Coinsetter laiendab teenuseid pärast Kanada Bitcoin vahetus CAVIRTEX omandamist | Estonian.lamareschale.org

Coinsetter laiendab teenuseid pärast Kanada Bitcoin vahetus CAVIRTEX omandamist

Coinsetter laiendab teenuseid pärast Kanada Bitcoin vahetus CAVIRTEX omandamist

New Yorgis asuva Bitcoin vahetada Coinsetter teatas omandamine Kanada Virtual Exchange, asutatud 2011. Aastal ja enamasti tuntud CAVIRTEX. Coinsetter otsuse algas uus laiendamise projekt globaalse BTC valuutaturul.

Vastavalt USA platvorm, omandamise "on üks suurimaid M & A [ühinemiste ja ülevõtmiste] tehinguid toimub kasvava digitaalse valuuta ruumi."

Pärast tegeleda, CAVIRTEX on uuesti avada oma uksed ja jätkus operatsioonide Coinsetter juhtimisel. Kanada vahetada teatas käesoleva aasta alguses, et see oleks sulgemise märts tõttu digitaalse rikkumise tõttu ohus turvalisuse teavet.

Mõlemad vahetus jääb aktiivseks ja jagada vahendeid ja ressursse. "CAVIRTEX liigub tööle Coinsetter tehnoloogia pinu ja lisada oma täiustatud turvalisuse norme ja tavasid," Coinsetter näitas pressiteates.

Pealegi töötab Coinsetter, Jaron Lukasiewicz on nimetatud tegevjuht CAVIRTEX. Uus CTO Kanada platvorm on Marshall Swatt, kes on ka CTO Coinsetter.

Vastavalt Lukasiewicz, "Coinsetter on uhke, et Kanada bitcoiners peamiselt keskendutud meie firma kaudu CAVIRTEX kõige kasumlikum ja kõige pikema Bitcoin vahetada Kanadas. Koos teeme ajalugu, ühendades talent ja ressursse, et saada kliente võrratu BTC-CAD kauplemise kogemusi laia valikut kodumaiseid pangaülekandega võimalusi, sealhulgas täielik suhe pangaga Kanadas. "

"Traders usaldanud Coinsetter 2012. Aastast alates, et pakkuda parimat kombinatsiooni kiire kauplemise tehnoloogia, raua turvalisuse ja vedelik turgudel. Nagu me integreerida Coinsetter on CSX vahetada tehnoloogia CAVIRTEX lähinädalatel, loome võrratu Kanada Bitcoin vahetada väikese latentsusega tehingu täitmist, marginaal kauplemise ja kasvav suhtlemine klientidega läbi meie Toronto kontoris, "Swatt lisatud.

Miski ei muutu klientide jaoks nii vahetust.

# 8220; Varasemad kontoomanike kell CAVIRTEX ja Coinsetter jätkab saama kasutada oma olemasolevaid sisselogimisvolitused samal veebisaidile juurdepääsu oma kontosid, "pressiteates lisab.

"No kliendid on rahaliselt mõjutatud kompromiss. (...) Me tunneme tugevalt meie võimet kaitsta klientide raha ja hoiab minimaalne vahendite kuuma rahakotid," Lukasiewicz ütles Coindesk.

Omandamisest juhtub kahe kuu pärast Coinsetter tõstatatud teise vooru rahastamise, tuues kogusumma tõstatatud seni kuni $ 1,9 miljonit.

Seotud uudised


Post ICO

Coinpunki võidab Bitcoini sihtasutuse antud toetus: projekt saab suuremahulise versiooni

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Bitcoin rahakotid

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin ja rahaülekanded: kas see toimib?