Coinpunki võidab Bitcoini sihtasutuse antud toetus: projekt saab suuremahulise versiooni | Estonian.lamareschale.org

Coinpunki võidab Bitcoini sihtasutuse antud toetus: projekt saab suuremahulise versiooni

Coinpunki võidab Bitcoini sihtasutuse antud toetus: projekt saab suuremahulise versiooni

Alati unistanud "luua" oma Bitcoin rahakott alates cryptocurrency tuli ümber? Noh, seal on projekt, mis aitab teil teha: Coinpunk, avatud lähtekoodiga ja isehostitud "seda ise teha" Bitcoin walletthat võite käivitada oma serverisse, kui projekti kodulehel kirjeldab seda.

Kuigi Coinpunk on alles väljatöötamisel, esimene kasutajad ja mõned arendajad, riistvara rahakoti tootjad ja teised organisatsioonid saavad juba nautida mõned funktsioonid oma praeguse versiooni. Aga suurendada projekti arengut ja hoone suur uus versioon Selle projekti Bitcoin Foundation on antud Coinpunk, mis on välja töötatud veteran käivitamisel asutaja Kyle Drake, tema teine ​​andmine 2013..

"Me valisime rahastada arengut Coinpunk sest tema panust kasutatavus Bitcoin üldiselt ja selle võimet teenida alusena laia uuendused kooskõlas avatud lähtekoodiga ideaale," ütles Bitcoin Foundation väljakuulutamise Q2 Grant võitja.

"Ma olen väga õnnelik, et Bitcoin Foundation on võimaldanud mul jätkata tööd Coinpunk projekti. See on minu lootus, et see projekt aitab parandada Bitcoin ökosüsteemi ja parandama ligipääsetavust Bitcoin", Kyle Drake ütles Coindesk, lisades, et tema kava "omakorda Coinpunk arvesse täisfunktsionaalne avatud lähtekoodiga rahakoti servicethat igaüks saab kasutada".

Vastavalt asutaja Coinpunk (pressiteates), "peamine juhtmõte Bitcoin on, et detsentraliseerimine on see, mis juhib selle tugevusest. Aga mida me oleme näinud hiljuti on ökosüsteem, kus web rahakotid juhivad mõne USA / UK põhinev mängijad. See on samamoodi Gmail töötab e-posti, mis ei ole halb asi, kuid see ei ole kõigile. Kui Bitcoin tahab säilitada oma eesmärgi detsentraliseerumas, seal peab olema külluses valikuid ja web rahakott teenused peavad olema kättesaadavad erinevad organisatsioonid ja riigid ".

Drake selgitab, et kõige tähtsam on talle on tagajärjed panganduse: "asemel suured pangad ja finantsgruppide kontrollida oma raha, saad Bitcoin omanikud on oma pangad, investeerides ainult asju, mida nad tahavad investeerida, ja mitte süüdistus mõistatus tasud või jäämine pettuste ja malinvestment raha ".

Nagu mida võib tulla tulevikus Coinpunk käesoleva toetuslepingu, looja avatud lähtekoodiga rahakott on suured plaanid. Suur versiooni esialgne projekt on juba arutlusel, samuti võimalus liikuda turvalisuse serverist brauseri poolel, mis suurendab krediidivõime. Ta keskendus ka "hoone tööriistu arendajad on vaja teha custom rahakoti teenuste ülesannete lahendamisel või töötab vahetust mitte-USA riikide seda tehnoloogiat".

"Coinpunk saab olema täisfunktsionaalne rahakoti teenust, ja ma loodan, et näha inimesed hakkavad seda kasutama, et lahendada reaalse maailma probleeme. (...) Coinpunk on ainus täielikult avatud lähtekoodiga web rahakoti teenust. See on tema peamine diferentseerumise just nüüd, aga ma eeldan, et see on välja paistma muul viisil ka tulevikus hakkame lisades rohkem funktsioone ", arendaja ütles Bitcoin Magazine.

Kyle Drake ei saa anda tähtajad projekti, kuid loodab ta võib vabastada uus versioon lõpuks suve lõpus

Vastavalt asutaja, "see on väga ambitsioonikas projekt, mis läheb mõjutada palju inimesi, ja ma tahan veenduda, saame asju õigesti. Tahame pakkuda rikkalikku komplekti võimalusi ja arendaja tööriistad, et saaksime võimaldada web rahakoti ökosüsteemi töötamise Bitcoin et loodetavasti muutub tugev kogukonna ressursside ".

Oleme kindlad, et Coinpunk jätkab kasvab, eriti nüüd abiga Bitcoin Foundation, mis on juba teada oma järgmise toetuse. Tähtaeg Q3 ettepanekud on 20. September ja leiad rohkem teavet sihtasutuse blogis.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Post ICO

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks

Post ICO

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud