Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu | Estonian.lamareschale.org

Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu

Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu

Baggot Inn, pubi asub Dublinis

Võib olla esimene tegevus Iirimaal, mis aktsepteerib Bitcoin. Või vähemalt teise, kuna Healy Pub Ballycastle ilmselt müüdud kaks pinti jaoks cryptocurrency kuu aega tagasi ja rääkisime sellest Twitteris.

loomine hiljuti müüs esimese juua oma cryptocurrency kasutaja. Tehing toimus sel nädalal, kui klient kasutada digitaalset raha maksma samaväärse € 4.40 (BTC 0,0093) jaoks Guinnessi pint.

Pealegi, pubi ka paigaldamist Bitcoin ATMto parandada kogemusi kohaliku kasutajate kohta cryptocurrency vastavalt Koerte Edge.

Baggot Inn on tuntud kui "Dublin premier spordi baar" tänu oma 11 ekraanid - sealhulgas kaks suured - alati näitab erinevaid live sport. Nii et kui teil on Bitcoiner koos maitse ja spordijookide ja olete Dublin piirkond, siis on õige koht, kuhu minna.

Soovitatavad pilt WikimediaDuckDuckGo & BitcoinAnonüümne internet otsingumootori DuckDuckGohas sai tervitas parandamiseks täna tänu pingutustele arendajad blockchain explorer Biteasy.

Kasutajad DuckDuckGo saab nüüd sisestada Bitcoin aadress kohapeal ja saada täpseid tulemusi Biteasy otse otsingumootori tulemusi. Tagasi juunil 30ththe arendajad Biteasy algselt soovitas lisaks kaudu github ja viimase mitu nädalat nad olen töötanud rakendamise koos DuckDuckGo arendajad ja pärast paljusid kordusi uute rakendamiseks on nüüd elada ja Biteasy võtnud ettevõtte blogis teatada sellest.

Võite proovida just nüüd DuckDuckGo sisestades Bitcoin aadress, plokk või tehingu ID.


Hollandi baar EMG Faktors võtab Bitcoini vastu uuenduslike POS-süsteemide kauduKui oled Bitcoiner Groningen, saate nüüd tappa oma janu oma lemmik cryptocurrency kell EMG Faktors. See Hollandi baar hiljuti alustanud nõustudes Bitcoin paymentsvia uue müügikohas nimetatakse NUVOPOS, mis töötati välja Madalmaades asuv äriühing Bitcoin Café.

Kuigi idee ettevõttest nõustudes digitaalse müntide makseviisi ei ole just uus, see Bitcoin POS süsteem on suur uuendus. Vastavalt saidi Inquisitr, see on üks esimesi süsteemide turul, mis keskendub konkreetselt baarid ja muud teenindamine.

See on põhjus, miks meeskond, kes lõi NUVOPOS on praegu vastu taotlusi rohkem POS süsteemide. Ettevõte oli osa poole, et käivitas uue Bitcoin maksesüsteemi juures EMG Faktors eelmisel nädalal ja seal on isegi videoshowing parimad hetked sündmuse.

Bitcoin Café kirjutas järgmised YouTube'is sõnumi kõrval käivitada poole video.

Tasumine õlut EMG Faktors baar pole kunagi olnud nii lihtne: et see, QR-kood ekraanil baaris ja maksta Bitcoins rahakoti paigaldatud nutitelefoni. Ükski pank on kaasatud, raha kantakse otse kliendi baari omanik. Veebipõhine NUVOPOS app pakub täielikult Objekte müügikohtade süsteemi õmblusteta Bitcoin integratsiooni, mis on nähtamatu enne.


Madalmaade energia tarnija BAS Nederland teatab Bitcoin oma uusimast makseviisistHollandi energiatarnija BAS Nederland on nüüd vastu cryptocurrency, mis tähendab, et firma kliendid saavad maksta oma elektri arve koos Bitcoin. See on maailma esimene energia äri.

