EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti | Estonian.lamareschale.org

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

EGifter iOS rakenduse GroupGifting.com võimaldab kasutajatel osta kinkekaarte ja kasutada Bitcoins seda teha kaudu koostöös Coinbase. Algselt augustis eelmise aasta käivitas firma võimet maksta Bitcoin ja mis sisaldas võime maksta Bitcoin iOS. Võimalus hiljem eemaldati Apple sai vähem sõbralik Bitcoin iOS sest see ütles, et see oli uurida uue digitaalse valuuta.

Hiljuti Apple on aeglaselt, võimaldades Bitcoin seotud rakenduste tagasi App Store pärast mida paljud usuvad olid surve välisjõudude sealhulgas Square, PayPal ja teised.

Nüüd näib, et mitmed rakendused on ajakohastada uuesti hulka Bitcoin võimalusi nagu omamoodi test vetes Apple on alanud võimaldades mõned rakendused tagasi tulla.

EGifter on muutunud tagasi Bitcoin heakskiitu iOS rakendus pärast eemaldamist mitu kuud tagasi.

Kas see märk edasiseks aktsepteerimist Apple ja aeglaselt tagasi veelgi Bitcoin rakendused?Egiptuse Bitcoiners saab nüüd osta BTC tänu uuele kviitungi teenusele, mille käivitas YellowPayLähis-Ida-põhine cryptocurrency maksete töötleja YellowPay (või lihtsalt kollane) alustas just Bitcoin vautšeriteenus Egiptus kaudu Eventtus, kohaliku piletimüügi platvormi.

Uus teenus võimaldab klientidel osta Bitcoin kupongide võrgus "piletid", kasutades mitu maksevõimalused nagu krediitkaardid, PayFort (online makse gateway põhineb Lähis-Idas), või Vodafone point-of-sale masinad, CoinTelegraph.com aruandeid.

Tänu selle uue funktsiooni, YellowPay on esimene ettevõte piirkonnas pakkuda ostmiseks BTC Egiptus, kasutades kohalikku fiat valuuta, Egiptuse nael. See näitab, kuidas Bitcoin on üha hoogu kogu Lähis-Idas vaatamata Egiptuse karm turg ja majanduslikud tingimused.

Üks kollane peamised eesmärgid on julgustada ettevõtteid asub riigi vastu Bitcoin maksevalikuna. Kairo põhinev AMECO, piirkonna suurim ühekordselt kasutatav süstal ja süstlanõela tootja, on praegu ainus Bitcoin sobiv Egiptuse ettevõte.

David El Achkar, kollane asutaja eesmärk on suurendada Bitcoin kasvu riigis ja kasutajad näeksid, kasutamise eelised cryptocurrencyover muid võimalusi, mis on "kulukas ja ebamugav" tõttu "suure raha-on-tarne määr madal krediitkaardi vastuvõtmise ja kõrge kaupmehetasu. "

Ettevõtja kirjeldab Bitcoin kui "uue digitaalse valuuta ja maksesüsteemi, mis on kättesaadav kõigile, kellel on juurdepääs Internet kõikjal maailmas."

"Valuuta on kiire kasutada ja tasuta, kui sa olid saates email. Samuti on detsentraliseeritud valuuta, mis tähendab, et see ei ole omaniku või haldaja poolt tahes organisatsiooni või keskpank. "

digitaalne raha on palju kasvuruumi Egiptus, riigis, kus vaid 10% elanikkonnast on pangakonto ja vähem kui 2% omab krediitkaarte.

Achkar ettepaneku lihtne lahendus: "Praegu, kui sul on raha ja soovite saata või saada, oma võimalusi on piiratud, kulukas, ebaefektiivne ja võib vajada mitu päeva. Aga niipea, kui hakkate kasutama Bitcoin, saate aru, et see on võimas ja väga lihtne kasutada. Vaid mõni rakendus oma mobiiltelefoni, võite saata ühe sendi või 10000 USD ühe ühe klõpsuga kõikjal maailmas tasuta. "


El Passion on esimene ettevõte, kes aktsepteerib Bitcoini VarssavisUuenduslik ettevõte El Passionannounced et nad lõpuks nõustuda Bitcoin, muutub "esimene ettevõte Poolas edendada BTC selliste suuremahuliste".

