Dorian Nakamoto ootab, et Newsweek oleks aruandekohustuslik | Estonian.lamareschale.org

Dorian Nakamoto ootab, et Newsweek oleks aruandekohustuslik

Dorian Nakamoto ootab, et Newsweek oleks aruandekohustuslik

Märtsis 2014 Newsweekmade lained kogukonnas ja kogu maailmas pärast valesti kuulutades, et Dorian Nakamotowas tegelikult Satoshi Nakamoto ja põhjustas palju segadust pensionäride süsteemide insener. Treenitud füüsik, Nakamoto töötas süsteemide insener klassifitseeritud kaitsealaste projektide ja arvuti insener tehnoloogia ja finantsteabe ettevõtted.

Dorian Nakamoto on 65-aastane töötu insener elavad Temple City, California. Riistvara insener eri firmad viimase kolme aastakümne jooksul, Dorian kogemusvaldkonnale oli veaotsingu lennujuhtimise süsteemid. Ta on olnud mingit koolitust, haridust või töökogemust krüptograafia, peer to peer süsteemide või alternatiivsete valuutade suhtes.

Pärast jälitab kaupa aruandeid oma kodust ja tuulepuhang meedia veoautod pärast mees ümber ta kinnitasid maailmale, et ta ei olnud tegelikult Satoshi Nakamoto.

Newsweek kaane artikkel valesti nimetades Dorian Nakamoto "The Face taga Bitcoin" ilmus 2014. Aasta märtsist Kriitika artikkel oli kiire ja universaalne. Seejärel Newsweek lisatud avalduses Dorian article online versioon, kuid ei ole sisse tõmmatud artikkel vabandas, või kompenseerida Dorian või tema pere.

Lisaks artikkel on vale järelduse, see sisaldab väärkajastamised asjaolu ja leiutatud ja muuta hinnapakkumisi Dorian ja tema pereliikmed. See ei ole esimene kord, need väited on tehtud vastu artikli autor. Lisaks intervjuus pärast artikli avaldanud, autor näib olevat täielikult leiutas veel vestlus Dorian toetada tema versiooni sündmustest.

Artikkel autor, Newsweek töötaja Leah McGrath Goodman, varem kaevata laimamise eest 2011. Aastal kaebuse sel juhul väidetakse, et raamatu kirjutanud Goodman sisalduva "märkimisväärne faktivigu ja misquotes."

Käigus oma aruandlust, Goodman saadud Dorian privaatses e-posti aadress läbi pettuse, valetas Dorian Meilisõnumites avaldatud andmed tema eraelu, kaasa arvatud tema tervise, tööhõive ja rahaliste raskuste, avaldatud pilte oma kodus, kaudselt avalike tema aadress ja avaldatud muudetud või leiutatud hinnapakkumisi Dorian ja tema pere.

Bitcoin kogukond on olnud helde Dorian, annetades umbes $ 23.000 väärtuses Bitcoin Dorian oma isiklikuks kasutamiseks.

Dorian õigustalituse Defense Fund on eraldi jõupingutusi, lubatud ja heaks kiidetud Dorian, et koguda raha hoida Newsweek vastutavaks oma artiklis. Oikeusjuttu vastu Newsweek on väga kallis. Dorian ei ole vahendeid, et kohtukulud sellise ülikond, rääkimata advokaaditasud. Raha tõstatatud fondi kasutatakse edasi Dorian õiguslikku nõudeid Newsweek; midagi jäädes antakse otse Dorian oma kulud.

Juriidiline meeskond on loonud veebilehe, kus huvilised võivad teha annetusi sealhulgas Bitcoini siin: http://www.newsweeklied.com

Seotud uudised


Post ICO

Blockchain meie toitumisharjumuste ja meditsiinilise kogemuse muutmiseks

Post ICO

Meie redigeerimisprotsessi ja juhiste selgitamine

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Horvaatia peab Bitcoini õigust - 45 parlamendiliiget soovivad sama

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Mured 2. osa

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Kas 2014 võiks Litecoin oodata kasvu?