Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud | Estonian.lamareschale.org

Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud

Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud

Üks Euroopa suurimaid Bitcoin ettevõtted, Taani platvormi BIPS rünnati eelmisel reedel (22). Vargus andis 1,295 BTC häkkerid on samaväärne rohkem kui $ 1 miljon vastavalt sellele Teisipäevasel (26) vahetuskurss.

Kahtlusaluste tungis BIPS serverid ja tühjendada sisu 22000 rahakotid kuuluvate platvormi klientidele, häkker News. Vahetada ja tasumise töötleja, mis oli ka rahakoti teenust seni on nüüd teavitada kõiki mõjutatud Bitcoiners.

"Et kaitsta edukas kaupmees töötlemise äri, BIPS on otsustanud ajutiselt sulgeda oma tarbija rahakoti algatusel", teatas ettevõte oma kodulehel. "BIPS olnud sihtmärgiks kooskõlastatud rünnak ja sellele järgnenud turvalisuse rikkunud. Mitmed tarbija rahakotis on ohustatud ja BIPS võetakse ühendust mõjutatud kasutajad", sõnum lisab.

Ilmselt hack oli eri etappidel. Esimene juhtus 15. Novembril, kui häkkerid käivitatud aa DDoS (Distributed Denial of Service) rünnaku platvormil. Hagi oli alguse Venemaa ja teised endised URSS riikides asuvad samas Euroopa piirkonnas.

Pärast seda episoodi, teine ​​DDoS käivitati kaks päeva hiljem. Kuid seekord häkkerid said juurdepääsu tuhandeid Bitcoin rahakotid, on võimalik hiljem varastada 1295 BTC.

Selle tulemusena BIPS ajutiselt sulgeda rahakoti algatusel keskenduda reaalajas kaupmees töötlemise äri, mis ei hõlma ladustamiseks Bitcoins. Seejärel BIPS kaalub taastab rahakoti algatuse uuesti architected turvalisuse mudel.

Tarbija rahakott algatusel ei ole BIPS põhitegevusele ja sellisena kahjuks mõjutavad mitmed kasutajad ei mõjuta BIPS kaupmees omandada.

Vastavalt BIPS kõik olemasolevad kasutajad Seejärel palutakse anda oma Bitcoins teiste rahakoti solutionsand kasutajad mõjutatud turvaauk võetakse ühendust.Danske Bitcoin võimaldab kasutajatel otsekohe oma telefoniga osta bittiiniNüüdsest kasutajate app MobilePay, mida pakub Danske Bank, saab koheselt osta Bitcoins oma telefoni tänu uue teenuse Danske Bitcoin, mis on loodud BIPS on cryptocurrency tasumise töötleja asub Taani ja Kanada.

MobilePay võimaldab iga kasutaja rohkem kui 15 aastat, Taani pangakonto ja krediitkaardi raha saata koheselt teistele kasutajatele. Aga nüüd, kus teenuse Danske Bitcoin, iga kasutaja, et on iPhone või Android seadme rakendus saab osta ka Bitcoins. Ja kasutajad ei pea isegi olema Taanis adquire digitaalse mündid teenust. Ainus nõuded, mille Taani pangakonto ja aktiivne krediitkaardiga. Nii teenuse töötab igast maailma osa.

MobilePay ei lae mis tahes tasud, kuni jaanuari esimesel päeval 2014. Sel hetkel, Danske Bank võib lisada tasu. Ikka, see "on konkurentsivõimelise hinnaga, mis kajastab jooksvaid kulusid lahendus", vastavalt institutsioon.

Osta virtuaalne valuuta Danske Bitcoin, teil on ainult jälgida neljast etapist: paigaldada DanskeBank on MobilePay app telefoni (saada see iPhone App Store või Google Play); lisada oma pangakonto, krediitkaardi info ja number oma telefoni BIPS veebilehel; lähevad klõpsa rakenduse "Saada" ja edastada mis tahes summa BIPS telefoninumber (36965694); lõpuks, siis peaks saama samaväärse BTC kantakse teie BIPS konto peaaegu koheselt.

BIPS kasvanud üsna palju

 eriti Taanis. Üks viimaseid vallutused tehtud teenus oli Flattr, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti annetada väikestes kogustes sisu loojad internetis.

Via bitcoinmagazine.com


Pimekarva koostajaid avaldab Bitcoini sünnipäeva eelõhtul videoAsjaolu, et uue Bitcoin rahakott on välja töötatud Cody Wilson, autor vastuoluline 3D-trükitud gun, on vana uudis. 99Bitcoins teatatud lugu siin, umbes kuu aega tagasi. Kuid loojad Dark Rahakott on tagasi tõmbamisega pärast käivitamist fantastiline videoto edendada oma tööd ja Bitcoin ise.

Ajastus ei saaks olla enam sümboolne, sest me oleme äärel cryptocurrency viies sünnipäev.

Cody Wilson ja Amir Taaki tuum arendajad seda tööriista seatud vabastatakse veebruaris 2014 tagada tarkvara on tasuta ja lihtsam usewhen võrreldes praeguse alternatiive. Dark Rahakott eesmärk on lihtsustada iga Bitcoin seotud protsessi: see tasuta brauseri plug-in, väga lihtne paigaldada ja väga kättesaadav, isegi vähemalt tehnilise kasutajad.

Video lõppeesmärk on tuua inimesi annetama, muidugi, kuid see asjaolu ei tee lühikese tootmise vähem muljetavaldav. See ei ole ainult umbes Dark Rahakott, see peaaegu kondenseerub tähenduses Bitcoin vähem kui kolm minutit. Niisiis, see on tõesti väärt vaadata: klõpsake lihtsalt hereand seda vaadata Youtube. Kui sa pigem kasutada muid platvorme, video avaldatakse ka LiveLeak.


David Marcus PayPali lehtedest FacebookileHiljuti Internet oli abuzz kui David Marcus president PayPal tehtud märke, et PayPal kui firma uurides, kuidas integreerida Bitcoin ja muud cryptocurrencies sisse PayPal platvormi.

See pärastlõunal vabastamist Facebook teatati, et Bitcoin sõbralik David Marcus oleks liitumist Facebook viia jõupingutusi Mobiili ruumi.

David on innukas foto rääkimata innukalt ärimehed näinud ainulaadset võimalust teenida raha uute platvormide juhtiv paljud ei tea, kas ta tuleb tasuda koos leida uusi võimalusi, kuidas teenida raha Facebook Messenger sealhulgas potentsiaalse süsteem, mis võimaldab Facebook kasutajatel saata raha üksteisele.

Kas see viia kaasamist Bitcoin Facebooki platvorm?

See on kõige tõenäolisem, et Facebook lõpuks käivitada makseplatvormi oma palju nagu Amazon asemel midagi lahti. Silicon Valley alustavatel nagu Amazon, Facebook ja teised pigem on platvorm, mida ta kontrollib end-to-end kuid midagi on võimalik lauale sel hetkel.

Mis on sinu mõtted?

Seotud uudised


Post ICO

Cloudminr.io variseb: kadunud BTC, kliendi andmed müügiks ja pettumust kuuldused

Post ICO

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas

Post ICO

BitPay lisab oma Bitcoini kassasse 150 valuutat ja uusi keeli

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Mis on Capital One Labs ikkagi? Mida nad Bitcoiniga tahavad?

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat