem halbu uudiseid pärast pankroti kaevandusettevõte Alydian. Firma on tellitud kohtunik maksma 8000 BTC ($ 2,4 miljonit turuhinnaga määr), et Bitvestment Partners LLC, kes hiljuti kaevata neid lepingu rikkumise eest.

Vastavalt Bitvestment, tsiteeritud Coindesk, CoinLab pidi olema 8000 Bitcoins mõjutatud ettevõte, vastavalt kokkuleppele kahe ettevõtte tehtud augustis, kuid see "ei elavad kuni oma kohustust". Pealegi, kohtunik Robert W. Sweet, USA ringkonnakohtus Lõuna District of New York, ka keelata CoinLab alates virtuaalsete valuuta teiste partiesuntil see täidab oma kohustused.

jooksul protsessi, Bitvestment - äriühing, mis tegeleb kaevandamise ja Bitcoin seotud e-kaubanduse, muu hulgas valdkondades - püüdis ka juurdepääsu CoinLab finantsandmed. Kuid kohtunik eitas seda osa nõudest.

CoinLab tegevjuht Peter Vessenes, tunnistab seda kohtuasi väga aidanud sulgemist Alydian oluline liige inkubaatoris portfelli ja selle kaevandamine arm, et pankrotiavalduse esitamist sel nädalal.

Nagu teatas Wall Street Journal, Vessenes ütles CoinLab "järgib samuti suudame. (...) Me jätkame käsitleme seda lihtleping vaidluste puhul, ja usalda sisulise puhul".


Coinlab vastu Mt. Gox: suurim Bitcoini kohtuasi kunagiPärast mõned töötlemata nädalat lähiminevikus, Bitcoin hoiab mõningaid probleeme. Seekord tuntud partnerluse kahe Bitcoin peategelased - Mt. GOX ja CoinLab - on hapupiima ja muutunud üllatav $ 75 miljonit kohtuasi. See on ilmselt suurim kohtuasi seotud digitaalse valuuta kunagi.

Mõlemad ettevõtted töötavad Bitcoin vahetada valdkonnas, mängides keskset rolli detsentraliseeritud virtuaalse majanduse. Mt. GOX on tegelikult maailma suurim veebileht, mis töötab Bitcoin vahetada. Ettevõte tegeleb keskmiselt $ 6 miljonit ametitest päevas väärtus, mis tähistab 76 protsenti kogu maailma kaubanduses. Teisel pool, Coinlab on newbie Bitcoin äri, mis on meelitada kõigi tähelepanu.

Partnerlus kahe veebilehed algas veebruaris ja Coinlab pidi hakkama Mt. GOX Põhja-Ameerika teenuseid, sest nad on Jaapani firma.

Vähemalt see oli kava... Aga nüüd, vastavalt föderaalse kohtuasi esitanud Coinlab tema advokaadid Washingtoni osariigis, firma väidab, et Mt. GOX on rikkunud üks lepingutingimused. Üks, mis pidi andma Coinlab "eksklusiivne juurdepääs" Põhja-Ameerika klientidele.

Coinlab muudab teise süüdistuse, öeldes, et Mt. GOX ei võimaldanud neil üleminekuks Põhja-Ameerika ja Kanada kliente Mt. GOX et Coinlab, nagu varem kokku lepitud. Ilmselt Mt. GOX "ei ole suutnud täita kõik paroolid, Yubikeys, haldus- sisselogimise ja muu julgeolekualase teabe vajadused nii, et CoinLab võib eeldada toimimise Bitcoin vahetada teenuseid klientidele Ameerika Ühendriikides ja Kanadas", sätestab esitamiseks.

Nüüd Coinlab nõuab $ 75 miljonit kahjutasu. Ja nad ütlevad seda väärtust ei kata isegi kõik oma kaotusi.

Via gawker.com


CoinLock võimaldab kasutajatel Bitcoini faile lihtsasti ja ohutult müüaSeal on uus online-teenus, mis aitab teil müüa virtuaalseid faile Bitcoins turvalises ja kiire viis. CoinLock võimaldab kaupmehed laadida oma faile ja määrake hind läbi platvormi saada link, et nad võivad kinnistada kõikjal. Järgmine samm on võrdselt lihtne: kui klient soovib osta failid, ta lihtsalt peab järgima link, tegema makse ja sisu allalaadimist.

Seni müüa faile võrgus - tarkvara või muusikat, vaid anda mõned näited - oli tükk tööd. Aga see, kus CoinLock aitab lihtsustades seda protsessi. Platvorm võõrustab krüpteeritud faile, makse dešifreerivad itand saadab selle kliendi allalaadimiseks.

"CoinLock tahab olla kõige hõõrdevabu viis müüa digitaalse sisu, mis on kunagi eksisteerinud. Võtsime sammu tagasi ja läbi mõelda, mida see tähendab, et müüa tasulisi sisu ja loonud uue teenuse, mis on väga lihtne kasutada, ei nõua online poe, pangakonto, ei ole kohustust või maksumust, on ja annab tugeva kinnituse privaatsust ja anonüümsust. Lõpus, mil see on kellegi asi, mida juriidiline sisu osta või müüa, "selgitab Matt Brandon alates Florida põhinev CoinLock.

Kõik kasutajad peavad tegema, kui kasutate platvormi teenuseid, on sisestada aadressi, mis saavad makseid, määratleda, kui palju faile maksma ja laadida sisu, mis on saada müüdud. "Link saad tagasi saab paigutada otse blogi, olemasolevat lahendust, või kus iganes URL võib kasutada ja inimesed saavad koheselt osta, et sisu Bitcoin. Üsna võimas idee ja me loodame, inimesed näevad potentsiaali ning aidata meil ehitada tugev kasutajate kogukonnale ", esindaja ütleb.

Pealegi tegemise protsessi lihtsamaks, CoinLock tagab ka täieliku privaatsuse klientidele: teenus ei tööta kontod ja ettevõtte töötajad ei saa dekrüpteerida salvestatud failid platvorm serveritele.

Üleslaaditud failid krüpteeritakse kasutajate brauserid enne üleslaadimist. See tähendab, et klient hoiab ainult võti, mis "avab" faile. Dekrüpteerimisvõti siis ette osana CoinLock URL, aga see on kuni kaupmees, kuidas jagada, et link teistega.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoini 2014. aasta konventsiooni põhitähelepanu

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Blockchain meie toitumisharjumuste ja meditsiinilise kogemuse muutmiseks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga