Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot | Estonian.lamareschale.org

Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot

Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot

Mulligan Mint, ettevõte, mis loob ja müüb metallist medaljonid, oli pangakonto Capital One. Ja jah, "oli" on õige öelda, sest firma lihtsalt kaotanud oma pangakonto ilma eelneva warningafter oma uusima toote kohta: mälestus hõbe ja vask Bitcoin medaljonid.

Ettevõtte tegevjuht, Rob Gray on pangaga ühendust, kuid ei olnud rahul vastus, teatas Coindesk. "Keegi ei paista teadvat, kes teeb otsuseid seal kohaliku filiaali andis meile midagi, kaupmees teenuste meile meie konto katkestati müügi Bitcoinand nad ei olnud huvitatud arutame teemat edasi", esindaja ütles, tsiteeritud veebilehel.

Probleem on selles, et Mulligan Mint isegi ei nõustu Bitcoin kui makse oma tooteid. Ainus seos ettevõtte ja cryptocurrency on Bitcoin medaljonid, mis on digitaalse mündi sümbol üks külg taust koosneb arvuti trükkplaate.

 
Bitcoin hõbedane medaljon
  • On sõnum "Kauba pankade ja krüpto valuutade muudab keskpankade lohutu - Tasuta valuuta, vaba rahvas" pluss
  • On toimiv QR koodi, mida saab skaneeritud nutitelefoni, mis suunab kasutaja Mulligan Mint poe

Bitcoin vase medallion
  • Kuvab sõnad, mis kirjeldavad Bitcoin põhifunktsioonid: digitaalne, detsentraliseeritud ja peer-to-peer
  • Tausta keerulise skeemi disain

Pärast kaotamata selle konto Mulligan Mint on nüüd otsivad uut platformthat võib töödelda oma makseid. Eelistatavalt üks, mis ei ole vaevunud oma tooteid. Vahepeal nad kasutavad PayPal.Konverents BitcoinExpo tabab Londoni 30. NovembrilMäära oma kalendrid, daamid ja härrad: peame vaid ootama täpselt kaks kuud untilthe järgmine suur Bitcoin juhtub, vaba konverentsil BitcoinExpo. Üritus toimub 30. Novembril East London, ja "eesmärk on luua unikaalne võrgustike võimalus inimestele, kes on huvitatud tehnoloogiaid, mis inimkonnale kasu, ükskõik oma tehnilise tausta või kogemus", siis on võimalik lugeda konverentsi veebilehel.

Korraldajad on veendunud, et see saab olema eriline sündmus, peamiselt seetõttu, 2013 "on olnud lõhkeaine aasta Bitcoin", nii et see on veelgi olulisem, et uurida cryptocurrency, "eriti kui see muutub osa tavalised inimesed".

Üritus algab-off kell 10:30 ja kestab kuni 06:30, toimuvad Cafe 1001 91 Brick Lane, East London.

Konverentsil on super huvitav programm kõlarid nagu Marek Palatinus ja Pavol Rusnak kaks liikmed Trezor meeskonna või Pawel Makulski, üks esimesel rakendajatele Bitcoin, kaasatud teenuste loomist nagu Bitcoin Wiki, Bitcoin. Pl või bitmarket.eu.

Muud kõlarid kuuluvad sõltumatu Bitcoin Advisor Michael Parsons või Bitcoin entusiast ja ettevõtja Pavol Luptak, kuid seal on rohkem. Richard Stallman, üks kuulsamaid häkkerid maailmas, on ka praegu rääkida ja vastata mõnele küsimusele.

Vastavalt avaldusele BitcoinExpo korraldajad ja tsiteeritud Forex hetke konverents enamasti tegeleda laienemine huvi cryptocurrency, kuid on ka kavatsus anda põhiteadmised jaoks uustulnukad.

Kirje on tasuta üksikute osalejate

Kuid korraldajad hoiatavad, et inimesed jõuavad varakult, et saada hea asukoht. Siiski on ka VIP pileteid just £ 49, mis võimaldavad juurdepääsu ürituse afterparty. Seal on ka ruumi huvitatud eksponenti: sel juhul 25 positsioonid on saadaval £ 199 iga.


