Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas | Estonian.lamareschale.org

Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas

Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas

Seal on uus luksus mõis müügil vastutasuks Bitcoins, seekord Lõuna-Aafrikas. See on teine ​​korral tohutu maja saadaval cryptocurrency mõne nädala jooksul.

Esimene on sarnane idee oli endise kasiino omanik Jack Sommer, kes teatas ta müüs oma Las Vegas housefor $ 7.850.000 detsembri keskel. Nüüd, see luksuslik elamu, mis asub rannakülas Blue Horizon Bay, on ka turule jakõigi omanikud nõustute USA dollarit, Rands ja digitaalse raha.

Ostes antud mõis kolm kahekohalist magamistuba ja paljud teised high-end võimalusi, kõik täiesti möbleeritud, võib teile maksma $ 910.000, 9564941 Rands või 1,256 BTC (vastavalt vahetuskursi ajal kirjalikult), sõltuvalt sellest, milline valuuta te kavatsete kasutada.

Hind Bitcoin siiski tuleks ajakohastada vastavalt päeva- ja pidevalt muutuva kiirusega virtuaalne mündi.

Siiski saab ka teha pakkumist kinnisvaraturul veebileht, mis reklaamib ja haldamise tegeleda kaudu Kontakt lehel. Kes teab? Hea õnne korral võid nautida aastavahetus oma uue krüptopulk mõis.Krüptitud sõnumiteenus Tesla.im aktsepteerib Bitcoini annetusiKrüpteeritud sõnumite platvormi Tesla.im - ei tohi segi ajada autotootja Tesla Motors, kuigi see oleks päris lahe - teatas ta alustas nõustudes Bitcoin annetusi.

Teenus, mis on veel beta staadiumis, pakub tasuta jututubades, kus kasutajad saavad vahetada sõnumeid kaitstud AES 256 bitist krüpteerimist, kasutades üldvõti saadud vähemalt kolm muud võtmed, millest üks on ruumi salajane võti kasutaja poolt seatud.

Kuid platvormi alati nõustunud abi, et hoida oma servereid soe, kui saad kontrollida oma hindade lehel. Nii nad hiljuti lisanud cryptocurrency võimalus luua uus rahastamisallikas.

Nagu paljud kasutajad veebis, Tesla.im väärib krüpteerimisoperatsiooni vihjeid see on umbes saada. See on suurepärane sõnumsiderakendusena, puhta ja minimaalse liides, mis ennustused funktsionaalsust. Platvorm võimaldab kasutajatel luua era jututubade ja vestelda teiste inimestega, vaid ka omada isiklikku vestlusi krüpteeritud toad.

Vastavalt saidi oma lugu, teenuse arendajad on kavas lisada makstud funktsioonid lähitulevikus, kuid seal on garantii, et jututoa alati tasuta.


Bitcoin Bowli lõpp: BitPay ja ESPN tühistavad sponsorlepinguPeterburi Bowlwill enam tuntakse "Bitcoin Bowl". Postseason kolledži jalgpalli mängu sobitamine up Atlandi rannik konverentsil vastu American Athletic konverentsil kaotanud oma BTC sponsorlus pärast kolme aasta Tehing oli järsku cancelledthis nädalas.

Brett McMurphy alates ESPN.com langes pomm neljapäeval (2.) puperdama.

Spordiürituse, toimub igal aastal Peterburis (Florida), saadakse cryptocurrency toetust tänu Atlanta põhinev ettevõte BitPay. Tuntud tasumise töötleja teatas sponsorlus dealwith ESPN (tütarettevõtte kaudu ESPN Sündmused) 2014.

ajal, nii ettevõtet sõlmisid kolmeaastase lepingu, mis kehtib kuni 2016. Aasta lõpuni Tony Gallippi, VIP esimehe BitPay, ütles ettevõtte eesmärk oli "jätkuvalt liikuda Bitcoin peavoolu "ja sponsorluse Peterburi Bowl annaks seda võimalust.

Kuid eelmise aasta "Bitcoin Bowl" - eetris 26. Detsember - oli lõpuks unikaalne sündmus.

Kuigi ei ole selgitatud avalikustatakse, ametlik versioon on, et nii BitPay ja ESPN vastastikku kokkulepitud rebrand korral veel üks timeand minna tagasi algse nime Peterburi Bowl.

Kuid otsus on üsna üllatav, võttes arvesse edu spordiürituse ärilisest seisukohast. Esimene ja ainus "Bitcoin Bowl" oli hinnangust edu üle 3,3 miljoni vaatavate mitte ainult mäng, vaid ka kolm reklaami tutvustada imet cryptocurrency.

ESPN teinud ühtegi täiendavat märkust ja veel. Coindesk proovinud BitPay, kuid firma on reageeri.

Siiski võiks olla lootust. Kommenteerides uudiseid, esindaja Tropicana Field - kodus Peterburi Bowl alates 2008. Aastast - ütles "meil ei ole põhjust arvata, et Bitcoin ei saa tagasi."


Anonüümsuse lõpp Mt. Gox võib olla kasulik Bitcoini jaoksNagu te teate, sest Bitcoin Kontrollija juba teatanud see muutus siin, Mt. GOX ei ole enam täiesti anonüümne. Kasutajad peavad nüüd on kinnitatud konto - andes foto ID ja dokument, mis tõendab juriidilise elukoht - et vahetada valuutade nagu USA dollar Bitcoin.

Niipea kui see muudatus oli teada, kriitikud tuli barging sisse, öeldes, et see oli lõpuks Bitcoin nagu me teadsime seda. Aga mis siis, kui nad eksivad ja see võib olla tõesti hea, digitaalse valuuta?

Pärast mõningaid probleeme Federal asutused (ja avastamine Liberty Reserve kuriteod), Jaapani põhinev Mt. GOX otsustas järgida uue tee. Kui probleem oli seal ja kõik teadsid, et Mt. GOX omanik Mark Karpeles oli väidetavalt valesti ettevõtte avamisel pangakonto (ta ilmselt lubas ta ei teosta valuuta äri) USA, Mt. GOX tahtsin näidata, kõikide vahenditega, et nad on õigustatud.

Vastavalt FinCEN, see on vahetusi, mis vajavad reguleerimist, ei digitaalse valuuta. Ja kui me ei tee midagi ebaseaduslikku, see on meie huvides, et mängida reeglite, et meie vahetus ei saa raided.And sellepärast Mt. GOX ei ole enam täiesti anonüümne.

Muidugi, seal on mõned Bitcoin harrastajatele, mis võivad näha neid arenguid kui regressiooni, kuid me kõik peaksime tervitama uute eeskirjade ja palvetada, et iga platvormi hakkab kasutama neid. Bitcoin ei kasva, kui me luua ja vastu võtta uued reeglid. Muidu mõned inimesed (ja eriti valitsused) ei saa kunagi usaldada digitaalse mündi.

Via businessweek.com

Seotud uudised


Post ICO

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Mesilaste vennad: noored krüptokursuse ettevõtjad jätkavad edu saavutamist ja juba oma esimese Bitcoini välja andnud

Post ICO

Blockchain.info rahakoti kasutajad saavad varastatud - teenindus parandas vea ja tagab, et see tagastatakse kõigile

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Dogecoin muutub AuxPoW-i jaoks

Post ICO

Kas Küprose kriis näitas Bitcoini tõde?

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Anneta Bitcoin ja aidata Nepaali maavärina ohvreid

Post ICO

CoinsForTech käivitab Bitcoini turgude ja digitaalse rahakoti teenuse OneWallet.io

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad