Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango | Estonian.lamareschale.org

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Tahad kiirenemist mõned bitcoins ilma et nende eest maksma? Kõlab liiga hea, et olla tõsi, või ehk kelmuse, kuid uuesti partnerlus Tango ja Snapcard võib põhjustada bitcoins ära antud osana tasu programme.

Getting mõned andekas bitcoins kindlasti võidab võttes kaevandada münte või võttes neid osta vahetamise teel. Muidugi, seal ei ole sellist asja nagu tasuta lõunasöök ja tasu programmide üldiselt tunnustada inimesi, kes täidavad teatud tegevust. Ikka, võttes bitcoins kui tasu võimalus, mitte öelda kinkekaart Amazon, on hea uudis.

Tango on kõige hästi knownfor oma "kingitusi-as-a-Service" teenuste, mis kasutavad erinevaid rahvusvahelisi ettevõtteid, nagu Amazon ja Best Buy. Tango ühendab ettevõtted klientide või teiste lõppkasutajate ja auhinnad klientidele kinkekaarte. Tango on lihtne oma klientidele pakkuda lõppkasutajatele kinkekaardid mingil põhjusel nad valivad.

Ettevõtted sageli ära anda kinkekaardid osana seotusprogrammidega. Näiteks võib ettevõte tasu töötaja jaoks eriline sündmus, nagu sünnipäev. Sellised programmid võivad olla kasulikud edendada lojaalsus ja rahuldust suure jõudlusega töötajate, klientide ja teiste osapooltega.

Kliendid, kes kasutavad tango programmide juba juurdepääs ka 60 erinevat valikud seoses, kus nad saavad kinkekaardid. Nüüd kliendid saavad ka valida Bitcoin üks nende võimalikku kasu, andes lõppkasutajale veelgi võimalusi.

Kuidas ja miks lõppkasutajate saavad kasu on suures osas jäetud kuni ettevõtted, mis kasutavad Tango teenuseid. Ettevõte võib otsustada saata kinkekaardid sünnipäevadel, või tähistada erilisi sündmusi, nagu pulmad. Või võib ettevõte tasu kellegi osalevad ettevõtte poolt sponsoreeritud walk-a-Thon. Võimalusi on päris palju lõputu.

Tango ei käitlemise palju Bitcoin seotud tagatubades töö, ja selle asemel toetub Snapcard ja selle kohandatud Application Program Interface (API). Snapcard on juba juhtiv makseprotsess ja Bitcoin rahakott ja hiljuti käivitanud uue API nimega "MassPay."

Snapcard mass makse võimete ja lihtsus kasutamine oleks loogiline sobivad Tango, mis keskendub pakkuda kasutajasõbralik ja madala hooldus palkitsemisohjelmat. Mis Bitcoin, ettevõtted otsivad käivitada tasu programm ei pea muretsema piirkondlik tähtsus kinkekaardid, ega nad pea muretsema vahetuskursid. Bitcoin on vaieldamatult sobivaim rahvusvahelise makseviisi. Snappay on juba saadaval kasutamiseks enam kui 200 riigis.

Lisamine Bitcoin Tango on vaieldamatult järjekordne märk kasvava vastuvõtmise ja vastuvõtmine Bitcoin. Tango on juba üks maailma kuumim tech alustavale ja on kasutusel rohkem kui 1000 äriklienti. Nüüd on need kliendid saavad hõlpsasti kasutada Bitcoin. Võttes bitcoins kui tasu võimalus peaks aitama levitada kasutamine Bitcoin avaliku, aidates tagada suurem vastuvõtmist.

Kas Bitcoin on nagu kohe populaarne kinkekaardid hästi tuntud kauplustes jääb üle oodata, kuid vähemalt tarbijad on rohkem valikuid.

Seotud uudised


Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Coinbase avab esimese reguleeritud Bitcoini vahetuse Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

Post ICO

Heategevusasutused: üldine Bitcoinphobia juhtum

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?