Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile | Estonian.lamareschale.org

Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile

Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile

Kas olete Bulgaaria või California, Bitcoin on nüüd valmis kasutamiseks kaks uut erinevad ettevõtted. Mis uusi täiendusi iga päev, CoinMapis kasvab pidevalt ja on juba üle 600 Bitcoin sobiv ettevõtete levinud kogu maailmas.

Tulles tagasi meie kaks uut esiteks seal on tuntud Grabo.org, platvormi, mis pakub parimad pakkumised Bulgaarias ja hõlmab peaaegu poole turuosa. Vastavalt teadaanne postitati Reddit, GRABO teenib üht miljonit klienti, mis registreeriti platvormil, riik "ainult" neli miljonit Interneti kasutajad.

Pealegi, kui keegi maksab koos Bitcoin, GRABO sõlmib kliendile Bitcoin märgi tõsta teadlikkust cryptocurrency kaudu gamification tehnikat.

Aga hea uudis ei tulnud eranditult Bulgaaria. Heitke pilk selle San Diego põhinev ettevõte, nimetatakse Bristol Bay Salmon Firma: äri on nüüd vastu Bitcoins oma kõrge kvaliteedi Alaska sockeye lõhe.

Väike firma, mis asutati aastal 2010, tegutseb peamiselt Vista ja Hillcrest farmerite turule, San Diego.

"Bitcoins on kahekordistunud väärtus eelmisel kuul. Mind alustada vastu neid Hillcrest ja Vista põllumajandustootjate turule rakenduse abil Coinbase", siis on võimalik lugeda ettevõtte Facebooki lehel. Niisiis, sa oled tuju mõned lõhe?Defcon Hacking Conference: Casascius füüsiline Bitcoin saada crackedKümme minutit. See, kui palju aega kulus Defcon teadlaste Stits ja Datagram murda süsteemi kohta Casascius Bitcoin esmakordselt. Kuid konverentsil eksperdid ütlesid, et vähese praktika nad võiksid tagasi privaavõti Casascius üksuse ainult üks või kaks minutit.

Sest inimesed, kes veel ei tea, mida Casascius on need füüsilised Bitcoins on natuke kaardi varjatud sees, mis sisaldab digitaalset valuuta rahakott seotud kontole sama väärtusega kui üks graveeritud mündi. Seadmed on kaitstud kiht hologrammid ja 8-kohaline codeand see pidi olema väga raske võltsida üks neist, kuid selle aasta Defcon konverents näitas vastupidist.

Tahad teada, kuidas Stits ja Datagram tegid seda? Vaata.

Samm 1

Esiteks, nad kasutasid süstlanõela süstida pisikesi koguseid "mittepolaarses lahustis" (nimi andsid teadlased, et kasutatud aine ei avaldanud oma pärisnime) vahel holograafilise turvakleebise ja mündi ise.

Etapp 2

Pärast lahusti peaaegu lahustunud liim, nad kooritud tagasi holograafiline foolium ja saadud lihtsat ligipääsu privaatvõti selle all.

Etapp 3

Siis nad kiiresti asendada kleebise ja uus liim pandi. In the end, "uue" mündi oli vaid peaaegu nähtamatu kaubamärki, kui nõela algselt sisestatud.

Pärast demonstratsiooni, teadlased soovitanud mõned ohutuse parandamist, mis võiks kasu Casascius mündid: mitmekihilist holo foolium, viskas kleebised või isegi sulamine servad plastist ja messingist koos olid mõned nõuanded Stits ja Datagram andis Casascius "meeskond.

Järgmine väljakutse teadlased? Proovige sama kallim münti.

Via codinginmysleep.com


Kaitsefond kogub Bitcoini annetusi Siiditee administraatori abistamiseksLiige platvormi Silk Road nimetatakse Mike Gogulski loonud riigikaitse fondi, et aidata Ross William Ulbricht, administraator ebaseadusliku turul tuntud õudus Pirate Roberts, kes arreteeriti kolmapäeval (2) FBI.

"Sõltumata sellest, maksud, igaühel peaks olema kirglik ja väga pädev õiguskaitse, eriti kui nad puutuvad vanglas aega vaadeldud antud juhul", Gogulski kirjutab ametlikul kodulehel fondi.

Pärast vahistamist, Ulbricht laeti kuritegelikku rikkumised, sealhulgas vandenõu toime narkokaubanduse ja rahapesu. On ka maksude osas vandenõu mõrva. Vastavalt avaldatud artiklis Krebs julgeoleku, tähendab see thatSilk Road peaideoloog seisab elu vanglas, vaid narkootikumide eest.

"Narkokaubanduse loeb hulka kaalusid ravimid, mis paneb mind mõtlema, et valitsus tahab visata raamat selles kutt. Ravimi tasu üksi on 30 aasta kohustuslik miinimum," ütles Nicholas Weaver, teadlane International Computer Science Institute, tsiteeritud Krebs julgeoleku.

Vahepeal alates fondi loomisest, Mike Gogulski on juba avaldanud paar artikleid. Üks neist ütleb, et "vanemad Ross Ulbricht (...) öelda, et pole mingit võimalust ta kunagi tellitud mõrva-for-hireand et neil on õiguslikult lubatav tõendeid selle".

Ulbricht osaleb kautsjoni kohtuistungil järgmisel nädalal. Mõned allikad veebis punkti kuupäeva 9. Oktoober.


Bitcoini seaduslikkuse määratlemineDigitaalne valuutade on loonud üsna segatakse maksete valdkonnas. Kas see on Bitcoin, Dogecoin, Darkcoin, või mis tahes muu mündi-of-the-krüpt - seadusandjad ei saa ilmselt otsustada, milline on parim viis käsitleda nende olemasolu.

Homme pärastlõunal BitPayand Maksmine Weekwill esitleb eriline tasuta veebiseminari Internetis võtta pilk praeguse õigusliku keskkonna cryptocurrencies.

Mis põhjaliku pilk regulaatorid, õiguslikud määratlused, vahetuste ja futuuride see veebiseminari osutub huvitav.

Veebiseminari funktsioon Tim Byun Chief vastavuskontrolli spetsialist BitPay, Carol R. Van Cleef alates Manatt, Phelps ja Phillips, LLP, Houman Shadab toimetaja-in-Chief of Teataja Maksustamine ja määruse finantseerimisasutuste ja modereerib Felix Shipkevich alates Shipkevich PLLC.

Huvilistel veebiseminari võib registreeru nüüd: http://paymentweek.com/part-1-defining-bitcoin-legality/

Seotud uudised


Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus