Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu | Estonian.lamareschale.org

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu

Vähemalt kaks kliendid on juba esitatud kaebusi politsei Cyprusagainst Bitcoin firma Neo & Bee. Kohalikud omavalitsused uurivad praegu väidetava pettuse, samas kui ettevõtte tegevjuht Danny Brewster on veel puudu. 

Kaebused esitati varem sel nädalal, vastavalt avaldatud artiklis Küprose Mail, mis näitab ka, et ohvrite makstud € 20.000 ja € 15.000 Neo & Bee, kuid ei saanud oma Bitcoins.

Küprose ajalehe teatel oli politsei kontor, kes lisab, et asutused kaaluvad võttes sadestumine teiste inimeste juhtumiga seotud.

Danny Brewster väidetavalt tõttu saamata ähvarda tema pere, kus ta väitis, et on politseile teatatud. "Pärast neid postitusi foorumis, sain otseseid ähvardusi suunatud otse mu tütar, et neist on teatatud asjaomastele asutustele, Kui need ohud tehti Võtsin nõu jäävad Küprose ja eemaldada kontakti kellegagi, mis võiks olla vastutav jaoks ohud sisaldas see ei räägi töötajad, mis võib olla vastutav ", näitas online post kirjutanud Neo & Bee direktor.

Brewster esialgu teatas ta lahkus Saarele "lühiajalised ajutiselt", et tõsta uus voor investeering ettevõtte jaoks. Siiski ta nüüd ütleb, et ta muutis meelt, kui ohud tehti vastu tema tütar. Sel hetkel ta otsustas jääda riigist välja ja jätta firma.

"Iga Bitcoin ja kulutamiseks arvestatakse, pretensioone omastamise on vaid tühi nõuete aluseta", Brewster lisatakse tsiteeritud Küpros Mail.

Ikka nii klientide ja omavalitsuste oleks põhjust olla kahtlane tingitud asjaolust, et ettevõtte peakontor Nicosia on nüüd mahajäetud. Keegi praegu töötavad Küprosel asuva kontori, kuna kõik töötajad lahkus ettevõttest saamata nende märtsil palk.Tšehhi firma Boscombe Pierlytics aktsepteerib nüüd uute Bitcoini kaevandusplatvormide ettetellimisiBitcoin ASIC kaevandamise riistvara tootjad Boscombe Pierlytics avas oma poe teisipäeval (10) ja see on juba võttes eelnevalt tellimusi oma ASIC kaevurit.

Ettevõtte "menüü" sisaldab kolme erinevat mõõtühikut: Boscombe Miner võimalus 1000 1 TH / S, siis Boscombe Miner Firestorm 2000 2 TH / S ja ka Boscombe Miner Hurricane 3000 3 TH / S. Kõik platvormidele kasutada "äsja väljatöötatud ASIC kiip mõeldud eelkõige Bitcoin kaevandamise, mis annab rohkem võimu oleksid tõhusamad vähendades vatti vaja seadme toiteks", sätestab pressiteates.

"Meie eesmärgiks on pakkuda hind, mis on väga atraktiivne" ja riistvara, mida saab "pakkuda tahke ja kiire investeeringutasuvus," ütles Zden? K Skupe ?, tegevjuht firma asub Praha, Tšehhi Vabariik.

Pealegi, kõik üksused toodetud Boscombe on LED ekraan ees, et hakatakse näitama lähteandmed, sealhulgas hashrate. Nende uute funktsioonide lubab ettevõte pakkuda häid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga ja loodab, et "huvitav mõju Bitcoin kaevandamise turul".

Esimene partiide Boscombe Miner võimalus 1000 Boscombe Miner Firestorm 2000 laevandus 2014. Aasta jaanuaris esimest 200 ühikut Hurricane 3000 tuleks veetud veebruari keskel.


Taani Bitcoini vahetamine lubab kuritegevusevastast kaubandust ja kõrgemat julgeolekutaset kogu maailmasPärast Mt. GOX fiasko, ohutuse ja usaldus sai kaks suurt muret Bitcoiners seal, kui see on aeg valida vahetada. See on täpselt, miks uus Bitcoin Vahetuskursi et varsti käivitatakse Taani - ispromising kuritegu tasuta teenust oma klientidele.

Eesmärgiks CCEDK Crypto Mündid Exchange Taani ApS on tagada maksimaalne turvalisus kasutajate, kes saavad kaubelda cryptocurrency kogu maailmas. Börsi ametlik käivitamine peaks juhtuma sel kuul ja platvormi esialgu võimaldada klientidel kaubelda Bitcoin ja Litecoin üksteise vastu ja vastutasuks Taani ja Norra krooni, Briti naela, USA dollarites ja eurodes, selgus ettevõtte tegevjuht, Ronny Boesing, tsiteeritud Bloomberg.

Aga mis on nii erinev umbes Crypto Mündid süsteemi? Vahetamist töötab samamoodi nagu siis, kui ta juhendas tõeline reguleerijad. "Meie tugevaim müügiargument on, et kliendid teavad, kus me oleme, et kohtualluvus on Taani ja et seal on täielik läbipaistvus. Me link meie advokaat meie kodulehel juhul keegi tunneb, et tal on vaja üks", Boesing lisatud.

Pealegi, vahetamist hoiab 30 protsenti oma tuludest kõrvale, et luua fundthat saab kaitsta oma kliente kuritegevusega seotud kahjud. See tähendab, et kuigi turvameetmed, mida platvorm võib olla ekslik, vähemalt seal olemas puhver valmis kilp klientide puhul kapitali kadumise tõttu mingi kriminaalne tegevus.

Ainus viis inimest saavad raha kaotada meie vahetus on tingitud investeeringu kaotus. Nad kaitstud kuritegudeks.

Platvorm tegevjuht teeb plaane oma silmad tulevikku: "võiks olla otsuse reguleerida sellist äri ka tulevikus. Oleme ka valmis, et ". Cryptocurrency määrus võiks olla reaalsus Taani varem kui oodati.

Detsembris Taani Finantsinspektsiooni ütles, et see oli uurida seda võimalust, arvestades seda vaja ja ei ole valikut. Ajal, institutsiooni peamine õigusnõustaja, Michael Landberg rääkis võimaliku "täienduste finantsalaste õigusaktide", nii et ta riigi võiks olla uus norm maailma cryptocurrency.

Soovitatavad pilt Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

Bitcoinvention Aasia tühistatakse - BitPay sponsoreerib Põhja-Ameerika krüptokonverentsi

Post ICO

Cloudminr.io variseb: kadunud BTC, kliendi andmed müügiks ja pettumust kuuldused

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

Coinpunk on nüüd beetaversioonis ja ootab arendajaid

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Post ICO

Bitflooril on uudised: Bitcoini vahetamine maksab lõpuks kasutajatele tagasi

Post ICO

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel