Elliptiline väidab, et tarkvaral on võimalik jälgida konkreetseid bikotiini rahakotte | Estonian.lamareschale.org

Elliptiline väidab, et tarkvaral on võimalik jälgida konkreetseid bikotiini rahakotte

Elliptiline väidab, et tarkvaral on võimalik jälgida konkreetseid bikotiini rahakotte

Bitcoin tarkvaraarenduse ettevõte Elliptiline väidab, et on developedwhat peaaegu kindlasti osutuda vastuoluliseks tehnoloogia: tarkvara, mis suudab tuvastada, kes omab konkreetseid rahakotis. Kasutades Masinõppimise, ettevõtte tööriist saab sirvida veebi ja tume veebis jälgida tegevust tulevad ühest rahakott ja tehes väga täpne oletusi selle kohta, kes mis rahakoti kuulub ka.

Elliptiline väidab, et ta on arendanud seda tehnoloogiat püüdes aidata traditsiooniliste pankade, kes soovivad osaleda koos Bitcoin. Kuigi määruste riigiti erineda kuni riigi pangad on üldjuhul vaja jälgida, kus raha tuleb ja kuhu ta läheb, et takistada ja kuritegeliku tegevuse.

Need jälgimise koormust on heidutanud traditsiooniliste pankade Kaasalöömine Bitcoin raskuste tõttu jälgimise Bitcoin tehingute või vähemalt jälgimise neile suure spetsiifilisuse aste. Kui pank kasutaja oli kasutada Bitcoin rahapesuks või tegeleda ebaseadusliku tegevuse, panga võiks leida ennast tõsiseid õiguslikke probleeme.

Bitcoin tehingud on alati olnud väga läbipaistev tõttu avaliku pearaamatu. Iga tehingu jälgitakse ja jälgib suurema kogukonna kaudu blokeerida ahela. Kuid plokk ahel ise on peidus omamoodi "loor anonüümsus" ja tegeliku identiteedi Bitcoin kasutajate ja asukohad rahakotis on suuresti peidetud.

See anonüümsus on kõige ahvatlev funktsioonid paljud Bitcoin kasutajad. Bitcoin pakub suhteliselt ohutu, valitsuse ja keskpanga tasuta pangandus kogemus, mis võimaldab inimestel oma finantsasju anonüümselt. Sest libertarians ja palju muud, see anonüümsus on taeva kingitus.

Kui Elliptiline tehnoloogia täidab oma lubaduse, ettevõtte võimaldaks traditsiooniliste pankade kaasa lüüa Bitcoini ning võib kaasa tuua rohkem peavoolu vastu. Nagu Tom Robinson, Elliptiline on asutaja ütleb, tehnoloogia võiks olla "mäng Box jaoks institutsionaliseerimist Bitcoin." See aitaks liikumas Bitcoin suunas täis mainstream vastuvõtmise.

Ettevõte plaanib käivitada API hiljem sel aastal, mis oleks lihtne pangad lihtsalt lisada Elliptiline tarkvara oma süsteemi. Esindajad ettevõtte väide, et umbes viis pangad on juba registreerunud API, kuigi esindaja ei avalikusta mis pangad spetsiifilised.

Kuigi tehnoloogia võib hästi vastu pangad, siis tõenäoliselt olema täidetud külma õla või isegi täielikult põlgus, traditsioonilised Bitcoin kasutajad. Bitcoin on saanud ülemaailmne lemmik, sest see võimaldab anonüümne tehingute ja eraelu puutumatuse kaitset. Kui Elliptiline tarkvara täidab oma lubadused, valitsusasutused ja teised saavad nüüd kiiresti ja lihtsalt jälgida Bitcoin tehingute konkreetsed inimesed.

Esindajad ettevõtte väidavad, et see ei oma tehnoloogiat, et olla pealetükkiv, kuid arvestades, kuidas tehnoloogia töötab ja mida on tulemused, on raske väita, et tehnoloogia on kõike.

Seni tehnoloogia ei ole näidatud avaliku, nii äriühingu nõuete ei saa veel kinnitada. On võimalik, et ettevõte on liialdamata täpsus ja võime Bitcoin jälgimise tehnoloogia ja võimalik ka, et töö arounds võiks kaitsta inimesi, kes soovivad jääda anonüümseks.

Seotud uudised


Post ICO

Cryptsy, kes valitseb kõigi riiklike seaduste järgimise pärast

Post ICO

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

3D-trükitud püssi looja käivitab 2014. aastal uue Bitcoini rahakoti

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni

Post ICO

Tšiili restoran ja ööklubi soovib saada Bitcoini pioneeriks Ladina-Ameerikas

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

Kasvavad krüpteerimisalased pettused: Bitcoini vundamendi veebisaitidel rünnatud Bitcoiners

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

Hiina leiab, et Bitcoin on virtuaalne ja keelab pankade krüptovalkulaatoriga tegelemise

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid