CryptoWall: häkkerid, kes kasutavad bikiini, et nõuda lunaraha | Estonian.lamareschale.org

CryptoWall: häkkerid, kes kasutavad bikiini, et nõuda lunaraha

CryptoWall: häkkerid, kes kasutavad bikiini, et nõuda lunaraha

Web kasutajad ei pea muretsema järjekordne julgeolekuoht: väljapressimiseks. FBI nüüd hinnangul tingitud kahju väljapressimiseks, liik pahavara, võitis $ 18 miljonit dollarit eelmisel aastal.

Kahjuks häkkerid on kasutanud Bitcoin ja muu digitaalse valuutades, sest nende peamine valik makseid. Nagu Bitcoin tehingute identiteedi varjamiseks vastuvõttev pool, digitaalse valuuta on muutunud top valik häkkerite ja muude inimesi, kes tegelevad ebaseadusliku tegevusega.

Mis väljapressimiseks, arvuti häkkerid põhimõtteliselt võtta kontrolli tundliku või väärtuslikku teavet ja hoidke seda pantvangi. Kui kasutajad ei maksa lunaraha, nad kaotavad juurdepääsu andmetele.

Väljapressimiseks on saanud üks kõige kiiremini kasvav ja kõige levinumat turvaohtude ähvardab veebis. Aprillist 2014 ja juunis 2015, FBI Internet Crime Kaebus Center sai 992 kaebab seotud Cryptowall, kõige sagedamini kasutatakse väljapressimiseks tarkvara.

Nagu juba mainitud, ransomware võiks teeniva $ 18 miljonit dollarit kulusid. Suur osa kuludest on kogunenud mitte läbi lunaraha siiski vaid pärast rünnakut kulud, nagu võrgu leevendamist, suurenenud turvameetmed, kohtukulud ja tööviljakuse.

Lunaraha võib ulatuda paarisaja dollari mitu tuhat dollarit, sõltuvalt teabe ja suunatud isik või äriühing. Kõrgeim teatatud lunaraha nõudlus on seni olnud $ 10.000 dollarit.

Dell SecureWorks hinnangul nii palju kui 600.000 arvutid on nakatunud ühe variandi või teise CryptoWall. Dell hinnangul nii palju kui $ 1 miljon dollarit lunaraha on makstud, muutes pahatahtliku pahavara üks kõige kasumlikum petuskeemid kogu aeg. Paljud lunaraha maksti kasutades Bitcoin.

CryptoWall võib nakatada arvuteid kas Mac või Windows operatsioonisüsteemides. Seni ei tundu, et Linuxile või serverid on ohus.

Mis on Cryptowall?

"Cryptowall" on Trooja hobune, mis krüpteerib failid kahjustada arvuti ja seejärel sunnib omanik, kas maksta üles või kaotada juurdepääsu oma faile. Pahavara võib levida ohustatud veebisaitide nakatunud e-kirju, ja muude vahenditega.

Krüpteerimine on ise tüüpi turvameede, mis muudab väga raskeks pool avada faili või kõvakettale ilma nõuetekohase juurdepääsu. Paljud inimesed krüptida oma kõvakettad, näiteks muutes peaaegu võimatuks kolmandatele isikutele juurdepääsu faile, kui omanik ennast avab faile.

Lunaraha on tähtajaline, mis tähendab, et kui sa ei maksa etteantud aja jooksul, failid krüpteeritakse igavesti. See on väga raske murda krüpteerimist. Isegi spioon ametite, nagu National Security Agency on probleeme läbi murda krüpteeritud failid (kuigi enamiku krüpteerimine võib olla brokenwith õige teadmisi ja vahendeid).

Pahavara saab alla laadida oma arvutisse läbi ZIP faile, PDF, ja muud liiki faile. Paljud kasutajad ekslikult usaldada mõned neist failide allalaadimise neid, sest failid on "mitte-käivitatava". Kahjuks häkkerid ei pea kasutama käivitatava faili nakatada arvuti.

Häkkerid kasutavad Tori võrku ja teisi meetodeid peitis oma identiteeti. Sundides kasutajaid maksta Bitcoin aitab varjata häkker identiteedi, mistõttu on väga raske inimestele nakatatud arvutite võtta õiguslikke meetmeid.

Tarkvara ja selle variandid minema mitmesuguseid nimetusi, nagu CryptoDefense, kuid kõik funktsiooni sarnaselt. Pääseda arvuti, korrumpeerunud registrid ja võtta tundlikke andmeid pantvangi. Pahavara avastati esmakordselt juunis 2014, kuigi eelkäija nn CryptoLocker ilmus septembris 2013..

Kuigi Bitcoin on olnud net positiivsed online kogukond, cryptocurrency anonüümsust muudab valuuta suurepärane võimalus neile, kes tegelevad ebaseadusliku tegevusega. Hõlbustades narkootikumide hindu veebisaitide kaudu nagu kurikuulus Silk Road, mis tegutseb jälitamatu valuuta lunaraha, Bitcoin on oma eelised kurjategijatele.

Seotud uudised


Post ICO

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Coinbase aitab Bitcoinersid osta Fiverriga teenuseid krüptokursiga

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Ärigrupp lükkab Bitcoini edasi, investeerides järgmise põlvkonna ASIC kiipidele ja uuele superarvutile

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)