Konverents Bitcoinvention Aasia lükati edasi 2014. Aasta veebruariniBitcoinvention Aasias, esimene suur cryptocurrency konverentsil kunagi toimub Aasia mandril, lükati edasi kuni veebruarini 2014 vastavalt saadetud sõnum organisatsiooni meeskonna Bitcoin Kontrollija.

Üritus pidi juhtuma 17. Oktoobril, kuid kuna "mitu põhjust" see on edasi lükatud. Oron Barber, üks konverentsi koordinaatorite ütleb, et "kõige olulisem [põhjus] on see, et inimesed lihtsalt palunud meil rohkem aega".

Kuna Bitcoinvention Aasia "toimuvad Manila, Filipiinid, kõige eksponenti ja kõlarid vaja varasemat teade planeerida reisi ja ehitada plaani ja tegevuskava Aasia turgudel". Kuid Barber lisab, "meie eesmärk jääb samaks: avada Aasia ukse maailma Bitcoin kaupmehed".


Kaasaegse kunstniku inspireerib BitcoinKaasaegne kunstnik Kuno Goda sai inspireeritud Andy Warhol ja loonud kunsti nimetatakse "200 Bitcoins". Sarnaselt Warholi "200 Üks dollar arved", hind selle maali on 199 Bitcoins (kuid kunstnik tunnistab väärtus on kaubeldavaks).

Tema kodulehel, Kuno Goda räägib oma lähenemine kaasaegse kunsti jooksul selle uue kontseptsiooni.

Pangatähe paberile anname teatud väärtust. Nii on teoseid. Nii on Bitcoins. Miinus paber.

Suurus maal on 23,6 x 47,2 inch60 x 120 sentimeetrit ja saate lähemalt siit.


Bitcoinide kosmeetiline kirurgia: Elite keha skulptuur aktsepteerib krüptokuuluvustTere esimest kosmeetiline kirurgia keskus liituda Bitcoin universumis. Elite Body Sculpture, keskused Beverly Hills ja Sacramento, on viimasel ajal hakanud nõustudes digitaalse münte makse kosmeetiline kirurgia.

Elite Body Sculpture, asutatud kosmeetikatoodete kirurg Aaron Rollins, "on põnevil, et olla esimene kosmeetiline kirurgia keskus aktsepteerida seda vormi tipptasemel makse", märkis märkuse hiljuti saadetud Bitcoin Kontrollija. Ettevõte kasutab makse töötlemise platvormi BitPay hakkama oma uue Bitcoin äri.

"Erinevalt teistest elektrooniliste maksete Bitcoin pakub klientidele ja kaupmehed võrratu läbipaistvuse, samuti kaitse identiteedivarguse, kuna puudub isiklik teave on vajalik, et teha tehing", ütleb teadmiseks. Noh, tundub, et keegi on alistunud kasu cryptocurrency...

Vastavalt Tony Gallippi, BitPay tegevjuht teenuse "on laiapõhjaline lihtsaid vahendeid koguda Bitcoin maksed" ja "Klient Arved funktsioon on ideaalne äri nagu Elite Body Sculpturethat peab arve saata klient". Tänu sellele funktsioonile, "klient saab lihtsalt avada arve, klõpsake maksta Bitcoin ja seejärel maksta alates kumb Bitcoin rahakoti nad valivad. See toimib koheselt, kõikjal maailmas".

Teise Bitcoin äri seal, asjad lähevad hästi, et cryptocurrency. Sel juhul "süüdlane" on dr Aaron Rollins, kes on "alati olnud ees kõver", märge lisab.

Kõige hämmastavam on, et vastavalt arstil, cryptocurrency vastuvõtmine oli taotluse, et tuli klientidele. "Elite Body Sculpture on partneriks BitPay sest me kuulasime kliente taotlusi vastu Bitcoin. Oleme alati olnud tulevikku mõtlemine praktikas ja leiavad, et see viimane uuendus meie teekond pidevalt areneda," on omanik Elite Body skulptuur.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Butterfly Labs nõustub kontrollikoja kuuaruandega

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

BTC gild sulgub

Post ICO

Coin Fire +: GAW kaevurite saak SEC, FTC, IRS, DHS Tähelepanu

Post ICO

Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Blockchain lülitab nende API-d ilma hoiatuseta Mt.Goxist välja

Post ICO

BTC Hiina paigaldab riigi esimese Bitcoini ATMi Shanghais