Asutaja BAS (mis tähendab "kasulik kõigile sidusrühmadele"), Arash Aazami, ütleb, et Bitcoin on viimaste answerto ettevõtte pidev katsed vähendada sõltuvust vana ja piirates süsteemid, CryptoCoinsNews aruandeid.

Ettevõtte filosoofia on kõike tulevikus puhta energia, mida saab toota iga üks meist. Selleks, et täita seda eesmärki, BAS on edendada programmi nimega De Weg Naar Nul, mis tähendab "Tee Zero". Plaani järgi, kõik BAS kliendid järk-järgult saada vähem ja vähem energiat, kui firma aitab neil saada ise piisavalt.

"Just nagu BAS, Bitcoin on eesmärk suurendada inimeste sõltumatust. Ta üritab anda neile võimalus luua oma väärtused. See äratab maailma inimestele, kes tahavad lahti end halveneva süsteemid, mis määratlevad" vana maailma ", kõneleb Arash Aazami.

"Inimesed lähevad otsivad uusi lahendusi, mis toovad kasu endale ja oma keskkonda. See loob täiesti uue majanduse. BAS tahab anda oma klientidele võimaluse suurendada oma energia-sõltumatus ja osaleda üleminek mis finantseerib ennast. Meie otsuse vastu Bitcoins kehtiv makseviis sujuvalt ühendada, et ".

Otsus oli teatas BAS vahetult enne käivitamist maailma esimene Bitcoin Boulevard, tänav Haagis, kus iga ettevõte aktsepteerib Bitcoin. See on ka koht, kus kohalikud Bitcoiners võib leida esimese cryptocurrency ATM tegutsevate Holland.

Soovitatavad pilt Wikimedia


EBay näitab mõnda armastust Bitcoinile (või on see kõik meie peades?)Võõras, sest see võib tunduda, hiiglaslik pood platvormi eBay tahab teada, kuidas selle kasutajate suhtud Bitcoin. See kõik algas postentitled "Mis Deal Bitcoins Igatahes?" mis oli hiljuti avaldatud eBay blogi kaheminutilise video räägime cryptocurrency.

Ilmselt eBay üritas mõista, kuidas oma kasutajate suhtud virtuaalne mündi. Osa post ütles, et "Žürii veel läbi, kas Bitcoins muutub üldlevinud ja seista ajaproovile, või kas uuendusi võib lõpuks võtta oma koht. Mis sa arvad? Kas Bitcoins reaalne asi?".

Loomulikult ei aja Bitcoiners alam-Reddit ja inimesed on Bitcointalk.org foorum hakkas teadmiste jagamist ja sõnum läks viiruse, mis kõik mõtlevad, et Bitcoin pidi olema järgmine suur asi eBay. Aga see on tõesti või me lihtsalt unes liiga kõrge? Tõde on see, et kui Bitcoin sai aktsepteerib suur platvorm nagu eBay, palju muudaks.

Kuid eBay pressiesindaja juba ütles, et ettevõte ei ole muutnud oma makse poliitika, väites, et "video on rangelt informatiivne". Kuigi platvormi selgelt pöörates tähelepanu Bitcoin, mõned asjad ei tundu õige: üks neist oli asjaolu, et kuigi eBay oli palunud oma kasutajate arvates ei olnud viis vastata post veebilehe lihtsalt nupud jagada sisu sotsiaalse meedia kaudu.

Seal on ka asjaolu, et kui te vaatate ametikohale blogis voos oma peamise URL on Bitcoin sõnum ei näita. Ilmselt video esmalt postitatud YouTube'i 20. Augustil Kommentaarid olid keelatud, kuid video on saanud 8400 vaatamist ja jagati paljudes Bitcoin seotud veebilehed. Kuid lõpuks näed allkirjaga "toonud teile eBay pakkumised".

Kui eBay mõtleb muutes selle maksmise korra, ei saa me teame kindlasti kohe. Aga see oleks suur vallutus saada online-äri omanikuks Paypal nõustuda valuuta nad on peaaegu vältides.

Via techhive.com

Seotud uudised


Post ICO

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Post ICO

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Post ICO

Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Digital River võtab vastu bitcoine

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda