Deutsche Bank usub Bitcoini tehnoloogia potentsiaali | Estonian.lamareschale.org

Deutsche Bank usub Bitcoini tehnoloogia potentsiaali

Deutsche Bank usub Bitcoini tehnoloogia potentsiaali

Paar nädalat tagasi Saksamaal asuv Deutsche Bank vastanud Euroopa väärtpaberituru ameti (ESMA) üleskutset esitada seoses mitme investeeringute võimalusi, et kasutada digitaalset valuuta ja blockchain tehnoloogia pakkumisi.

ESMA sõnul soovivad nad leida lisateavet digitaalse valuuta väljastatakse, ostetakse ja müüakse ja kuidas seda kasutatakse, et registreerida väärtpaberite omandiõiguse. Taotles järelevalveamet kõik sidusrühmad, sealhulgas finantseerimisasutused ja uute idufirmade aidata kaasa kõne ja esitama oma järeldused.

Deutsche Bank tervitas võimalust aidata kaasa ja ütles, et nad on ainult keskendunud väljavaated, et jagatud pearaamatu ja blockchain tehnoloogia pakkumisi ja ei ole aktiivne kauplemine digitaalse valuuta. Seega pank ei aruandlust, et.

Thereport - allkirjastatud panga juht reguleeriv poliitika, Daniel Trinder'i - öeldakse, et jagatud pearaamatu on alles algfaasis, kuigi see on kiiresti arenev ja pakub mitmeid eeliseid. Peamine kasu, et pank kommenteeritud olid püsivamad ja vastupidavamad süsteemid, kiirem tehingute töötlemine ja üldiselt madalamad kulud panga klientidele. Samuti soovitas, et tehnoloogia kasutamine võib parandada voolu pankade tegevuse ja aruandluse protsessid, mistõttu tootmisharu turvalisemaks samas vastab kõikidele hooldus ja regulatiivsed nõuded.

[Tweet_box disain = "default"] Deutsche Bank usub blockchain aitab luua stabiilsema ja vastupidavaid süsteeme, kiirem tehingute töötlemine ja üldiselt madalamad kulud panga klientidele. [/ Tweet_box]

Vastates küsimusele kasutamise kohta levitatakse pearaamatu tehnoloogia, pank kommenteeritud näide Hondurase valitsus. Rahvusriik on edukalt kasutanud blockchain luua turvaline kinnistusraamatusse. Dokumendis mainitakse Eesti valitsus, kes teatas alammäära krediitkaardi pettuse Euroopas. See saavutati muuta enamus riigi panganduse raamistiku abiga Bitcoin on blockchain.

Pank siis mainitud valdkondades, kus ta näeb potentsiaali seda tehnoloogiat kasvada. Selles nimekirjas oli ka fiat valuuta maksete ja arvelduste, väärtpaberite arvelduste, smart lepingute ja rahapesuvastase registrid, samuti luua üldine läbipaistvus institutsioonide.

Aga pank ei eranditult keskenduda võimalikku kasu tehnoloogia. Samuti rääkisime seotud võimalikke ohte selle kasutamist, korrates vajadust mõista ja leevendada riske.

Sel määral, Deutsche Bank soovitas, et seal peaks olema pidev dialoog tööstusharu ekspertidest ning seadusandjate ja et ükski tuleks astuda samme reguleerimisel seda tehnoloogiat ilma hoolikat kaalumist. Tasakaalustatud lähenemine tuleks võtta koos tehnoloogia areng esmajärjekorras tagada võrdsed võimalused kõigile asjaosalistele, samuti toetada jätkuvaid investeeringuid innovatsiooni.

Pank soovitas ka, et seal peaks olema koostöö globaalsel tasandil, et tagada, et kõik eeskirjad, mis on välja töötatud on, et kõigis jurisdiktsioonides, et vastandatud ja vastuolulised määrus saab vältida.

Pank teatas ka uute projektide alustamine nagu "uuendusi labs" osana oma 2020. Aasta strateegia. Need laborid aitab pank aru blockchain ja hajutatud pearaamatu tehnoloogiate, samas parandades mitu panganduse protsesse.

Väljakuulutamist need uued tehnoloogiad keskendunud innovatsiooni labs ", Deutsche Bank liitub auastmed paljud teised pangandus giantsthat toetavad praegu kasutamise Bitcoin tehnoloogiat.

Seotud uudised


Post ICO

CryptoWall: häkkerid, kes kasutavad bikiini, et nõuda lunaraha

Post ICO

Coinbase-l on uued Bitcoini piirangud, samas kui Microsoft lubab Krakeni rakendusel lisada kauplemisfunktsiooni

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Coinbase laienemisplaan muudab teenust kättesaadavaks 14 riigis

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider