Nautige näitust ja maksate BTC eest oma jooke Portlandi kuulsas ribaklubis | Estonian.lamareschale.org

Nautige näitust ja maksate BTC eest oma jooke Portlandi kuulsas ribaklubis

Nautige näitust ja maksate BTC eest oma jooke Portlandi kuulsas ribaklubis

Siin on veel üks koht, et lisada loetellu ettevõtted, mis aktsepteerivad Bitcoin: Kit Kat Club, loetakse Portland parimad striptiisiklubi. Koht on tuntud oma algse näitab ja õhkkond, kuid ka vallutavad uusi kliente tänu eksklusiivsetele makseviisi vastu detsembri lõpus.

Klubi asub SW Ankeny, üsna lähedal jõe äärde, ja pakub mitmeid teema nightsinspired poolt kabaree tunne. Purrsday, metssigade reedel või Katurday on vaid mõned originaal ööd võite leida huvitav, kõik kasside touch.

oma blogis, Jacob Grier describeshis visiit Kit Kat Club pärast koha alustas nõustudes cryptocurrency makseid. "Lootsime, et see võib tähendada, et keegi võiks otsa esinejad Bitcoin ehk loova kasutamise tätoveeringud ja QR koodid. Alas, et nii ei ole, ja arusaadavatel põhjustel nad ei taha klientidele kasutades telefonid, mis võiks sama kergesti video salvestamist üleandva valuutas. See aspekt äri jääb raha afäär ".

Innovatsiooni taset võib olla madal sel juhul, kuid see on siiski positiivne, et näha erinevaid ettevõtteid nõustudes Bitcoin. Eriti linna nagu Portland, tuntud oma kuulsa (ja mõnikord omapärane) striptiisiklubid.

Siiski, kui te ei leia seda ideed eriti põnev, Portland on rohkem pakkuda. Lisaks tavalistele restoranid ja kauplused, linn on ka keskus kutsus ujuk, kus saab kaubelda oma Bitcoins 90-minutilise sessiooni sensoorne puudust kambris.

Pilte Kit Kat klubi Facebooki lehelEttevõtjad ja investorid selgitavad, miks peaksite Bitcoini tähelepanu pööramaSuur rühm investorid ja ettevõtjad kogunesid rääkida Bitcoin 2013. Aasta on TechCrunch Disruptevent. Paneel lisada riskikapitalistid Tyler ja Cameron Winklevoss, AngelList Naval Ravikant ja ettevõtja Balaji Srinivasan, kes arutas võimalikke ja tuleviku cryptocurrency.

Vastavalt külalised on kolm peamist võimalust investeerida Bitcoin: otse valuuta, viiakse kaevandamine uus Bitcoin või luua vahetamist, et aidata teisi kauplemist Bitcoin. Kontrolli alla, mida nad öelda oli konverentsi ajal:

Naval Ravikant

Üldteadmised

Inimesed mõtlevad Bitcoin valesti. Nad mõelda valuuta või umbes kulla või plankaed, spekulatsioon, kui palju raha sa teha. Kui tõesti, mis see on, on API programmeeritav sularahatehinguid. Esmakordselt, häkkerid publiku juurdepääsu protokoll, mis võimaldab neil programmi deponeerimine ja notarid ja väljamakseid ja dividende. See idee programmeeritav, universaalne raha on see, mis on tõesti põnev.

Ära mõtle Bitcoin nagu valuuta. See on tõesti rohkem nagu programmeeritav raha. (...) Kui kaua see aega võtab, et inimesed võtavad seda? See murdepunkt võib olla kaks, 20 või 200 aastat läbi.

ohutus

See on ilmselt lihtsam ja odavam võltsitud saja dollari arved, kui see on võltsitud Bitcoin.

Cameron Winklevoss

määrus

Ootame terve määrus, see aitab kustutada palju ebakindlust seal. (...) Meie arvates on alati olnud, et kas sa oled tegelevad Bitcoin või raha, reguleerimise ja rahapesu tuleks tõesti koheldud võrdselt kõikjal.