Vastavalt oma avalikus teadaandes, meeskond, mis tegutseb valdkonnas veebidisain ja mobiilirakenduste arendamine on alanud nõustudes cryptocurrency, kuid see pole veel kõik. "On häid uudiseid meie meeskonna liikmed, liiga! Sul on võimalik saada mõned (või kõik) oma Palk BTC", lisab teksti.

"Meil on tugev toetajad cryptocurrency ja aitame ehitada kohaliku Bitcoin kogukond", väidab El Passion, märkides, et "on palju põhjusi kasutada Bitcoin - kasutusmugavus, tasuta ja peaaegu hetkega rahvusvahelised ülekanded, ei ole vaja valuutavahetus ja turvalisuse lihtsalt nime vähe. "

Ettevõte ei ole ainult andes näiteks tegeleb cryptocurrency, kuid vastutab ka hiljuti Varssavi Bitcoin Meetupthat juhtus eelmisel laupäeval (13. Juuli), El Passion. Ja veel kogunemised võivad olla silmapiiril!


Bitcoini sihtasutuse valimised: Elizabeth Ploshay ja Micky Malka ühinevad juhatusegaJuhatuse Bitcoin Foundation on kaks uut liiget

Elizabeth Ploshay, juht kommunikatsiooni Bitcoin Magazine ja Micky Malka, ettevõtja ja riskikapitalist peale ingel investor.

Vastavalt Coindesk, Ploshay valiti 90 häält, mis võrdub veidi üle 25 protsenti kõigist antud häältest üksikute istme. Malka kogutud 26 häält tööstuse iste, mis tähendab 72,2 protsenti kogusummast. Nende numbrite kaks Bitcoin lavalaudadele liituda pardal, mis on juba Mt. GOX tegevjuht Mark Karpeles ja ka BitInstant tegevjuht, Charlie Shrem.

Tegevdirektor on Bitcoin Foundation tervitas uue omandamist. "Me tervitame meie uue juhatuse direktorid ja rikkuse täiendavaid kogemusi toovad Bitcoin Foundation, Inc. Me hindame kõiki kandidaate, kes osalesid selles protsessis. On hämmastav bassein talent ammutada ja see on julgustav näha laius kohta otsaga arutelu ", Jon Matonis kirjutas sihtasutuse veebilehel.

Varem sel kuul, Elizabeth Ploshay ütles Räägime Bitcoinshe tahtis olla valitud juhatuse "säilitada ja kaitsta head ja tuleviku Bitcoin, mis teevad selle valuuta edu on täna".

On Ploshay poolel oli konkurentide nagu Facebook tarkvara insener Ben Davenport või BitPay investor Trace Mayer. Tööstuse istme, Malka tuli võita BitPay asutaja Tony Gallippi ja Coinsetter tegevjuht Jaron Lukasiewicz.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Post ICO

Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda

Post ICO

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

Post ICO

Bitcoin võib enda sõjast väljasuremisega toime tulla

Post ICO

Kas pole veel ühtegi bitcoini? Sa oled kruvitud

Post ICO

Ärigrupp lükkab Bitcoini edasi, investeerides järgmise põlvkonna ASIC kiipidele ja uuele superarvutile

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Kas bituokiit saab Kreeka järgmisse ametlikku valuutasse? Ilmselt mitte

Post ICO

Coinbase jälgib klientide ostmist ja sulgub eeskirju rikkivad kontod

Post ICO

Osta muusikat Bitcoiniga: sõltumatu rekordaja Monstercat aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Coinbase käivitab Multisig Vault ja võimaldab nüüd klientidel privaatvõtmeid kontrollida