Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda | Estonian.lamareschale.org

Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda

Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda

EBay.com nüüd "tõenäoliselt" järgida PayPal samme ja integreerida Bitcoin. Uudised kuulutas Ebay president, Devin Wenig, kes ütles, et ettevõte on "väga avatud" e cryptocurrency. Ta lisas, et eBay "Tõenäoliselt eksperimenteerida" digitaalse mündi lähitulevikus.

Wenig arutanud intervjuus Wall Street Journal. "Nii eBay ja PayPal on avatud [Bitcoin] - PayPal on katsetanud seda - ja meie suhe me tõenäoliselt sama tegema. Olen väga avatud seda, "lisas ta.

PayPal teatas juba septembris, et see hõlmaks Bitcoin maksevalikuna, kuid ainult tänu oma Makse Hub, ettevõtte alternatiivsete maksete platvormi digitaalsete kaupade, mis võimaldab kaupmeestel opt-in ja aktsepteerida cryptocurrency vastutasuks oma tooteid. Funktsioon toiteallikaks on partnerlus PayPal ja suuremate krüpto-makse töötlejatele nagu BitPay, Coinbase ja GoCoin.

Kell timef väljakuulutamist, Scott Ellison (PayPal vanem direktor strateegia) ütles, et "PayPal on põnevil kõik uuendused toimuvad maksed nendel päevadel. Rohkem valikuid, kuidas inimesed loovad väärtust, jaga seda, osta, müüa ja kaubandus seda - see on täpselt, mida PayPal on kõike ".

Nüüd eBay potentsiaali liikuda tundub peaaegu loomulik, arvestades ettevõtte "pikaajaline" pidev koostöö PayPal.

Pealegi räägime Bitcoin sel intervjuu, eBay.com president arutasid tuleviku vaheline ärisuhe oma firma ja PayPal pärast split, mis juhtus aasta alguses 2014. Ta ütles, et "eraldamine on saanud anda töösuhte jätkuvuse; See on kõik, töötatakse välja. PayPal saab olema domineeriv makseteenuse pakkuja eBay pikka aega ja me tahame seda nii, ja eraldamine tagab, et see on nii ".

Soovitatavad pilti: WikimediaEBay UK lubab krüptokursside müüki oma kuulutuste jaotises alates 10. VeebruaristSuur muutus on teretulnud eBay UK kasutajad. Platvormi tänud lõik käivitab spetsiaalse virtuaalne raha kategooria, mis võimaldab müüki igat liiki digitaalse valuuta 10. Veebruar Bitcoin ja Litecoin lisada.

Kuulutused on tasuta platvormi pakub eBay, kus müüjad saavad postitada teavet toote ja suhelda võimalikult ostjad. Alates veebruari need kaupmehed on lubatud müüa BTC ja muud altcoins, juht Business Communications eBay ütles Coindesk.

"Edendada usaldusväärne turul ja tagada vastavus kehtivatele eeskirjadele, eBay praegu ajakohastada oma rahapoliitika. Uuendatud poliitika selgitab, nimestikes Bitcoin ja muud sarnased virtuaalne valuutade tuleb loetletud virtuaalne raha kategooria kuulutus formaat, "ütles Ryan Moore.

Briti esindaja on kinnitanud poliitika muutus kehtib ainult eBay UK kohas. Ilmselt see muudatus ei mõjuta (ja ilmselt ei inspireerida) eBay Põhja-Ameerika domeeni.

Platvorm teadaannet oli kinnitus kuulujutt sündinud Reddit sel neljapäeval (16), kui kasutaja postitatud emailfrom eBay. Sõnumi märkis, et kuigi firma ei võimalda praegusel nimekirjad digitaalse valuutades, see varsti muutuda. "EBay avab virtuaalne raha kategooria lubada müük virtuaalne raha tänud formaadis 10. Veebruar 2014", e-posti loeb.

Kuigi see ei ole täpselt oodata teadet - et oleks midagi enamat eeskujul "eBay nõustub Bitcoin maksed" - see on suurepärane esimene samm ja see langeb täiesti mööda tugiliine hiljuti pomises nii eBay president John Donahoe ja David Marcus president PayPal.


Ecuador hakkab kõigepealt ekslikult panema BitcoiniPresident Rafael Correa Ecuadori on uus arve sisse logida õiguse sel nädalal, et keelab Bitcoin ja muud cryptocurrencies ja e-raha riigi töötab, et luua uus Keskpanga tagatud cryptocurrency tagatud Banco Central del Ecuador.

91 poolthäälega ja 21 againstthe hääletus oli kiire ja nüüd, et arve on kinnitatud Rahvuskogu saadab selle edasi presidendile, kes on täielikult peaks kirjutama arve viivitamata.

Vaid paar päeva tagasi "Bitcoin Comunidad Ecuador saatis kirja, et ta ei toeta keeldu, kuid kui valitsus pidi luua cryptocurrency et see peab püüdma olla avatud sellega ja läbipaistev.

See on esimene kord, kui rahvas on lausa keelatud Bitcoin ja muud cryptocurrencies muudab ebaseadusliku teha äri nendega, need vahetama või käivitada ettevõtete ehitatud neile.

Ajal see uudis praeguse Winkdex hind oli $ 602,96 (-2,39%).


Edward Snowdeni kaitsefond tõstatab bikcoiinides üle 14 500 dollariAjakirjandusliku Allikas kaitse Defense Fund loodud Wikileaks ja praegu koguda raha, et aidata Edward Snowden on juba kogunud üle $ 14,500 kaudu Bitcoin annetusi.

Endine National Security Agency töövõtja elab praegu Venemaal pärast paljastavad maailma tõde Põhja-Ameerika seireprogrammi (PRISM), ees spionaaži eest Ameerika Ühendriikides. Teda aidata, Wikileaks luua riigikaitse fondi, mis on tõstatatud peaaegu $ 18.000 24 päeva. Selle raha, rohkem kui 75 protsenti - üle $ 14,500 - kinkis kujul Bitcoins.

Kui 99Bitcoins kõigepealt teatas fondide, 160 toetajad olid annetatud $ 9355 vaid kaks päeva, kuid annetused on nähtavalt kasvanud sellest ajast.

Seni blockchainshows 182 tehinguid tehtud addresscreated saada annetusi. Aga uusi pakkumisi hoida näitab iga päev. Vastavalt Daily Dot, suurim tagatisraha tehtud konto on hämmastav 25 BTC.

Seotud uudised


Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Dorian Nakamoto ootab, et Newsweek oleks aruandekohustuslik

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Bitstamp jätkab äritegevust turvalisema süsteemiga pärast suurt rahakoti rikkumist

Post ICO

Coinbase-l on uued Bitcoini piirangud, samas kui Microsoft lubab Krakeni rakendusel lisada kauplemisfunktsiooni

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Auto ostmine Bitcoiniga? Kontrollima

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust