Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda | Estonian.lamareschale.org

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda

Üks suurimaid väljakutseid mõjutavad endiselt Bitcoin ja eriti selle vastuvõtmist, on erinevaid seotud pahavara ja muud liiki petuskeemid. Isegi suhteliselt healoomuline pahavara programmid, mis varastavad arvuti võimsus, mitte tegelik BTC, mainet kahjustada Bitcoin.

Andmed compiledby digitaalse turvaettevõtte Kaspersky Lab aga näitab, et summa Bitcoin pahavara vähenes teises kvartalis 2015. Teave näitab ka, et cryptocurrency võiks tegelikult olla ohutum kui tavaline pangandus.

Tähtis on, et viirus, mis on suunatud traditsioonilistele pangateenustele moodustavad enamiku kõik õelvara, mõned 83 protsenti. Ja kuigi Bitcoin on populaarne eesmärgi häkkerid, see ei ole kaugeltki nii populaarne kui traditsioonilisi pangateenuseid. Nii et mitte ainult on Bitcoin seotud pahavara langus, kuid võrreldes traditsioonilise panganduse tarkvara sektoris Bitcoin pahavara on tegelikult palju väiksem probleem.

Kaspersky Lab on leidnud, et enamik Bitcoin konkreetse pahavara programmid (üheksa protsenti kokku) kipuvad keskenduma kaevandamise, selle asemel, et murda rahakotid ja varastada münti. Eelduseks selline skeem on lihtne: paigaldada pahavara programm, mis võtab üle kasutaja arvutisse ja suunab osa arvutusvõimsust kaevandada BTC. Tulemused saavad olla katastroofilised, arvuti jõudlust langemisest ja elektriarveid skyrocketing.

Pahavara, mis sihib Bitcoin rahakotid, sageli selleks, et varastada BTC, moodustab kuue percentof kõik küberjulgeoleku ohte. Kuigi see arv võib tunduda väike võrreldes rünnakud traditsioonilise panganduse tarkvara, siis rõhutab, miks rahakott turvalisus on nii oluline. Kui häkker pääseb juurde rahakoti, võivad nad varastada kõik BTC salvestatud, et rahakott.

Kokku Bitcoin seotud pahavara moodustab praegu 15 protsenti kõigist küberjulgeoleku ohte. Kuigi number on suur, see tähendab tähistamise langus alates 22 protsenti registreeritud teises kvartalis 2014. Kuna Bitcoin kogukond muutub teadlik ohtude ja küsimustes, mis mõjutavad tema lemmik cryptocurrency on alust arvata, et ohud on vähendada.

Nagu tarbijatele ja kasutajatele, see on oluline hoida silma peal potentsiaali petuskeemid. Paljud Bitcoin petuskeemid ei ole üldse seotud cryptocurrency ise. Malware kaevandamise petuskeemid, näiteks ei nõua tingimata kasutajad peavad kasutama Bitcoin et scammed, kui pahavara lihtsalt on saada osalise kontrolli üle arvuti. Siis arvuti võimsus suunatakse kasutaja vajadusi ja seda kasutatakse kaevandada Bitcoins. Nii et isegi kui sa ei kasuta cryptocurrency, veenduge, et hoida silma peal midagi kahtlast.

Kui sul ei kaubelda Bitcoins siis pead olema väga ettevaatlik oma digitaalse rahakotis. Kui häkker on võimalik pääseda oma Bitcoins ja varastada nende, siis peaaegu võimatu taastada münte. Bitcoin võimet identiteedi varjamiseks, kes omab Iga münt, samuti puudub igasugune tsentraliseeritud asutus, tähendab, et puudub üks pöörduda, kui münte on varastatud.

Õige ohutuse meetmed aitavad vähendada Bitcoin petuskeemid

Kuid teadlikkus on ikka võti. Kui kasutajad ei võta turvalisuse tõsiselt, häkkerid on lihtne aeg häkkimine, ja see tähendab, Bitcoins on varastatud ja arvutid rekvireerisime. Muidugi, kui numbrid näitavad, Bitcoin võib siiski olla ohutum kui tavaline pangandus, vähemalt nii palju kui häkkimine on mures.

Seotud uudised


Post ICO

Alustage Coinapult käsiraamatu tagasivõtmist

Post ICO

Chain Raadio käivitamine 28. juulil

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Bitcoin petturid

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?