Uus krüptokursus Scotcoin plaanib saada Šotimaal peavoolu | Estonian.lamareschale.org

Uus krüptokursus Scotcoin plaanib saada Šotimaal peavoolu

Uus krüptokursus Scotcoin plaanib saada Šotimaal peavoolu

Pärast trend algatatud Island, kus iga kodanik varsti ise mõned Auroracoin, Šotimaa võiks olla järgmine riik on oma digitaalse mündi. Scotcoin on nimi selle erilise cryptocurrency, kelle eesmärk on "tagasi võtma võimu Šotlased".

Mõistus taga see projekt on Derek N., Šoti cryptocurrency entusiast Edinburgh, kes on "olnud huvitatud digitaalse valuuta ruumi üsna paar aastat nüüd."

"Ma tahan, et koondada need kirglik midagi ehitada hämmastav cryptocurrency et võib tõesti kasu Šotimaa ja Scottish inimesed, aidates eemaldada need ketid ümber meie praeguses finants- keskpangandust üritatakse koos naeruväärne bürokraatia, et nüüd on olemas", arendaja kirjutas mündi ametlikul kodulehel.

Mündi eesmärk on "kasutada maksevahendina Šoti inimesed". Kuid "kui kasutajad otsustavad omavahel, et on fiat rahaline väärtus Scotcoin, et on täiesti oma äranägemise järgi".

Ikka, korralikult käivitada uue digitaalse mündi, Derek on taotlenud abi Šoti kogukond. Kuid ta on juba määratletud enamik üksikasjad cryptocurrency, mis on võimalikult suur hulk münte saadaval praeguse tehnoloogia: 99999999999 münti.

Vastavalt arendaja, 98 miljardit need mündid eelnevalt mineeritud ja kohe kättesaadav Šoti inimesed, mis tähendab, et iga täiskasvanud saavad 28 miljonit Scotcoins pärast projekti käivitamist. Ülejäänud kaks miljardit "pidurdanud julgustada mõned piiratud kaevandamise neile, kes osaleb töötab sõlmede võrgustikku".

"Ei ole kunagi olnud paremat võimalust luua cryptocurrency, mis on 100 protsenti suunatud kasu Šoti inimesed ja hoone hämmastav uus digitaalne majandus", Derek garantiid. Ta plaanib on Scotcoin digitaalse rahakoti Windows, Android, Linux ja Macready allalaadimiseks ajal järgmisel nädalal koos operatsioonisüsteemi võrgu.

Kui potentsiaalsed kasutajad on alla laadinud rahakoti tarkvara nad saavad esitada taotlus Scotcoin on veebisaitija saavad oma 28 miljoni digitaalse münti.

Pilt Scotcoin veebilehteCryptolockeri pahavara trikid Ameerika Ühendriikide politsei: arvuti päästmiseks makstav bitcoini rentimineMitte isegi ametiasutused on ohutud, kui tegemist on aruka ja keeruline pahavara. Swansea politseiosakond, Massachusettsis (Ameerika Ühendriigid), on lubatud maksta Bitcoin lunaraha pärast nakatumist poolt Cryptolocker väljapressimiseks, The Guardian aruandeid.

Bitcoin Kontrollija hiljuti hoiatasin sind uue mass-spämmi scamthat sihib ohvrite Ühendkuningriigis ja sel juhul on hea näide. Häkkerid kasutavad Cryptolocker pahavara nakatada arvuti, tavaliselt kaudu õigustatud ilmega e-posti, mis viib lugeja manuse avamiseks. Pahavara nakatab arvuti ja krüpteerib kõvaketas kõrval väljapanek taimer ja nõudlik 2 BTC andmete väljastamisest.

Vastavalt Swansea Politsei leitnant Gregory Ryan, "[viirus] on nii keeruline ja edukas, et sa pead ostma neid Bitcoins, mida me ei olnud kunagi kuulnud. See oli hariduse [kes] pidi tegelema". Ohvitser lisab, et ükski oluline tegevuse arvutid mõjutasid: Swansea politsei süsteemid on nüüd selge infektsiooni ja kõik andmed jäävad salvestatakse turvaliselt.

The Guardian väidab FBI uurib nüüd viirus infectionof politsei arvuti. Juhatus usub ramsomware loodi endise Nõukogude rahva nagu Ukraina või Venemaa.


Cryptsy kohtuvad kohtuasiSilver seaduse groupis pursing nõudeid Cryptsy ja Paul Vernon asutaja väidetavalt ostu ja müügi cryptocurrencies kasutades vale ja eksitava lihtne kasumit, kõrget tootlust ja vähese riskiga.

Kui hagi Silver Law Group sätestab nad otsivad hüvitist varguse Bitcoin alates Skye Bonow kaudu abil tegu keeruka konstruktsiooni toime temaga Kostjad varjus online cryptocurrency kauplemisplatvormi loodud ja kasutusele Kostjad konkreetselt esile kutsuda üldsuse, sealhulgas Hageja, kanda Bitcoin süüdistatavatele eest kostjate hiljem omastamises ja kasutamine.

Sky ja Silver seadus, et vastupidiselt sellele, mida väidab edutatakse Cryptsy veebilehel, veebilehe platvorm ei olnud turvaline online cryptocurrency kauplemisplatvormi, kuid selle asemel oli levinud arenguhäireid vead, julgeolekuküsimused, kaitse puudumine pettuste ja tegutses üldiselt lörtsi comingled konto Kostjad hiljem riisuma raha oma tarbeks.

Sky ja Silver seadus on jätkata tegevust märkides, et Cryptsy ja Paul Vernon rikkunud Florida kelmuste ja ebaõiglased kaubandustavad ACT (FLA. STAT. §§ 501,201-501,213). Samuti nõuda kahjutasu PETTURLIKUST MEELDETULETUSSÜSTEEMI, RIKKUMINE Florida AVALIKU vargus PÕHIKIRI (FLA. STAT. §772.11) ja VIOLATION Florida väärtpaberite ja investorite kaitse seaduse (FLA. STAT. §§ 517,011, jj.)

Kui olete investeerinud Bitcoin või muu cryptocurrency ja usute, et olete ohver pettus või varguse oma vara, siis võib olla, mille põhjal väita nõude taastada oma kaotusi. Lisaks, kui on usaldanud oma cryptocurrency et Cryptsy või on kaubeldud oma veebilehel ja tunned on eksitatud, koguda oma metaandmed ja võtke Silver Law Group, et teada saada, millised õigused võivad olla saadaval.

Kogu esitamise saab lugeda aadressil: http://www.silverlaw.com/files/BitcoinComplaint.pdf

Seotud uudised


Post ICO

Coinpunki võidab Bitcoini sihtasutuse antud toetus: projekt saab suuremahulise versiooni

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Osta auto virtuaalse valuutaga: Aussie auto tootja Tomcar võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Kanada on valmis krüpto-maailma keskuseks: Bitcoin Expo 2014 toimub aprillis

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Bitcoin tõuseb, kui Grexit kardab mäest

Post ICO

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit