Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin | Estonian.lamareschale.org

Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin

Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin

Ajaloolased on hinnanguliselt inimtsivilisatsiooni seati tagasi koguni tuhat aastat, kui Aleksandria raamatukogu põles teha. Raamatukogu oli tohutu ait teadmisi ja kultuuri iidse maailma ja oli kujunenud kohtumispaigaks teadlased ja intellekti kogu Vahemere ja kaugemalgi. Keegi ei tea, kuidas, miks, või isegi siis, kui raamatukogu põles maha, ja tegelikult teadlased spekuleerivad, et raamatukogu põles maha mitu korda.

Nüüd areng meeskond otsib vältida tulevikus "Aleksandria raamatukogu sündmused" ehitades online, peer-to-peer hoidla teadmisi. Eksperdid viitavad kiire langus paberi booksas osa kasvav trend eemal paber ja suunas ebooks. Kuigi e-raamatuid saab väga mugav, võib ta lahkuda inimese teadmisi haavatav võrgurikete, arvutiviiruste, valitsuse tsensuuri ja muud ohud.

Uus Alexandria tahab teha ise tulekindel, hävimatu hoidla inimese teadmisi ja tsivilisatsiooni, et suudab püsida katastroofi. Luues sellise Vault teadmiste, programmi arendajad loodavad, et aidata inimkonna vältida teise "Alexandria sündmus", viidates tohutu teadmiste kadu, kui Aleksandria raamatukogu põles. Ja arendajad taga Alexandria otsivad seda teha, kasutades mõned Bitcoin-põhine tehnoloogia, täpsemalt blockchain.

Kui te pole tuttav Bitcoin on blockchain me minna ja anda teile lühike ülevaade. Bitcoin teosed rakendades jõudu ühenduse loomiseks tohutu avaliku Ledger, nimetatakse blockchain. See blockchain sisaldab kõiki teavet iga Bitcoin tehingu kunagi tehtud.

Selle asemel, suure võimsusega serverite ja töötlemise jaamad jälgida kõiki neid tehinguid, Bitcoin on ühenduse "minu" või ehitada blockchain ise. Need inimesed ja ettevõtted, kes minu, ja seega toetada kogu süsteemi, on premeerida bitcoins. Blockchain kaevandatakse "plokid" tehingute seega miks pearaamatu nimetatakse blockchain (saada, see on kett plokid).

See on natuke lihtsustamise, kuid sa peaksid põhiidee. Kui inimesed ütlevad Bitcoin on peer-to-peer valuuta, nad viitavad asjaolule, et see on kogukond ise, mis toetab Bitcoin ja üks olulisemaid panuseid ühenduse saab teha on toetada ja laiendamine blockchain.

Nüüd Alexandria otsib pakkuda sarnase peer-to-peer kogukonna juhitud hoidmiseks ja kogumiseks inimkonna teadmisi. Nagu särav kui mõtlejad iidsed tsivilisatsioonid olid oleme tulnud pika viise ajast. Ühendatud kogumise inimese teadmised on liiga suur, mis toimub iga üksiku füüsilise raamatukogu.

Mõtle, et ingliskeelne versioon Vikipeedia, kogukonna juhitud entsüklopeedia, on hinnanguliselt 7473 700 lk mahud pikk ja kasvab iga päev. Vikipeedia, nagu hämmastav, sest see on, kujutab endast ainult väikest põgusalt proovivõtu inimkonna teadmisi.

Alexandria tahab olla isegi suurem, ja saada üks-kõik depositooriumi inimeste teadmisi. Selleks, et jõuda sellise suure suurus hoides kulusid madalal, Alexandria kasutab blockchain tehnoloogiat. "Kesk-jaoturid" ei kasutata, vaid võrgustik peer-to-peer arvutid luuakse kasutades blockchain tehnoloogiat.

Mis siis see tähendab? Üksikasjalik ei ole esitatud, kuid Alexandria projekti võimaldab inimestel ise avaldada mis tahes sisu, mida nad tahavad, olgu see siis artikleid, videoid, kunsti või midagi muud. Ainult avaldaja on võime eemaldada sisu, vastavalt arengule meeskond. Usutakse, siiski, et kirjastajad peavad maksma mingi tasu sisu avaldamiseks.

Kuigi Alexandria projektimeeskonna ei ole veel avaldatud andmed, nad ei plaani pakub rahalist toetust neile, kes toetavad "kaevandamine" on blockchain.

Kui soovid annetada oma aega, või ehk mõned bitcoins projekti, saate seda teha aasta Alexandria blockchain meeskonna kodulehel.

Seotud uudised


Post ICO

Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Briti kohus tellib Moolaht 750 BTCi tagasi Syscoini arendajatele