CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis | Estonian.lamareschale.org

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Bitcoin kaevandamise hardwaremanufacturer CoinTerra väidab olevat kandnud turvaauk põhjustatud pahatahtliku rünnaku oma veebilehel ja e-posti servereid. Hack juhtus nädalavahetusel ja ettevõtte lõigata kõik juurdepääsu oma veebilehel niipea kui sissetungimise tuvastati.

Virtuaalne lehekülg on praegu tegutsevad jälle, mõne tunni pärast ühenduseta samas CoinTerra uuritud rünnak. "Veebileht on taastatud turvaline backup tehtud veidi enne rikkumine esines ja kõik tellimused enne 31. Jaanuar 2014 on terved. Kliendid on taas võimalik tellimusi nii läbi BitPay ja pangaülekande nagu tavaliselt", loeb teadaanne avaldatakse Internetis ettevõtte poolt.

Rünnak juhtub varsti pärast CoinTerra tagatud see oli valmis laeva partii ASIC Bitcoin kaevurit. Tõhususe laine tundub olevat varjutanud turvaauk, mis võivad haveaffected "väike hulk kliente, kes maksis oma tellimuse Bitcoin jaanuarist 31 ja 2. Veebruar".

Kuid kaevandamise riistvara tootja tagab "See ei mõjuta praegune laevandus ajakava meie üksused klientidele sel nädalal".

Vastavalt ettevõtte, mõjutatud kliente on vahetult ühendust võtta, samuti asjakohased ametiasutused, kes on nüüd juhtumi uurimisel. Kui te olete üks neist klientidest, mis võivad rünnanud rünnakut, CoinTerra küsib nendega ühendust läbi aadress.

Muud kliendid võivad ka on affectedby turvalisuse rikkumise. Võite olla üks neist, kui olete saanud kahtlastel kirju paludes teil lülituda tellimuse tehtud ülekandena Bitcoin; pakkudes tempot tellimuse varasema partii eest kiire makse kaudu Bitcoin; pakub tasuta shipping vastutasuks kiire makse kaudu Bitcoin; müügiks pakkumine "tühistatud tellimused" varasemast partii eest kiire makse kaudu Bitcoin; või pakub hinnaalandusprotsendi kiire makse kaudu Bitcoin.

Tahaksime teha väga selgeks, et CoinTerra on range poliitika kunagi pakkudes uusi kliente võimalus osta ühe varasema partii enne olemasolevate klientide või pakub allahindlust või tasuta saatmine vastutasuks kiire makse.

"Me jätkame uurida kogu ulatuse turvaauk. Kuigi me ei ole veel konkreetset teavet kliendi sisselogimise kohta CoinTerra.com kodulehel ohus, võime kinnitada, et kõik paroolid on krüpteeritud (soolatud ja räsitud). Kuid ettevaatusabinõuna soovitame klientidel koheselt muuta oma paroole ", CoinTerra lisatud.

Ettevõte on ka hoiatanud, et turvalisuse uurimine "võib põhjustada viivituse reageerimisaega klienditoe piletid". Uus värskendus tuleks avaldada võimalikult kiiresti.

Pilte CoinTerra

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Hiina reguleerivad asutused annavad Taiwanile adresseeritud anti-Bitcoini avalduse

Post ICO

Kanadad, kes üritavad kasu saada kaubamärgi Bitcoinist, veel üks suur jaemüüja liitub klubiga ja palju muud

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit

Post ICO

Coinapult kompromissi ajakava

Post ICO

BitPay töötleb Butterfly Labsi suurimat ühekordset tehingut 1 miljon dollariga

Post ICO

Bitcoin rahakotid

Post ICO

Coinbase avab esimese reguleeritud Bitcoini vahetuse Ameerika Ühendriikides

Post ICO

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis