Mitmekesistamine väärismetallide ja bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Mitmekesistamine väärismetallide ja bitcoin

Mitmekesistamine väärismetallide ja bitcoin

Jooksul USA majanduse ja kogu Euroopas süstimist fiatby keskpangandussüsteem vastuseks nende vandenõu Majanduskriisid on vapustanud tavakodanikule säästud tuum. Paljud inimesed ei säästa üldse, ja neid, mis on võimalik salvestada natuke tuleviku kardad, et hüperinflatsioon hävitab oma elu vara.

[Tweet_box disain = "default"] USAs aloneonly 18% töötajatest on kindel, et nad on piisavalt rikkuse pensionile. [/ Tweet_box]

USA aloneonly 18% töötajatest on kindel, et nad on piisavalt rikkuse pensionile. See on hirmutav aeg me elame, kus üks elu säästud saab likvideeritud devalveerimine riigi valuuta ja halva fraktsioneeriva pank tavasid. Võti viibib ennetav kaitstes oma vara mitmekesistamine hoolitsedes oma rikkuse hekid vastu vastik inflatsiooni spiraalid ette tulla.

mitmekesistamine aitab isikul hoida ja kaitsta end paremini kui säästmise suures koguses sularaha. Fiat valuuta ükskõik mida valitsemise elate all on trükitud keskpankade süsteemi, mis praegu võrgu suurel hulgal devalveerinud võlakirjade noteson kapriis.

Iga päev praegune valuuta hiiglased Euro, dollar ja Jaapani jeen on halvenenud rekordilise kiirusega ja eiratakse teiste riikide fiat raha. Just hiljuti Hiina jüaani on becomethe neljas kõige tehingu valuuta maailmas positsioneerimise ennast Powerhouse tänu sõltuv majanduses. Kuid Hiina turul, mis võib olla touch "tugevam" on sama vigane ja ei suuda selle kasutamisega printimise raha kapriis ja manipuleerides intressimäärad.      

On mitu võimalust mitmekesistada ja sealhulgas raha oma portfelli on endiselt soovitatav, sest säästa raha erinevalt "numbrit" pangakontol võib säilitada kauem. Siiski on kaks tahke võimalusi raudtee inflatsiooni vastu; säästmise bitcoins ja väärismetallide, mis on järjekindlalt läbi vastu devalveerimine seadusliku maksevahendina. Mõned võivad pahaks arvasin, et Bitcoin on lisatud metallidega, maandamise vahend, sest see on väga noor keskmise. Bitcoin on osutunud kaitsemeetme ajal timeswhere valitsused on kehtestatud kapitali kontrolli oma kodanikke.

Bitcoins on täidetud enamik omadusi heli raha palju nagu väärismetallide, et inimesed on salvestatud turvamiseks aastatuhandete. Valuuta jagub ja mis kõige tähtsam vähe ainult 21 millioncryptographically kindlustatud ühikut. See ei ole kontrollib keskne üksus ning seda ei saa Tihe trükitud.

Sulgemise 2014. Aasta lõpuks Bitcoin on teretulnud 2-400% aastas ja 2015. Aastal isegi selle hind jõuda teatud Lows see kasvab jätkuvalt väärtus. See on ainulaadne tehnoloogia, mis saab kaubelda koheselt detsentraliseeritud keskkonnas, mida ei saa külmutada tujudele asutus, sest seal ei ole. Protokoll on turvaline ökosüsteemi heli raha, mida saab maandada hyperinflationand devalveerinud fiat mis põhjustab järeleandmatu majandusliku büstid ja poomid.

USA dollari ja euro on tasakaalukas ülim kokkuvarisemine üsna millalgi. Viimase 15 aasta jooksul on paljud riigid on väljumisel peamine süsteem, mis hoiab dollari pinnal petrodollar. Petrodollaris tehingu, mis oli tehtud üle 40 aasta tagasi täna, mis võimaldab iga eksport nafta maailmas tuleb hinnaga USA dollarites. See on hoidnud ellujäämise ülespuhutud sõjatööstuse complexand kõik oma sõdade elus ja jätkab süüa minema inimeste säästud. See kokkulepe on andnud Dollar positsiooni globaalse reservvaluuta ja aeglaselt hääbumas nagu Venemaa ja Hiina teevad uusi käike Saudi Araabias.

Lisaks BRICS rahvaste (Brasiilia, Hiina, Venemaa, Lõuna-Aafrika ja India) kiirendada oma mängu, rääkides maailma nad töötaksid otse kokku erinevalt funneling kaupleb dollari. Jooksul vastloodud kahepoolsed kaubandussuhted Agreementsover aastate neutraalsed riigid võtsid järgmine loogiline samm, luues New Development Bank. Kõik see tegevus viib sõdade õli kokkuhoiumeetmed ja eemaldamise inimeste põhiõigusi väikese rühma psühhopaatilised pangandus eliiti.  

valuuta sõjad on tulivihane sadu aastaid ja on jätkuvalt prauhti oma tavaliste inimestega. Kõik nad sealhulgas Venemaa ja Hiina printimisel ja peidus nii palju võlga, kui nad saavad, kui nad seisavad silmitsi majandusliku ebastabiilsuse. See summerthe Shanghai Composite ja Shenzhen sukeldus umbes 30% jooksul kaks päeva ja juulikuu näitas Hiina turul oli kaotanud umbes 2,36 triljoni turuväärtus.