Balaji Srinivasan

prognoosid

Mis iganes tulevikus see [Bitcoin] peab olema piisavalt lihtne igapäevaseks inimesi kasutama. See on ikka liiga raske praegu.

Mis Wall Street ei saa teha Bitcoin. Kõik kogu tööstusharu ei saa teha kergemini programmeeritavad raha.

potentsiaal

See on tegelikult läbimurre, mida saab kasutada, et lülitada erinevaid asju, mida me varem arvasin, et see oli võimalik alles läbi tsentraliseeritud süsteemide asju, mida saab nüüd teha hajutatud viisil.

Via inc.com ja techcrunch.com


Erik Voorhees: kogemus Bitcoini ettevõtjana õpetas teda, et Ameerika on valeErik Voorhees on tuntud tegelasele Bitcoin maailmas. Pealegi aitab ehitada oluline osa cryptocurrency ökosüsteemi kaitse ja edendamine Bitcoin ta sai hiljuti veel kuulus on mees taga esimene miljonär tehing virtuaalne raha universumi: ta müüs Bitcoin põhinev panustamise veebilehel SatoshiDicefor $ 12 miljonit.

Bitcoin ettevõtja, kes avastas Bitcoin 2011. Aasta mais rääkinud Bitcoin Magazine on tehingu kohta ja palju muud Bitcoin seotud küsimusi. Meenutades seda päeva, mil ta avastas cryptocurrency, ütleb ta "sel päeval oli üks tähtsamaid päeva" elu. "See oli nagu avastanud mõned väga tõde, nagu näeme tulevikus. Ma jätsin kõik, mida ma tegin ja hüppas Down the Rabbit Hole", lisab ta.

"See oli üsna kahjutud, kuid oli sügav mõju! Olin reisilennu Facebook ja nägin sõbra pärast, et nimetatud mõned imelik valuuta, mis oli hinnatud gazillion protsenti kuna enne oktoobris. Ma linki, lugesin seda asja nimetatakse Bitcoin ja jätta see lausa nagu pöörane. Fake internet raha ei meeldi mulle. Siis ma


Erik Voorhees käivitab ShipsShift, esimese iOS-i krüpto konverteerijaErik Voorhees ja tema meeskond alustas just uus tööriist, mis võib muuta cryptocurrency mängu. Või vähemalt, et see on palju lihtsam mängida. Bitcoin ettevõtja teatas vabastamist esimese iOS-sõbralik cryptocurrency kauplemise app.

Taotluse poolt väljatöötatud Voorhees "startup ShapeShift, on esimene iOS cryptocurrency konverteri praegu saadaval App Store. See võimaldab kasutajatel vahetada BTC ja 34 muu digitaalse valuutade lihtsa kraani, kõrvaldades vajadust luua konto kohta Bitcoin vahetada.

Bitcoin ettevõtja announcedthe hea uudis Reddit ja reaktsioon oli hämmastav. Siin on mõned vastused põnevil Bitcoiners: -

"Hea Breadwallet integratsiooni!" Logical007

"Love Shapeshift! :)" connect_fist 

"See on hämmastav. Aitäh Shapeshift meeskond! Sa pakkuda teenust, mis on minu arvates hindamatu. Ma ei ole krüpto kaupleja, nii Shapeshift võimaldab mul teisendada BTC arvesse mis tahes muu valuuta ilma registreeruda vahetust. Ma lihtsalt kasutada Circle saada raha / BTC ja seejärel kasutage Shapeshift kõik mu teised vajadused. " f1shbone

"Väga lahe. Hästi tehtud, et Erik ja meeskond." Essexal 

"Hea töö! Ei saa oodata Android, yo." nigger_loaf

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

Crowdfunded dokumentaalfilm Bitcoin: Raha lõpp on elus

Post ICO

Blockchain meie toitumisharjumuste ja meditsiinilise kogemuse muutmiseks

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

BitInstant tegevjuht Charlie Shrem arreteeriti rahapesu kahtluste tõttu