Kasvavad krüpteerimisalased pettused: Bitcoini vundamendi veebisaitidel rünnatud Bitcoiners | Estonian.lamareschale.org

Kasvavad krüpteerimisalased pettused: Bitcoini vundamendi veebisaitidel rünnatud Bitcoiners

Kasvavad krüpteerimisalased pettused: Bitcoini vundamendi veebisaitidel rünnatud Bitcoiners

Bitcoin Foundationhas hiljuti selgus, et kaebusi cryptocurrency seotud pettused kasvavad. Viimane pettus hõlmab vähemalt kahte võlts saite, mis on tegelikult võltsitud versioonid sihtasutuse veebilehel.

"Viimastel päevadel oleme märganud olulist uptick kaebuste suunatud meie Tehnoabi umbes pettuse toime pandud süütutele Bitcoin kasutajad" on Bitcoin Foundation avaldas oma ametlikus blogis.

Bitcoin sihtasutuse veebilehel on kloonitud ja võltsitud kell veebiaadressid ja domeene, mis on midagi pistmist Bitcoin Foundation. Rikkuva veebilehed teame sel ajal hulka bitcompensation.com ja bitsecuretransfer.com. Kumbki neist domeenide midagi pistmist Bitcoin Foundation.

Organisatsioon meenutab kasutajad olema teadlikud selliste petuskeemid, mis on kasutanud lenduvate hind Bitcoin jäädvustada ohvrite tähelepanu. "Kui teiega ja suunatud lehele, mis näeb välja nagu allpool oleval pildil, sulgege brauser Oled scammed välja oma Bitcoins".

Sihtasutus on tuvastatud kaks aadressi, bitcompensation.com ja bitsecuretransfer.com, kui allikas pettus. ZDNet.com reportsthat nii domeenid ilmselt registreeritud sama omanik novembri keskel.

Mõlemad veebisaidid on kampaania, mis tõotab kompenseerida Bitcoiners et on kaotanud osa oma krüpto-säästud hinnalanguse tõttu väiksed teisel poolel 2014. Pärast ohvrite lehte avada, kampaania küsib oma Bitcoin aadress, et aktiveerida nende kingitus, et "juhuslik müntide kogus".

"Kuna hind Bitcoin läks palju, liikmed Bitcoin kogukond on kaotanud liiga palju. Et vähendada selle kahju ja säilitada meie mündi, meie, Bitcoin Foundation koos Blockchain, hakkavad pakkuma igale meie liikmed juhuslik müntide kogus "võlts Internetis lehekülg lubadusi.

Vastavalt Bitcoin Foundation, ohvrite seejärel edastatakse võlts BTC rahakott, kus neid kutsutakse üles loobuma informationthat võimaldab petturid varastada nende cryptocurrency.

"Mida me saame öelda, kord Bitcoin aadress on sisestatud, kasutaja edastatakse võlts Bitcoin rahakoti phishing kohas neid" nõue "oma Bitcoins. Kui kasutaja logib et võltsitud Bitcoin rahakoti phishing kohas kasutades oma sisselogimise andmeid, siis sait olema lubatud varastada oma rahakoti kasutajanimi või sisse logida, parool ja Bitcoins ", pressiesindaja vundament ütles ZDNet.

Bitcoin Foundation töötab nüüd eemaldada need veebilehed internetis. Organisatsioon on ka otsivad täiendavaid võrgupettuste, andke neile teada, kui satute potentsiaali fraudby saates meili, mille teemareal "kelmuse SITE.

Seotud uudised


Post ICO

Kas silmapiiril on Bitcoini saar? Jersey kavatseb krüptokuuluvormi radikaalselt vastu võtta

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

7,170 BTC varastatud BTER külm rahakott, Hiina vahetus teatab halastus

Post ICO

Horvaatia peab Bitcoini õigust - 45 parlamendiliiget soovivad sama

Post ICO

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat