Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus? | Estonian.lamareschale.org

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Bitcoin jätkuvalt edeneda suunas muutumas laialdaselt aktsepteeritud ja levitada valuutas. Praegu väike arv ettevõtteid on hakanud looma füüsilise Bitcoin maaklerfirmad ja üks firma Kanadas on isegi läheb nii kaugele kui luua masinaid, mis on sisuliselt tegutseda Bitcoin ATM masinad! "Bitcoiniacs" nüüd plaanib paigaldada viis Bitcoin "kioskid", mis võimaldab inimestel vahetada sularaha Bitcoins viis suurt Kanada linnades.

Need kioskid teeb inimeste jaoks lihtsamaks teha kauplemise. Varem Bitcoin kaupleja oli kas registreeruda online Bitcoin vahetada, aeglane protsess, mis võib kesta mitu päeva. Ainus teine ​​variant oli osta Bitcoins välja üksikute kasutajatele. Ostmine välja kasutajad, aga võib suurendada ohtu saada Ripped off. Bitcoin maaklerid, nagu Bitcoiniacs, võib pakkuda omamoodi kesktee. Need tuntud müüjad saavad kustutada tehingute kiiremini kui paljud online vahetusi ning ka rohkem turvalisust kui tehingute privaatse kasutajad.

Kioskid võimaldab inimestel nii osta ja müüa Bitcoins. Inimene võib hoiustada raha masin ja seejärel kasutades nutitelefoni, saavad nad skaneerida QR-kood. Kui kood on skaneeritud, sobiv kogus Bitcoins antakse hoiule kasutaja konto. Inimene võib ka müüa Bitcoins ja tagasi Kanada sularahas kioskid.

Seni Bitcoiniacs plaanid on üks pangaautomaat paigaldatud Vancouver, samas kui teine ​​neli masinat saab paigaldada mujale kogu Kanada. Täpne asukoht teiste masinatega jääb teadmata, kuid Toronto, Montreal, Calgary, ja teiste suuremate Kanada linnades mida kontrollis. Masinad on toodeta Los Vegas põhinev ettevõte nimega "Robocoin" ja võiks murrangulisi kogu Bitcoin ökosüsteemi.

Tõepoolest, kui Bitcoin sularahaautomaadid levinud teistes suuremates linnades üle maailma, see on isegi võimalik, et nad võiksid saada populaarne kujul valuuta rahvusvaheliste reisijate. Inimesed saaks end turvaliselt, et nende rikkuse oleks suuresti kaitstud pisikuritegude, näiteks taskuvargused ja suudab oma raha kohalikus valuutas kogu maailmas. Praegu aga Bitcoin jääb tõenäoliselt suuresti alandati online kauplemise ja ostu.

Robocoin töötab ka paigaldus 10 kuni 15 Bitcoin masinad suuremates linnades USA piires, aga konkreetseid plaane ei ole veel koostatud. Ettevõte loodab alustada paigaldamist masinate jooksul Ühendriigid lõpuks 2013 või millalgi 2014. Aasta alguses Seni Robocoin on saanud küsib ettevõtted kogu maailmas, kuid ei ole saanud täiendavaid müügi korraldusi (või vähemalt ei ole vabastades info).

Mõlemal juhul, paigaldamise ja kasutamise Bitcoin kioskid tähistab suur verstapost cryptocurrency. Sellised jõupingutused võivad samuti suurendada avalikkuse arusaam ja teadlikkus valuuta ja soodustatakse jõupingutusi oma vastuvõtmise, eriti tellistest ja betoonist kauplustes. Lisaks, nagu kioskid võib viia edasise arenguga, nagu Bitcoin põhineb deebetkaardid ja krediitkaarte.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Post ICO

Ärigrupp lükkab Bitcoini edasi, investeerides järgmise põlvkonna ASIC kiipidele ja uuele superarvutile

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi

Post ICO

Briti ettevõtjad muudavad HMRC arvamust Bitcoinilt: kohaldatav käibemaks käibemaksust kaotatakse

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

Bitcoin platvorm Cex.io teatab pausi pilve kaevandamisest madala kasumi tõttu