Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab | Estonian.lamareschale.org

Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab

Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab

Los Angeles põhinev advokaadibüroo on palgatud Dorian Satoshi Nakamoto, kes oli hiljuti dubleeritud nagu Bitcoin looja poolt Newsweek, püüdes puhtaks mehe nimi.

Kontoris, keda esindab advokaat Ethan D. Kirchneri, avalduse allkirjastanud Nakamoto nädalavahetusel. "See firma on säilitatud Dorian S. Nakamoto, teema viimastel Newsweek kaanelugu kohta Bitcoin. Ta on andnud lisatud valmistada avaldusega. Kaugemale kommentaar tehakse hr Nakamoto või ühingu".

"Ma ei saa luua, leiutada või muul viisil töötada Bitcoin. Ma tingimusteta keelata Newsweek aruanne", Jaapani mees nõuete, lisades, et ta esimest korda kuulis sõna "Bitcoin", kui tema poeg rääkis cryptocurrency tagasi veebruaris. See oli esimene kord, kui pere võttis ühendust Newsweek.

"Minu taust on inseneri. Mul on ka võime programmeerida. Minu viimane töökoht oli elektriinsener vigade lennujuhtimise seadmed FAA. Ma ei tea ega ole kunagi töötanud krüptograafia, peer to peer süsteemid või alternatiivsete valuutade ", Nakamoto ütleb avalduses, vastavalt LA Times.

Ja kuidas viimastel lõhe mehe CV märkis Newsweek? Artikkel näitab, et Nakamoto kasutas seda aega, et kirjutada ja vabastada Bitcoin valge paber. Aga mitte vastavalt Dorian:

Ma ei ole suutnud leida stabiilne töö insenerina või programmeerija kümme aastat. Olen töötanud tööline, polltaker ja asenda õpetaja. Ma lõpetati mu internetiteenuse 2013. Tõttu tõsistes majanduslikes raskustes. Püüan toibuda eesnäärme operatsioon 2012. Aasta oktoobris ja insult I kannatas oktoobris 2013. Minu väljavaated palgatöö on kahju, sest Newsweek artikkel.

See on peamine põhjus, miks Nakamoto on valmis minema kohtusse. "Newsweek valelikke aruande olnud allikas palju segadust ja stressfor mina, mu 93-aastane ema, mu õed-vennad ja nende pered".

"Ma siirast tänu nendele inimestele Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas, kes on pakkunud mulle oma toetust," ütles ta, viidates paljudele Bitcoiners et otsustas annetada cryptocurrency et aidata Nakamoto otsima õiglust. "Ma olen säilitanud õigusnõustaja. See on meie viimane avalik avaldus selles küsimuses. Ma palun, et sa nüüd kinni meie privaatsust."Draakoni tale: mängige mängu oma biktseinidegaSeal on palju tõsiseid asju teha oma Bitcoins alates investeeringuid annetused. Ja siis seal on lõbus osa: kasutades neid mängida! Lõpuks nüüd seal on mäng, mis on erinev kõigist teistest ja töötab cryptocurrency: "Draakoni Tale".

Pealkirjas loodud eGenesis, mis käivitab beetaversiooni mäng 12. Juulil. Vastavalt ettevõtte, selle tiitli "on esimene massiliselt multiplayer rollimäng kasiino [MMORPG]. Leiad uudseid mängud peidetud iga taim, iga kuju, vees ja taevas. See on Disneyland hasartmängude ja see jõul täielikult Bitcoins! ".

Hagi, seatud 3D maailma, koosneb mitmest mini-mänge, et kasutajad saavad mängida ja panustada. Seni on 60 erinevat mängu, kuid "uued mängud on sellel addedto Draakoni Tale kogu aeg. Need ei ole oma isa kasiino mängud - te ei leia Craps tabeli või ruletiratast või blackjack edasimüüja kõikjal. Selle asemel, leiad täidetud keskkonna originaal mänge erinevalt muu ", tõotab eGenesis.

Kuigi "Draakoni Tales" on käivitanud nüüd, eelnevalt beeta kujul mängu on olnud juba mitu aastat, vähemalt alates 2010. Aastast, kui looja Andrew Tepper teatas tiitlit Bitcoin seotud foorumist.

Pealegi töötab nagu suur ja ebatavaline kasiino, mis aktsepteerib ka krediitkaarte peale cryptocurrency, MMORPG aspekti mängu hõlmab mängija interaktsiooni ja suurendada oskuste levelsto muutuda.

Kuid eGenesis saidi ettevõtte hoiatab, et mäng võib tekkida server crashduring need esimesed katsed. "Kui sa kaotad Bitcoins tõttu server crash, me teeme kõik, mida suudame, et kontrollida kõiki kaotatud jackpot'i ja hüvita neid", kinnitab eGenesis.

Et rohkem teada saada "Draakoni Tales" ja kuidas mängida seda imelist mängu, siis vaadake seda videot.

Via guardian.co.uk


Järgneva kahe nädala jooksul võib Dubai olla 400 täielikult töökorras Bitcoini sularahaautomaatiTwitter kasutaja Sergey Jussupovi kasutatakse sotsiaalse platvormi toannounce saabumist umbes 400 Bitcoin sularahaautomaadid Dubais. Vastavalt Jussupovi, masinad on juba paigaldatud, kuid nad tööle ainult ajal järgmise kahe nädala jooksul.

Sergey Tweet näitab laost täis Bitcoin sularahaautomaadid, mis võimaldab inimestel osta digitaalse mündid fiat valuuta aprilli alguses. Esimene masin oli juba kasutusele võetud, vastavalt erinevate piiksuma, ja on valmis müüma BTC paar nädalat.

Ta lisab, et kohalikud omavalitsused ja valitsus ei ole kaasatud algatuse, ei avalikustata, kui mingit litsentsi requiredto paigaldada ja kasutada seadmeid.

Samuti on veel ebaselge, mis firma vastutab sularahaautomaatidest.

Pilte Twitter

Seotud uudised


Post ICO

Coinbase reguleeritav staatus küsitletuna

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

CEX.IO peatab toiminguid

Post ICO

BitInstant lülitub selle värskendamise ajal välja

Post ICO

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda

Post ICO

BtcTripil on uus ettevõtte konto ja plaanitakse käivitada kolm uut teenust

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu

Post ICO

Coinbase lihtsustab kontrollitavate kasutajate kiireid bitcoiniülekandeid