Yuan ja Hiina majandus jätkab kasvamist eksponentsiaalse ratesin Erinevalt teiste juhtivate riikidega. Vaatamata Hiina majanduskasv asjaolu on nende valitsus ja täitis pangad printimisel raha nagu vesi. Selle süsti trükitud raha, tsentraliseeritud pangad laenamist kõrge riskiga olukordades ja majanduslikult ebaterve infrastruktuuri nagu fraktsioneeriv pangandus. Kõik Fiat raha kas see on Yuan, rubla, dollar või jeen kindlasti kollaps jooksul mõned õnnetu majanduslikku korda, jättes ainult heli raha lahendusi oma kiiluvees.

Teine võimalus kindlustada oma rikkuse on väärismetallid (PM), mis on ka elujõuline alternatiiv suremas valuutades. Gold ja Silver on alati olnud suurepärane võimalus mitmekesistada viimase 3000 aasta jooksul. Need metallid on säilitanud oma väärtust aja jooksul valuuta, ehted ja oluliste komponentide palju elektroonikat.

Silver, mis on "taskukohane" väärismetall leiti pärast Gold 4000 eKr ja on kõige elektriliselt ja soojusjuhtivusega metalli maailmas. Kõik väärismetallide hoidnud oma raha aja jooksul, sest enamik neist ka hoida ideaale heli raha. Metallid napib nii hästi ja ei saa masstootmise võimaldab selle omanikud suurepärane vahend kasutada vastu inflatsiooni probleeme kasvab iga päev.

Mõlemad Bitcoin ja Gold on suurepärane Maksevahend ja aitab, kui tegemist mitmekesise maandamiseks. Salvestamine väärismetallide ja digitaalne kulla nagu Bitcoin on vaid kaks võimalust saab mitmekesistada koos ja seal on kordselt teiste vara võimalusi isik võib võtta kaasa toiduainete säilitamise ja vara. Asi on selles, et säästa fiat kas selle raske füüsilise vormi või numbrit saab "ok", sest säästmise üldiselt on hea tava.

Kraesid hoiate ei toeta midagi ja võib lõpuks ei igal ajahetkel. Hoiame kõik oma munad ühte korvi alati osutunud halb valik ja mitmekesistamise viib parema varahalduse ja vähem riski lõpuks.

Salvestamine koos Bitcoin on uus ja põnev, sest see pakub meetodeid kaubanduse, et väärismetallide ei saa anda, saates miljoneid kogu merede mõne minuti jooksul. Suurtes kogustes kulda ja hõbedat on lihtsalt ei ole nii lihtne, et hoides kõik oma raha väärismetallide ei pruugi olla hea mõte. Teine asjaolu, salvestab väärismetallide ka võib olla väga kulukas, eriti kui teil on üsna natuke kulda ja hõbedat.

Üks Bitcoin on autorluste on, et see on kaasaskantav digitaalne vorm nappus pakub lihtsam vorm kaubanduse kui kuld. Kuna Bitcoin jagub kaheksa kümnendkohtade ülempiiriks on 21 miljonit, see pakub suurt likviidsust kaubanduse ülekantavuse tagamine omandi ja tahke arvestusühik. Gold ja Silver on kestnud nii vara turvapaigana tuhandeid aastaid, kuid Bitcoin varajases genees on märke ülevus juba tema saavutusi maksevahendina ja väärtuse säilitaja.

mitmekesistamine mõlema üksuse pakub üks parimaid asju kõigi counter-ökonoomika, mis omakorda aitab üldise lõpuks mängu pakkudes valikuid pakkumise. Praegu on olnud märkimisväärne langenud Gold, Silver ja Bitcoin keskkond. Gold töötab oluline olukorras, mis võiks langeda hind alla $ 1200 USD andes PM kollektsionäärid võimalus maandada mõned odavamad kaubad.

Sama kehtib Bitcoin praegusel ajal, mis on kastetud sel aastal, kuid püsinud hind alates jaanuarist näib koondamise ülespoole seda viimase kuu jooksul. Murdepunkt viimase $ 250 USD suunas $ 260 USD võib juhtuda kohe, kui hind kõigub vahel 240-250 tsooni, kuid seal võib olla langenud poole 200MA.

Mõlemad vara on hetkel ilmne mõõnad ja nende valikul investeerida võiksite uurida seda vahemikku. Mitmekesistamine vähendab riski investeerida levitades üldisteks investeeringuteks erinevaid varasid ja kaupadega. Investeerides Bitcoin või väärismetallid, on kavas kompenseerida võimalikku kahju tõttu äärmuslik inflatsiooni ja devalveerimise valuuta, mida hävitab süstemaatiliselt kokkuhoid tavakodanike. Uus digitaalne kulla ka tühjaks off rünnakuid nagu külmutatud kontole, kapitali kontrolli ja äärmise ranguse meetmed. Praeguse seisuga tundub tulevikus võib olla tahke salvestamisel aus ja heli eest.

Seotud uudised


Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Butterfly Labs nõustub kontrollikoja kuuaruandega

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Bitcoin scammers sunnitud elama FTC

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Briti ettevõtjad muudavad HMRC arvamust Bitcoinilt: kohaldatav käibemaks käibemaksust kaotatakse