Exchange OKCoin süüdistatakse andmete võltsimisega, samas kui Huobi keeldub Hiina keeldest | Estonian.lamareschale.org

Exchange OKCoin süüdistatakse andmete võltsimisega, samas kui Huobi keeldub Hiina keeldest

Exchange OKCoin süüdistatakse andmete võltsimisega, samas kui Huobi keeldub Hiina keeldest

Bitcoin vahetada OKCoin, peetakse suuruselt teine ​​Hiina krüpto-platvormi mahu pärast BtcChina, süüdistati teeskles oma tehingute maht andmeid. Kahtlus tuleb pärast Rahvavabariigi Bank of China hiljuti otsustas keelata kõik connectionsbetween cryptocurrency ja riigi pangad, samuti kolmanda osapoole tasumise teenuseid.

Vaatamata sellele, et OKCoin tuli peatada oma tegevuse, vahetuse tehingute maht jäi kummaliselt kõrge, isegi kui Bitcoiners müüakse sisu oma rahakotid ja ostjad ei saanud teha hoiused oma raamatupidamises Coindesk aruandeid.

Kuigi vahetuskurss ei tegutsenud selle numbrid olid stabiilsed, saavutades samal tasemel nagu Huobi.com, Hiina vahetada, et laia äärega keeld. Sellisel juhul börsi tegevjuht võimaldas ettevõtjatel kanda raha oma isiklikule pangakontole.

Esimene inimene märgata kummaline numbrid oli Bitcoiner, mida tuntakse Shi Diaomao, kes teeb kasumit kauplemise cryptocurrency ja uurides määrad eri platvormidel. Ta leidis numbrid ilmnenud OKCoin veider ja avaldatud teabe sotsiaalne võrgustik investoritele.

In kahe tunni jooksul 19. Detsembril OKCoin andmed näitasid, et üle 30.000 BTC kaubeldi, kuid Shi järeldusele, et tõeline maht võiks olla vaid üks kümnendik. Kaupleja proovinud vahetada, kuid jäi ilma selgitus. Ainus reaktsioon ta sai oli ootamatu maht Plunge juures OKCoin, peaaegu nagu ettevõtte teadsin, et see oli püütud.

Vahepeal OKCoin tegevjuht Xu Mingxing, vabastatakse avalduse, milles selgitatakse olukorda. Vastavalt esindaja erinevusi ei õigustanud, kuna ettevõte lubatud suurte kauplejate kauplemise kaudu API-liideseja ei läbi selle veebilehe liides. Kuid palju suuri Bitcoiners Hiinas on endiselt ei osta tegevjuht selgitus.Vahetus Satoshi sulgemisesGlobal CryptoCurrency Solutions Inc teatas, et ta on raketise uksed cryptocurrency vahetada Vault of Satoshi. Kanada põhinev vahetus oli täielikult litsentseeritud MSB Kanadas ja on postitanud järgmine teade kodulehele veebilehel:

Vault of Satoshi suletakse kohta 5. Veebruar 2015 Kuigi uus hoiused ei ole enam aktsepteeritud, kindel, siis on piisavalt aega lõpetada igasugune ametitest ja tagasi maksmata jäänud vahendite kõigi mugavuse ja kiiruse saavutamiseks, et olete harjunud. Veenduge, et kõik teie tühistamise taotlusi esitanud 5. Veebruar.

Me ootame seal on mõned spekulatsioonid, miks Vault läheb suletud igavesti, ja tahame veenda kogukonna, et see ei ole absoluutselt midagi pistmist maksejõuetuse, varastatud vahendite või muude kahetsusväärne stsenaariumi. Sel päeval me oleme uhked, et on käivitada esimene täispikk proof-of-reservi vahetada tööstuses, kus range järgimise ja turvarežiimid. Meie otsus tuleneb poolt pakutavad võimalused uute ettevõtete, mis on sundinud meid uuesti läbi meie prioriteete.

Meie asutajad ja arendajate meeskonda alustas tööd uus, mitte-cryptocurrency projekti umbes 6 kuud tagasi, mis on muutunud üsna edukas. Oleme sunnitud tegema valiku, kus kulutada meie jõupingutusi, nagu me lihtsalt ei ole aega, et jätkata tegevust nii ettevõtetele. Leiame jagada meie fookus oleks karuteene klientidele Vault, nii et kuigi meie konkurendid võivad puududa mõned funktsioonid, valuutade ja uuendusi, mis Vault tõi Kanada turule, nad teenib sind hästi teie põhilised vahetada vajadustele.

Oleme ikka tõsi usklikud, ja mõelda Satoshi Nakamoto on seatud muidugi midagi, mis muudab maailma paremaks. Aitäh lojaalne Vault klientide liitumise meid üks põnevaid seiklusi meie aeg! Pole kahtlust, et see on alles algus, ja jätkame vaadata kõrvalt, nagu ajalugu tuttavat, kellel Bitcoin muutumas mõista, aktsepteerida ja mõista iga päev.

Lugupidamisega,
Vault of Satoshi Team

See on järjekordne löök paljudele kogukonna täna pärastlõunal pärast kinnitused hakkas valades seoses Bitstamp ja kompromiss kuuma rahakott, mida vahetada.


Eksklusiivne: Alex Jones teatab täna, et ta hakkab Bitcoini aktsepteerimaTeadaanne loodetakse alguses 3. Tunni Alex Jones Show (täna südaööl Ida) täna õhtul pärast mõningast arutelu seoses Bitcoin lõpu lähedal 2. Tunni Alex Jones Show, kus ta arutas Bitcoin koos tukk Jennings poeg kantrimuusika legend Waylon Jennings, kes on levitava uus album ja tuli programmi rääkida seda Jones.

Alex Jones väidab: "Ma olin võimeline pakkima minu peas ümber [...] käesoleva cryptocurrency - idee on ilus".

Alex Jones, kes on olnud edasi-tagasi isegi võttes külaline ühel hetkel, kes märkis, et "tulemas Bitcoin kokkuvarisemine tuli" umbes Bitcoin ja arutanud Max Keiseron korral umbes Bitcoin kuid ei ole kunagi ametlikult teatanud, et ta hakata Bitcoin või vastu Bitcoin kuni praeguseni.

Alex Jones on näinud palju kui suur näitaja poleemikat kuid tema kinnitus Bitcoin kaudu viis selle vastuvõtmist oma tooteid lisada veel koht neile, kes soovivad veeta Bitcoin uue müügikoha teha.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

ANDMED ja BitGive: kaks uut rühma, mis täiendavad Bitcoini ökosüsteemi

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Draperi perekond ja Bitcoin: poeg kummardab seda, isa õpib seda ja vanaisa ei tunne armastust

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

3D-trükitud püssi looja käivitab 2014. aastal uue Bitcoini rahakoti

Post ICO

Bitcoin vahetus Mt. Gox-failid pankrotiseaduse kaitseks

Post ICO

Auto ostmine Bitcoiniga? Kontrollima

Post ICO

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus